Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224451 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #750 -: Март 25, 2015, 09:35:01 pm »
Не, просто мъж.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #751 -: Март 26, 2015, 07:08:22 am »
Този мъж е умирал много пъти, прераждал се е. Не мога да разбера,обаче дали се е самоубивал или се е отказвал от развитие,тъй като датата показва непрекъснато запушване на каналите на живота. Трябвало е да учи, само че, не съм сигурна дали го е направил или е трябвало да учи едно,пък той е изучавал друго. Животът му не е бил от леките. Носи в себе си вътрешни колебания, но пък винаги е привличал хора, които са му помагали, по някакъв начин, да се развива. вибрацията на душата показва някакъв артистичен талант, така че, в този живот може да се занимава с творчество или в работата си използва творческото си въображение. Съдбата го е подлагала на страшно, много изпитания, чак се чудя дали е оцелял до дълбока старост. Този човек се е нуждаел от човек,който да го стимулира, от аплаузи, защото така е знаел,че е на прав път. С течение на годините,увереността му се е засилвала.  Няма Божествена защита, тук. Много е държал на семейството си. Енергетиката му е толкова силна, че е бил донор на хора,които са имали нужда от повдигане на духа, както се казва. Сега, тази енергетика, която е прекалена, може да даде умение за писане, рисуване или нещо,което да умее да прави с ръце, та дори и силов спорт. Като че ли се е развивал по своя,собствена философия. Не мисля,че е бил достатъчно оценен, а в живота му е имало ужасни трансформации и срещи със смъртта. Домошар.Обичал е уюта и да е край семейството си. До 35 години е трябвало да се развива в кариерата и след тази възраст започва подкрепата му от хора с положение. Един брак би бил добър за него, тъй като ще стабилизира живота му
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Номерология и енергия
« Отговор #752 -: Март 26, 2015, 08:44:57 am »
Мога  ли да помоля за  номерологичен прочит  6.12.1983г.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #753 -: Март 26, 2015, 07:44:50 pm »
Кабала, ако искаш сама провери колко добре си направила прочита на датата. :clap:   :38:


http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%80

В статията не е споменатото, но Чудомир се самоубива, не издържа на болките, заболял е от рак и скача от прозореца в болницата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #754 -: Март 26, 2015, 07:53:17 pm »
мааааа...( чакай,че Пипи ще даде блокингггг), ЧУдомир ми е любимият автор на късия разказ и за мен е равен на О'Хенри. Да,чувала съм,че се самоубива. Аз,даже,щях да напиша и да те питам,тоА, изобщо,оцелял ли е в млада възраст-)))). Аз, такива неща не съм виждала в дата, само при смъртта на Дънов. Па, как се сети за Чудомир,бе :012:....От години не съм се сещала за него. Някога си мислех,че много съм чела и един човек,мъж, ме попита дали съм чела Чудомир..Ам,не-казах аз.-Че кво си чела...Умрях от срам и тогава изкупих всичко,де, що имаше, но пък и не беше много популярен през онази власт...за съжаление и сега е така. За сметка на това, бях накарала сина си да го чете,задължително-)))
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #755 -: Март 26, 2015, 07:54:31 pm »
Между другото и аз си мислих,че е Чудомир,някъде из нета мярнах същата дата  :)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #756 -: Март 26, 2015, 07:58:30 pm »
Аз,пък,ся, разбрах,че е роден на тази дата,че и кога я...като година. Не съм се сещала да правя анализ на датата му.Ама, то,никой не спомена за годишнина по телевизията.Направо го забравиха този човек. Аз пуснах за Христо Фотев,че е роден на същата дата
П.С. Тренди, хайде утре,че трябва да се настроя
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #757 -: Март 26, 2015, 08:11:12 pm »
Всяка година при нас, в Казанлък има седмица посветена на Чудомир и неговото творчество -" Чудомирови празници " от 25.03.-01.04.  Всичките негови персонажи са истински хора, живяли по онова време, както и ситуациите свързани с тях. Има една много интересна случка с него и Дечко Узунов. Двамата се срещат на женския пазар в Казанлък ( едно от любимите места на Чудомир, там от където е черпил вдъхновение за творбите си  ) , Чудомир видял, че Дечко Узунов носи някаква торба с покупки и го попитал какво носи.
" Дояде ми се нещо по-така,  мозък и реших да си взема малко за вкъщи . -отвърнал му Дечко Узунов
-Така, така, всеки си купува това, от което има нужда -му върнал Чудомир."
След тази случка , Дечко Узунов доста време е бил сърдит на Чудомир. ;)

Кабалита , той не умира млад. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #758 -: Март 26, 2015, 08:30:52 pm »
Ооооо,Рени,това е прекрасно,че го помните в Казанлък! Не знаех...Жалко,че не е почитан в държавата. Знам,че не умира млад, но е можел да умре и бях на кантар...чудих се, дали е оцелял,ама от Уикито, видях,че е участвал във войни, така че, имал е среща със смъртта,така да се каже. Поклон пред този УНИКАЛЕН човек!Жалко,много жалко за него! Като чета,виждам,че е нямал деца? Аааа,не,като имам време ще му направя пълен анализ на тоя човек!
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #759 -: Март 26, 2015, 08:49:21 pm »
Заповядай на разходка до Казанлък и ще посетиш къщата -музей на Чудомир, а и ще разбереш защо точно тук е творил. Благодарение на него имаме мисля, 4 или 5 -та в България библиотека не само като количество книги, но и като стойност.Ако те интересува като информация повече за него в анализа, мога да ти бъда полезна, а за мен е интересно какво казват цифрите пък тук. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #760 -: Март 26, 2015, 08:51:07 pm »
Ооооо,с удоволствие :-*
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #761 -: Март 26, 2015, 08:54:29 pm »
После ще те "прехвърля" на художниците, ако ти е интересно, разбира се като информация и проява. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #762 -: Март 26, 2015, 09:08:32 pm »
е,не ми казвай,дееее...Хайде да видя Чудомир с това му име и после. Ще ми е интересно името и псевдонима как действат на живота и здравето
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #763 -: Март 26, 2015, 09:14:48 pm »
Е, вярно-извинявай.  :38:
Когато решиш ми пиши, ще ти дам дати без да казвам кой какъв е.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Номерология и енергия
« Отговор #764 -: Март 27, 2015, 09:56:33 pm »
Знам го аз Чудомиир, и рисунките му знам, голям ми е симпатяга
Ем, че то ние нямаме културна тема-кой да се сети, хм

Браво на Рени, че ни напомня!

Ама и на кабала, че го разтълкува
Аз не знаех живота му, нито смъртта