Астрология. Езотерика > Мистика

Номерология и енергия

<< < (2/241) > >>

enigma:

--- Цитат на: Рени в Януари 03, 2014, 01:23:06 pm ---Значи начинът ,който ти споделяш ,.Enigma ,при мен промяната е следната -още една 9-ка ,за сметка на 6 .Уууаааауууууу съвсем ще се фанатизирам  :57:

--- Край на цитат ---
Не ,той дава на "9"-ката друго значение-малко както екстрасензорни въприятия, памет, склонност към ясновидство. За последното се иска обаче 2 и 5.
На 3х6 дава/А./-склонност към числото на звяра например, не ти трябва. Аз имам 4х6, нИ знам каква съм. Но не и само това, ами склонноста към ръчен труд.

Papy:
Благодаря :)
Значи и в двата случая от първото число вадим първата цифра от датата-не от годината, умножено по 2

enigma:

--- Цитат на: Papy в Януари 03, 2014, 01:31:11 pm ---Благодаря :)
Значи и в двата случая от първото число вадим първата цифра от датата-не от годината, умножено по 2

--- Край на цитат ---
Да, абсолютно. :72:

Рени:

--- Цитат на: enigma в Януари 03, 2014, 01:28:00 pm ---
--- Цитат на: Рени в Януари 03, 2014, 01:23:06 pm ---Значи начинът ,който ти споделяш ,.Enigma ,при мен промяната е следната -още една 9-ка ,за сметка на 6 .Уууаааауууууу съвсем ще се фанатизирам  :57:

--- Край на цитат ---
Не ,той дава на "9"-ката друго значение-малко както екстрасензорни въприятия, памет, склонност към ясновидство. За последното се иска обаче 2 и 5.
На 3х6 дава/А./-склонност към числото на звяра например, не ти трябва. Аз имам 4х6, нИ знам каква съм. Но не и само това, ами склонноста към ръчен труд.

--- Край на цитат ---

Знам ,знам...но при мен липсва Земя,нямам енергия за същото иначе бих била една "топ магьосница/вещерка"  :72:
Аз съм записана на 20 и така съм се "сдобила" поне с една "2-ка" ,голям късметттттттттт  ;)

enigma:
Но той дава на 9 "асоциативно ясновидство", дал е все пак :72:
Но трябва да натрупват енергия, за да "задържат" за по-дълго образа....
И говори за "преминаване на числата", тоест празното квадратче, може да се запълни от теб. Впрочем, ако си го чела-знаеш.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия