Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220427 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #150 -: Януари 22, 2014, 10:04:48 pm »
Чета А.Фьодорович и се опитвам да си обясня,защото поставя Меркурий в центъра на матрицата като символика -Земя ,Слънце като "начало " -1 и като агресивно,Нептун /Уран си делят 9-11-22  ::)
Сега ме заинтригува хороскопа на този човек ,би трябвало да има акцент на Дева с Нептун ,не толкова "силно" Слънце ,за сметка  на Луна/Венера -данните дали ще можем отнякъде да се открият ?!?

Papy ,ти си" авантюристът-откривател ",ако имаш желание разбира се  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #151 -: Януари 22, 2014, 10:26:41 pm »
И аз с дева акцент го определих преди време.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #152 -: Януари 22, 2014, 11:23:18 pm »
И аз с дева акцент го определих преди време.

 :13:

Трябва да му открием данните ,че любопитството ми набира скорост.
Обаче има интересен подход за интерпретиране ,макар аз с някои насоки да не съм съгласна на 100%  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #153 -: Януари 27, 2014, 12:51:07 pm »
Papy,искаш ли да се пробвам /е с една номерологична прогноза за теб ,но с помощта на Енигма (ако и тя има желание разбира се )  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #154 -: Януари 27, 2014, 02:08:36 pm »
Пробвайте, ама гледайте на добре да изкарате работата, че с таз ретро венера в солара...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #155 -: Януари 27, 2014, 02:50:50 pm »
Аз не разбрах какво ще пробваме, сърдете се на нептун, той е кривия. Започвам да придобивам онези отнесени качества, дето преди ме вбесяваха. :85: Забравям, не разбирам от раз, ей такива, времето се разтегля и свива-приключение :)

Разбрах...
« Последна редакция: Януари 27, 2014, 03:07:59 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #156 -: Януари 27, 2014, 05:11:04 pm »
Да разгледаме как си взаимодействат рождената матрица на Papy и тази в периода от РД 2014 г-РД 2015 г.

рождена матрица      2014 г


1111  /     77              1111  44  77


22      /     /                 22       /       8

33     66   99                3        /      /


Навлиза в година "8" ,хоп една осмичка веднага й идва на помощ ,но й поставя и условие,да носи отговорността по първия хоризонтален ред,ракурса се измества в посока "действие/инициатива" ,рискове ,но да са пресметливи ,иначе семейството ще я "уволни ". :72:
Мисля също ,че годината с "8" ,добре си кореспондира с ПЖ 6 ,при Papy.За да балансираш "5" ,според мен е добре да оставиш през тази година малко разсъдъка си да почива ,за да не пострада далака ти и да се радваш на споделени емоции.
А и друго ,понеже сега си в "период 1" ,само долния хоризонтал има една цифра ,така че тази година там ще е акцента върху "3" и него -тук вече Енигма ще ти го разшифрова.,както и другите диагонали ,а пък аз ще ти пиша ,ако нещо ми щукне в главата,забавно ми е . ;)



           
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #157 -: Януари 27, 2014, 11:45:36 pm »
Папи е в л.г.8-важно е да остане вътре в центъра си, тоест да избягва центробежните сили, да слуша "гравитацията"на АЗ-а и собственото развитие, инвестиране на тази енергия в полезни цели -и -работа.. Материална насоченост на цели, инициативи и действия. Гледах солара ти, контакти общуване, но и очакване на "стари" пари от мианала интелектуална дейност. Нали не знам нищо за теб-ти си мисли откъде е това.,но в л.г. 8 винаги има и това-пари-капитали за бъдещо развитие, стар заем, или-нови попълнения. Не е само от заплати работата.
 Сатурн в солара е в 12 към 2, а последното е свъзрано 2/4 домове.нов начин на печелене и приключване на стария, или наследствени неща-сделки, рента, други....сатурн някак не ми е свързан по никакъв начин с новаторски инициативи
От опит-наистина има силна космична енергия в л.г.8, ако си отдавала на сатурн често през живота. Но понякога е и нова финансова схема през годината.
Умереност в амбициите, и преборване със стремежа за притежание, ако го има.
ТЪЪЪЪрпение...
8 е или духовно, или материално, отговаря на сатурн. Аз разбирам, че трудно се съвместяват двете. Луната, която управлява десети в солара е и върху нептун-управител 6 дом в 3 натален...ще разбереш опозицията, ще почувства, изпиташ заблужденията, и това ще -би могло да се отрази на ролята ти като жена, майка -разбирането. Ще усетиш заблудата, дано да разбереш правилно, нептун малко-много  е хлъзгав, особено в 3 дом.
Съжалявам, не съм силна сега в разсъжденията, не мога повече.
Иначе, Рени, последният ред е разбит годишно-навици, утвърден характер...отишъл е в две 4-ки и една 8-ца. Променя се ежедневния стереотип заради финансови неща, материални и морални задължения към близки, стари дългове-тук като задължение, грижа, не винаги е само пари, но и те са намесени, има и стари неща ,недовършени от миналото, които може би се нуждаят от приключване.
И, ако Папи промени нещо по уран-не като внезапна ексцентричност, а като друг творчески иновативен начин на мислене, за сметка на сатурн, ще е по-стабилна по 6 дом-здраве, рутинни навици и работни задължения.
Папи, пиша каквото усещам, не те познавам, не значи че си такава и друга не си, или -обратното. :58: :58: :58:
Промяна на навиците, заради инвестиция в ред, полезност и здраве?
Импровизирах по рибешки, а не съм такова, извинения.
Успех на Папи!



« Последна редакция: Януари 27, 2014, 11:51:51 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #158 -: Януари 28, 2014, 12:32:26 am »
Обаче на мен ми се струва ,че може да получи и някакви "факсове" тази година,защото има по две "2-4-7"  и една '8" за да може да ги материализира прозренията си ,но ако не търси логично обяснение ,има само една "3' ,а се довери на "невидимото"  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #159 -: Януари 28, 2014, 08:18:51 pm »
Обаче на мен ми се струва ,че може да получи и някакви "факсове" тази година,защото има по две "2-4-7"  и една '8" за да може да ги материализира прозренията си ,но ако не търси логично обяснение ,има само една "3' ,а се довери на "невидимото"  ::)
Според нашия човек пролет не прави-не е хоризонтал, нито друго...но 4 е здраве, стабилност, сигурност, свързано е и с ветрикала на самоиздържането-4,5 6. Виж сега- :08: ако Айнщайн не е разчитал и на въображението и импровизацията, нямаше да е известен, с това, с което е....Трябва да се експериментира. :clap:Имам предвиде идеята ти да съпоставиш годишната и личната матрица.
За "невидимото" и аз смятам, че има там, да си вярва повече, дори се повтарям с твърдението. Интересно е,че и двете 6-ци са бегали сега.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #160 -: Януари 28, 2014, 08:33:56 pm »
Уважавам труда и творчеството на А. ,но аз 1,4 и 7 си го интерпретирам като кардиналност /действие ,а появата на "4" и "8" като вид задължение ,което трябва да изпълни ,в смисъл "раничката " й  с отговорности през годината натежава откъм знания,които ако не материализира с хъс,ще й поогънат гръбначето ,трябва да ги "изхвърли" под формата на вид дейности.Разпада се долния хоризонтал (интелектуалния ,знания,информация) ,за да се трансформира в нещо "живо",но двете "2' се запазват,ще има енергията да да си свърши работата,малко ще е за сметка на семейство ,но изкуството изисква жертви ,нали  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #161 -: Януари 28, 2014, 08:38:16 pm »
Благодаря ви :)
Има някои неща, които не са ми ясни
-защо трябва да компенсирам 5-ца?
-годишната матрица не се ли повтаря през 9 години?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #162 -: Януари 28, 2014, 09:25:31 pm »
Повтаря се ,но възрастта ти -не ,така че има значение дали съответната периодична матрица се случва на 14 г,23г 32 г и т.н. ,нали  ;)
За "5' ,според мен ,разбира се ,е добре да се балансира ,защото аз я приемам за Слънце ,а не както пише А., "1" за него ,а без център ,няма опорна точка ,а ти нали "нея' търсиш  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #163 -: Януари 28, 2014, 09:44:07 pm »
Никога не съм попадала на интерпретация, в която 5 е слънце
Винаги е меркурий, и ми се струва логично-посредник м/у всички други, сбор от 2+3

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #164 -: Януари 28, 2014, 09:45:45 pm »
Няма и да попаднеш  :72:
Аз логично ли интерпретирам ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“