Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224623 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #930 -: Януари 12, 2016, 04:36:53 pm »
trendy, как мина при тебе 7-цата?  На мен ми предстои от април нататък. Период-трети по ред- 3-ка. ЖП 9

Ами на фокус  беше образованието ми, също така и намирането на работа, което се оказа голям проблем.

Няма какво да си кривя душата- тежка година си беше за мен, защото от емоционалната и любовна 6-ца, бързо трябваше да мина на другия край. 7-цата изисква стоицизъм, а пък при мен егото е доста силно и това ми създаваше проблеми.


Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #931 -: Януари 12, 2016, 04:54:36 pm »
Хепи, а аз може ли да питам?

2016 ми е 6, периода е втори по ред - 9. ЖП ми е 3 :)

Дерзай! За каквото се сетиш :) - но бъди постоянна, сериозна, човек на когото може да се разчита.

Много подходящо за семейство, бебе :) - но и за работа - само не те виждам много в духовните практики, но може пък да си имаш други цифри.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Номерология и енергия
« Отговор #932 -: Януари 13, 2016, 10:48:55 am »
Благодаря Хепи!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Номерология и енергия
« Отговор #933 -: Януари 13, 2016, 09:32:23 pm »
Запалих се да чета за лична година 5. Това май било много яко, а?  ;D Или е така само според популярните прогнози? Толкова цветя и рози, че чак ми стана съмнително.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Номерология и енергия
« Отговор #934 -: Януари 13, 2016, 09:50:10 pm »
Не е нищо особено. Нали при мен мина такава.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Номерология и енергия
« Отговор #935 -: Януари 14, 2016, 09:11:04 am »
При мен в година 5 даже имаше доста гадории ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #936 -: Януари 14, 2016, 11:15:33 am »
И моята ЛГ 5 не мина много цветущо. Повече бяха кофти моментите. Но имаше много нови запознанства, макар и неползотворни.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #937 -: Януари 14, 2016, 01:59:09 pm »
5 носи енергията на свободата, на промяната. Каквото и да се случва, то е подчинено точно на желанието на душата да промени нещо в нас, да ни освободи от нещо. Отделен е въпроса, доколко нашите умове разбират това. Ако имаме някакви проблеми, значи някъде в нас има блокаж.

Давам пример със себе си:
Аз в момента също съм в ЛГ5 - едва ли е най-прекрасното нещо на света да си болен и да не е известно от какво. :) Казват, че е щитовидна жлеза/Хашимото - ами баш си се връзва - тази болест се получава при продължително задържане на желания (поне моето тълкувание е такова). Е, сега трябва да поработя върху себе си, на се науча да се наслаждавам, да изказвам това, което мисля и много други неща.

Ако в ЛГ5 имате порив за нещо, което да ви носи въпросната свобода - от всякакъв вид - духовна, физическа, ментална - направете всичко възможно да го задоволите. Не е необходимо да разрушавате структурите в живота си - просто прибавете нещо. Макар че аз на предишната ЛГ5 разруших - не съжалявам, даже тогава се чувствах адски свободна и добре. Веднага след това ми се откриха нови хоризонти.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #938 -: Януари 14, 2016, 02:05:08 pm »
Хепи, може ли твоята информация за ЛГ 7. Опитвам се да се информирам от нета,но се натъквам на  противоречия.
Иначе, периода ми е ,трети поред, ПЖ 9. Това ПЖ 9 в комбинация с 9-ката на 2016 г. /2+1+6/ благоприятно ли е?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Номерология и енергия
« Отговор #939 -: Януари 14, 2016, 02:17:16 pm »
Моята минала беше ЛГ 5  :)

Година на промяната - много точно казано :) Промяна в личен план, служебен, семеен, здравен ... Бих казала дори - година на преобръщане  ::)

Може би трябва да се разгледа в контекста на периода и ЖП.

Месеците - от дата на раждане, може би - разглеждат ли се, като под периоди - например за мен от 22.12.2015 - до 21.01.2016, после от 22.01.2016 до 21.02.2016 и т.н.
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #940 -: Януари 14, 2016, 02:20:41 pm »
Хепи, може ли твоята информация за ЛГ 7. Опитвам се да се информирам от нета,но се натъквам на  противоречия.
Иначе, периода ми е ,трети поред, ПЖ 9. Това ПЖ 9 в комбинация с 9-ката на 2016 г. /2+1+6/ благоприятно ли е?

да, благоприятно е, в смисъл, че така наречената мунданна енергия (в света) подпомага твоята лична цел - ЖП9.

ЛГ7 по принцип е професионално израстване, обучение от по-висока степен, време за милосърдие, или на справедливост. Ако сте слушали видеото, което пуснах - 7 е интелект и всичко, което произтича от него. Понякога 7 може да се прояви като нещо съдбовно, неизбежно, което идва, за да ни напомни, че има справедливост  - зависи как човек я вижда тази 7-ца.

Не си написала периода.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #941 -: Януари 14, 2016, 02:26:24 pm »
Моята минала беше ЛГ 5  :)

Година на промяната - много точно казано :) Промяна в личен план, служебен, семеен, здравен ... Бих казала дори - година на преобръщане  ::)

Може би трябва да се разгледа в контекста на периода и ЖП.

Месеците - от дата на раждане, може би - разглеждат ли се, като под периоди - например за мен от 22.12.2015 - до 21.01.2016, после от 22.01.2016 до 21.02.2016 и т.н.

Е, да, в контекста на ЖП и период.

и месеците са като подпериоди - точно така :)

През ЛГ5 ли започна занимания с астрологията? 5 е и нестандартното (защото то не е ограничение, няма норми) - астрология, нумерология, различни духовни учения и практики - но! - с цел разширяване на ума, постигане на свобода.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #942 -: Януари 14, 2016, 02:29:29 pm »
Ето схемка за ориентация

ЖП - цел на развитие на душата

Периоди - при какви обстоятелства сме поставени

ЛГ - циклични енергии, съставящи циклите на развитие - всичко има начало и край

ЛМ - по същия начин, но дават в много случаи тайминга - но това вече си е висш пилотаж

А датата на раждане показва как ще правите всичко това, което ви предстои. Това сме самите ние - настройки, разбирания. И когато тази датата е с енергия, противоречаща на останалите цифри, става трудно, сложно, с проблеми.


« Последна редакция: Януари 20, 2016, 09:24:35 am от Happy58 »

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #943 -: Януари 14, 2016, 03:25:05 pm »
да, благоприятно е, в смисъл, че така наречената мунданна енергия (в света) подпомага твоята лична цел - ЖП9.

ЛГ7 по принцип е професионално израстване, обучение от по-висока степен, време за милосърдие, или на справедливост. Ако сте слушали видеото, което пуснах - 7 е интелект и всичко, което произтича от него. Понякога 7 може да се прояви като нещо съдбовно, неизбежно, което идва, за да ни напомни, че има справедливост  - зависи как човек я вижда тази 7-ца.

Не си написала периода.

Благодаря ти! Период трети - 3

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #944 -: Януари 14, 2016, 03:47:19 pm »
Благодаря ти! Период трети - 3

ОК, помисли си, какво не си успяла да постигнеш в професионален план, изпрати го във Вселената, започни да действаш и .... чакам да ми съобщиш, кога си го получила :)