Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224607 пъти)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #945 -: Януари 14, 2016, 03:59:57 pm »
ОК, помисли си, какво не си успяла да постигнеш в професионален план, изпрати го във Вселената, започни да действаш и .... чакам да ми съобщиш, кога си го получила :)
Добре :)
Промените в работата започнаха от нач.на годината,надявам се на добро развитие. Макар ЛГ 7 да започва от април ,вече се усеща полъха :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #946 -: Януари 14, 2016, 04:14:45 pm »
Добре :)
Промените в работата започнаха от нач.на годината,надявам се на добро развитие. Макар ЛГ 7 да започва от април ,вече се усеща полъха :)

това, което се случва в момента още не е ЛГ7 - предполагам, че промените касаят не толкова поста ти, а материалното - това идва от ЛГ6 - тя дава материална подсигуреност. И месеца е 7. Няма да се учудя, ако, когато дойде ЛГ7, да се случи нещо съвсем друго - ще е свързано предимно с положение, пост, признание, отколкото с пари (както е сега)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Номерология и енергия
« Отговор #947 -: Януари 14, 2016, 04:15:45 pm »
Е, да, в контекста на ЖП и период.

и месеците са като подпериоди - точно така :)

През ЛГ5 ли започна занимания с астрологията? 5 е и нестандартното (защото то не е ограничение, няма норми) - астрология, нумерология, различни духовни учения и практики - но! - с цел разширяване на ума, постигане на свобода.

Да, през ЛГ 5 започнах :)

А личен месец как се смята? И за календарен месец ли се прилага или от датата на раждане?
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #948 -: Януари 14, 2016, 04:16:57 pm »
Да, през ЛГ 5 започнах :)

А личен месец как се смята? И за календарен месец ли се прилага или от датата на раждане?

за календарен - ЛГ + числото на месеца (за януари 1, за февруари 2 и т.н., ноември е 11)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #949 -: Януари 14, 2016, 04:28:35 pm »
това, което се случва в момента още не е ЛГ7 - предполагам, че промените касаят не толкова поста ти, а материалното - това идва от ЛГ6 - тя дава материална подсигуреност. И месеца е 7. Няма да се учудя, ако, когато дойде ЛГ7, да се случи нещо съвсем друго - ще е свързано предимно с положение, пост, признание, отколкото с пари (както е сега)
Материално през годината в работата не съм имала промени. В момента промените се отнасят до положението,отговорностите, но откъм заплащането-не се знае.
Но като цяло в материално отношение ЛГ 6 ми е добра до момента-собствено изкарани пари +финансова помощ от други хора.
« Последна редакция: Януари 14, 2016, 04:32:03 pm от rroza »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #950 -: Януари 16, 2016, 10:49:51 am »
Коя лг или лм се свързват с изкарването на шофьорска книжка? Питам за себе си, защото в новия солар имам ретро Мерк и мисля, че е дошло подходящото време най-после да го запиша тоя курс.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #951 -: Януари 16, 2016, 06:51:20 pm »
Аз съм все още в период 1. Цели 29 год.  :012: В момента до април месец съм в ЛГ9, след това нямам търпение за новото начало с цифра 3.  :) След тройката попадам в период четири, което не ми звучи много яко.  ::) След 4 до края на пътя земен съм свободен електрон, демек 1.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #952 -: Януари 17, 2016, 12:32:17 pm »
Коя лг или лм се свързват с изкарването на шофьорска книжка? Питам за себе си, защото в новия солар имам ретро Мерк и мисля, че е дошло подходящото време най-после да го запиша тоя курс.  ;D

Аз моята я изкарах при ЛГ 7, но съм и с ЖП 7. Марс транзитираше тогава в 3ти дом, беше в дева.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #953 -: Януари 17, 2016, 08:46:32 pm »
Хепи,  ще може ли мнението ти за числото 13?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Номерология и енергия
« Отговор #954 -: Януари 18, 2016, 04:51:29 pm »
Здравейте,
Хепи да споделя и аз при мен периода е 5 и ЛГ е 5. Казват, че се получава наслагване на числата, преекспониране.
Иначе аз съм жизнен път 7. Какво мислиш Хепи? 

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #955 -: Януари 19, 2016, 08:52:17 am »
Здравейте,
Хепи да споделя и аз при мен периода е 5 и ЛГ е 5. Казват, че се получава наслагване на числата, преекспониране.
Иначе аз съм жизнен път 7. Какво мислиш Хепи?

При такава комбинация личната година подпомага проявата на периода. Не е страшно.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Номерология и енергия
« Отговор #956 -: Януари 19, 2016, 06:47:05 pm »
Хм, значи и при мен ще е така - период 6 и ЛГ 6 :)  Нещо, като плуване по течението или с попътен вятър - стига да не искам да плувам срещу течението :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #957 -: Февруари 08, 2016, 05:18:07 pm »
Хепи, може ли малко съдействие за нещо, което сънувах?
Тази нощ сънувах много неща, но нищо от тях не помня. Но няколко пъти сънувах по твоята част - цифрички в различни варианти.
126, 12:6, 1:26

Значи ли нещо и можеш ли да импровизираш за тях?
Гледах си транзитите за 12.06. Тр. Марс на Мц, а Меркурий на Иц. Нещо от сорта беше. Юпитер и Слв в квадрат с нат. Марс. Слънце и Венера опозиция нат. Нептун. Уран опозиция нат. Сатурн.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #958 -: Февруари 09, 2016, 09:00:09 am »
Емс, направо ме убиваш с тези среднощни цифрички :) - ще ги разтълкувам една по една - нямам идея дали трябва някакси да вържем помежду си :)

1- активност, действие
2- партньорство, чувствителност, нужда от взаимност
6- любов, грижа, майчинство/бебе, красота

9 (сбора) - край на нещо, постигане на статут, авторитет

Не е ли време да задействаш солара (май той ти даваше бебок ... :) )
« Последна редакция: Февруари 09, 2016, 09:09:31 am от Happy58 »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #959 -: Февруари 09, 2016, 10:10:15 am »
Защото ги приемам за знаци, Хепи.  :58:

Благодаря, много ми хареса как ги навърза. Аз и сега се чувствам като майка на всички заобикалящи ме домашни.  :D Този солар ми е много осмодомен. Следващ е по-бебешки, петодомен. Ще видим.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.