Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220301 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Номерология и енергия
« Отговор #885 -: Декември 02, 2015, 10:42:44 pm »
Е тогава 5 си е идеално 5 числото на Меркурий и на 5дом- деца и творчество :012: В коя тема съм тук голям лабиринт загубих се в коридорите ;D

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #886 -: Декември 03, 2015, 08:12:13 am »
Да и човекът тогава си е избрал да изнесе урока. Мерси за отговора  :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #887 -: Декември 06, 2015, 09:49:50 am »
Хепи, можеш ли да направиш една импровизация на тема "9:23"?
Този час ме преследва от седмица. И ми стана интересно дали има някакво значение. Явно има нещо, но не мога да го схвана.  ???

Когати ти е удобно и ако имаш желание.  :58: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #888 -: Декември 06, 2015, 01:21:49 pm »
Хепи, можеш ли да направиш една импровизация на тема "9:23"?
Този час ме преследва от седмица. И ми стана интересно дали има някакво значение. Явно има нещо, но не мога да го схвана. 

Когати ти е удобно и ако имаш желание. 
Хепито по план би трябвало в петък да е отпътувала при един лъв в чужбина- очаквам да даде обратна връзка по хорара как е минало гостуването.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #889 -: Декември 06, 2015, 01:41:21 pm »
Благодаря, Акрукс. И аз знам, че е в релаксираща почивка. Но мой въпрос си остава. Защото е някаква тенденция.
Не мога да си го обясня, а да е случайност - не мисля.

Няколко сутрини подред се будя в едно и също време. Първата ми работа е да погледна телефон и да видя часа. Все е 09:23. Алармата ми е нагласена за много по-ранен час, но в последно време си лягам късно и явно я спирам в просъница. А това будене е....много рязко. И в толкова часа. Усещам се сякаш нещо невидимо ми е отворило очите, е срязало рязко покоя ми. Като по филмите се ококорвам. Няма я плавността на събуждането.
Започнах и да го сънувам - реещи се 09:23. Под формата на часовник на черен фон. Листче с надпис. Светещи неони.  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #890 -: Декември 06, 2015, 02:28:31 pm »
Започнах да дълбая по темата.

09:23 => 09.23=> 23 септември.

https://bg.wikipedia.org/wiki/23_%D1%81%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8

Интересни хора са се родили и починали тогава.
Тази година



Бърза справка в мненията ми показва, че съм сънувала сън тогава. Сещам се за този сън. И съм споделила, че ще имам няколко натегнати дни. За съжаление не помня какво им е било натегнатото. Предполагам само. Но са си били натегнати за този период и без последствия.

Тогава Слв съвпад нат. Меркурий. Меркурий съвпад мидпойнт Венера/Слънце. Луна каре Сатурн. Асц на равноденствието съвпад с Юпитер.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #891 -: Декември 06, 2015, 03:18:29 pm »
Не мога да си го обясня, а да е случайност - не мисля.
Няколко сутрини подред се будя в едно и също време. Първата ми работа е да погледна телефон и да видя часа. Все е 09:23. Алармата ми е нагласена за много по-ранен час, но в последно време си лягам късно и явно я спирам в просъница. А това будене е....много рязко.
По едно време и на мен ми се случваше да се будя внезапно няколко сутрини подред по едно и също време и също се чудех дали има някаква символика в това, че биологичният ми часовник си е избрал този час и минути, докато разбрах после, на последното събуждане, че е имало земетресение в същия час и минути- залюля ме докато си миех зъбите, но си помислих, че съм сънена и си внушавам, а после като чета новините и опаа- Вранча се размърдала  :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #892 -: Декември 06, 2015, 05:26:19 pm »
Хепи, можеш ли да направиш една импровизация на тема "9:23"?
Този час ме преследва от седмица. И ми стана интересно дали има някакво значение. Явно има нещо, но не мога да го схвана.  ???

Когати ти е удобно и ако имаш желание.  :58: :08:

Емка, нямам идея .... неми се е случвало да стигна до часовете :). Сборът е 14 - а то казва "не се ослушвай, не си пилей времето по купони/приказки/моткане, а си свърши работата, за да постигнеш целите си, което пък ти носи свобода/пари.

Сега отивам да давам ОВ-та :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #893 -: Декември 06, 2015, 08:59:53 pm »
Аз съм се разпиляла в много купони. Благодаря, Хепи. И аз да дам обратна връзка. Ако на някой му е полезно . Уж си върша работата. Домакинствота малко съм пратила.... На майната си. Грехота е. Днес имаме празнуващ. А мъж приготви шаран.  :57:  а аз отивам на второ празненство.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #894 -: Декември 10, 2015, 11:09:26 am »
Хепи, какво ще кажеш за ЛГ8? Четох, че дава напредък в материален и професионален план, но моите наблюдения, че 8 е тежко число, поне при мен така се е проявявало. Като се върна назад в ЛМ 8 съм имала много тежки ситуации.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #895 -: Декември 10, 2015, 12:54:09 pm »
Хепи, какво ще кажеш за ЛГ8? Четох, че дава напредък в материален и професионален план, но моите наблюдения, че 8 е тежко число, поне при мен така се е проявявало. Като се върна назад в ЛМ 8 съм имала много тежки ситуации.

възможни са и двата варианта - според това, как човек си работи по 8. То е като Сатурн - ако го слушкаш, дава награди в материален план :).
Но ако човек е много емоционален, летящ, и не може да отговори на изискванията за работа, сериозност, упоритост, последователност, да търси работа, която му харесва, а не която ти носи пари - е, тогава вече прошка няма .... случват се случки, които те принуждават да тръгнеш по този път .... няма мърдане. Затова за някои хора не е лека, а за други е благодат.
През такава година могат да се случат и сериозни трансформации с човек - нещо като по Плутон - ако дълго време не си вървял по пътя ..... ще те вкарат :) по един или друг начин.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #896 -: Декември 10, 2015, 01:01:43 pm »
Благодаря ти, Хепи!  :58:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #897 -: Декември 13, 2015, 10:54:30 pm »
Акрукс, а писала ли си някъде другите числа, че не видях?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #898 -: Декември 14, 2015, 12:19:27 pm »
Акрукс, а писала ли си някъде другите числа, че не видях?
От 1 до 9 ги има навсякъде из нета, затова пуснах съставните числа, че по-рядко се пише за тях.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Номерология и енергия
« Отговор #899 -: Януари 02, 2016, 05:39:59 pm »
В темата за равносметката се заговори за личната година и ползвах този калкулатор да се сметне - http://horoskop.rozali.com/personal_year.php Изчисли ми лична година 6, пише, че ще е доста по-спокойна от петицата, но зависело в какъв период съм. Порових в нета за периоди, виждам, че и там има различни системи, авторката ги коментира до 11. Мога ли някъде да видя в какъв период съм

Ето пълния текст за лична година 6, който четох и заради който се интересувам от периода  :) http://horoskop.rozali.com/numerology_personal_year.php?d=22-12-1975&n=11&y=6&m=7&b=22
Над силата е само умението да я владеем!