Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224616 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #975 -: Март 20, 2016, 08:11:34 pm »
Може ли да попитам, дали една дата е благоприятна за явяване на изпит? Датата е 6.06.2016 или да помисля за по-късна дата?
То се гледа съвместно с твоята дата, може да провериш тук, където пише "огледай се" http://anesway.info/
« Последна редакция: Март 20, 2016, 08:15:09 pm от akruks »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #976 -: Март 20, 2016, 08:12:01 pm »
Може ли и аз, за едно бебенце?  :)

16.03.2016

Сборът на числата прави единица, би трябвало да компенсира лунно-венерианската доминанта в хороскопа.
Аз не съм суеверна, защото мнението ми не е абсолютно, писах и изтрих. Има ли карта, час, асцендент? Паралелно числа и карта ми е четивно.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #977 -: Март 20, 2016, 08:21:09 pm »
Ясно, значи е същото като при астрологията. Благодаря, Хепи.

Няма никакъв проблем засега, просто ми се искаше да видя как нумерологичната вибрация кореспондира с избраната дата /раждането е с планирано секцио/ и доколко удачно се съчетава с хороскопа. Както и да е, от наталната карта на момиченцето съм повече от доволна, лекарският екип добре си свърши работата.  :)

От наблюденията, които имам до момента, е трудно да се каже "това отговаря на това, пък онова на другото". По-скоро забелязвам, че има съответствие между астрологически силно положение с дадена цифра в нумерологията. Не знам, някакси ми е трудно да го обясня. Другото, което съм си мислила, е, че все пак това са две различни науки - да, занимават се с даденостите на човек, но са различни - или по-скоро, по различен начин дават информацията. Може би ще ми е по-лесно да обясня с моята карта - аз съм с ЖП1 - много хора биха казали - а, изявена марсова окраска в астрологическата карта. Е, да, ама не - напратив - Марс и Овен са най-проблематичните - Марс е във 2 дом, в квадрат с Нептун, а Овен е интерсептиран. Е, кой как ще погледне на тези дадености в астрологичната карта, е друг въпрос. Някой ще каже - а, този Марс никаква лабота не върши - само ще харчиш, та даже и ще си заблудена, или пък не си знаеш целта и най-различни други. Моя поглед в/у ситуацията е, че единствения квадрат в картата ми си заслужава внимание и стремеж за отработка, учене.

Мога да кажа с няколко думи, но .... наистина ми се иска да се изчака малко.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Номерология и енергия
« Отговор #978 -: Март 20, 2016, 08:25:04 pm »
Мога да кажа с няколко думи, но .... наистина ми се иска да се изчака малко.

Благодаря, въобще не е наложително, питах по-скоро от любопитство. По-важен ми беше хороскопът на това дете.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #979 -: Март 20, 2016, 08:28:05 pm »
Добре, благодаря!
Извинявай, че ти досадих!

Акрукс, не ми досаждаш - нито ти, нито цифрите. Проблемът е в това, че дадена цифра може да означава много неща. Всеки, с който съм контактувала може да потвърди, че като започна да пиша, обикновено това е съпроводено с "или", "или" и т.н, или пък започвам да задавам въпроси, за да изясня ситуацията. В началото, докато все още се упражнявах, написаното беше толкова дълго - то на човек да му писне да чете. Затова е по-лесно, ако човек има конкретен въпрос - тогава вече информацията се канализира. Ако просто искаш да знаеш, що за човек е това, ок - няма проблем ... но цифрите в периодите започват да се намесват в поведението на човек, защото го "принуждават" да "прави нещо" и вече се получават нюансите и объркването. Не всеки, роден на 5 число и с ЖП3 (примерно) ще постъпи по даден начин.

Лично на теб няма как да откажа отговор - но нека да е придружен с малко стесняване на параметрите :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #980 -: Март 20, 2016, 08:32:20 pm »
Може ли и аз, за едно бебенце?  :)

16.03.2016

Сборът на числата прави единица, би трябвало да компенсира лунно-венерианската доминанта в хороскопа.
Пуснах му теста на Питагор, на мен поне напълно се покрива написаното в теста с това, което ми показва радикса.
Ето за датата на детето:
Номерологичен тест на Питагор
за дата на раждане 16.3.2016

Таблица на Питагор
11111   -   7
2   -   8
3   66   9

В живота си ще избира между повече възможности. Той е по-малко зависим от другите и от обстоятелствата. Прави повече грешки, но и сам се оправя.
Изключително самостоятелен. Трябва да се учи да работи съвместно с другите хора.
Възможни са проблеми в общуването.
Духът не е много силен.
Творчеството се проявява на моменти, на периоди.
Разсъздава логично.
Най-важна цел в живота е постигането на положение в обществото, пари, къща, комфорт.
Проявява известна безчувственост.
Tрябва да се учи да дава и да работи за другите.
Да се учи да се грижи за себе си.

Притежава много умствена енергия. Творческа личност с много дарби - да пише стихове, да рисува, да пее, да танцува.
Тип началник. Не обича да се подчинява. Той е от хората, които движат прогреса - изобретатели, рационализатори. Има много идеи - измисля повече, отколкото може да свърши.
Да не се самообвинява, когато не успява да свърши заплануваното. Да се научи да се самопохвалва. Да споделя идеите си с другите.
Оптимист е и даже вътрешно да му е зле, външно не го показва. Обикновено говори много. Има много енергия в главата, която трябва да излезе по някакъв начин навън - чрез говорене, пеене, викане.
Болестите са в главата, очите, ушите, носа, гърлото. В детството са възможни нервни тикове.
Препоръчително е да е ръководител, учител, продавач, певец, изобщо да има професия, свързана с повече говорене, с творчество и инициативност.

Притежава земна логика, на малките системи - знанието по нещо от всичко и нещата "тук и сега". Умее да се адаптира към проблемите.

Живее по свои закони, не се съобразява с околните, недооценява нещата. Може да проявява безотговорност. Има проблеми с дисциплината, не умее да се адаптира към ситуациите.
Има проблеми с обществото и може да не е разбран от другите. Да не работи в армията, полицията, политиката, а също така с пари.

Много трудно живее. Не обича ласките и комплиментите. Може да е склонен да дава, но го прави без да са го молили и може така да вреди, вместо да помага.
Възможно е да живее само с работата си и с резултатите от нея. Не работи нито за себе си, нито за другите.
Не умее да изразява чувствата си. Може цял живот да търси любовта. Възможно е често да изпитва потребност да е обичан.
Работи с ума, вместо със сърцето. Облича се семпло. Не е артистичен, не умее да играе в живота си. Не му се препоръчва работа с малки деца.

*Самооценката е завишена. Дели хората на добри и лоши, умни и глупави. Много е задълбочен. Изпипва работата си. Има добре развита абстрактна логика и се занимава с причинността на нещата.
Знае много. Но може да се затвори за нови знания, защото смята, че вече всичко знае. Възможни са рак, тумори, кисти.

*Има свои тайни, съмнява се и винаги смята, че не всичко е казано. Възможно е да има много познати и нито един истински приятел.

*Дълбока личност, с обширни знания, добър професионалист, със завишена самооценка. Интересува се от глобалните проблеми и не обича да го занимават с дреболии.
Когато говори по адрес на някого може да украсява нещата, да подсилва лошото, да укорява - да има претенции към събеседниците си.
Може да е много самотен. Възможно е да е атеист или фанатик. Трябва да се научи да споделя с другите.
Подходящи занимания са изучаване на чужди езици, работа с компютър, икономика, политика.

Също висша математика, лекар - специалист.

Склонност към доброта, жертвеност, ясновидство. Съветите му са добри.

Има късмет - подарък от Бога.

Нецелеустременост. Изпада в състояния да не знае какво иска и защо го иска. Работи заради самата работа, без да вижда крайната цел и изгодата за себе си.
Не знае какво иска, няма ясна цел, но е горд и твърд, често се инати за дреболии. Трябва да се научи да си поставя ясни цели, да е адекватен на ситуациите, да е наясно във всеки момент защо прави нещата.
Неподкупен е. Трябва да развива хитрост и дипломатичност.
Подходяща професия е съдия, полицай, неподкупен служител.
Знае какво иска и как да го постигне. Притежава умението правилно да си поставя цел, както и гъвкавостта на поведение, за да се приспособява за постигане на целта.

* Текстовете, отбелязани със звездичка, вероятно отговарят частично или в по-слаба степен.
« Последна редакция: Март 20, 2016, 08:35:06 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #981 -: Март 20, 2016, 08:39:06 pm »
Благодаря, въобще не е наложително, питах по-скоро от любопитство. По-важен ми беше хороскопът на това дете.

Добре де, да го ограничим тогава до лунно-венерин акцент, с ЖП1 :)

Този акцент не знам как се получава, но хора, родени на 16 дата са мнооого грижовни към децата си, към "кръвта си" въобще - хората по кръвна линия. ЖП1 изисква да се научиш да си действен, да имаш цели и да ги преследваш, да имаш собствени желания и да ги изпълняваш, да си пръв, да си центъра на внимание.
ЖП не е даденост - това е само посока. Кой как ще върви към нея - зависи от периоди и име, в комбинация с датата.

Това, което мога да ти кажа със сигурност ( и е извън суеверието :) ), е, че ще е някакси затворено това дете. В смисъл, другите няма да знаят/усещат истинската му същност. Дори на самата нея ще й е трудно да се ракрива.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #982 -: Март 20, 2016, 09:07:36 pm »
Родените на 16-ти /винаги/ имат връзка със семейството, в смисъл не точно на карма, но носят често една мъдрост като за родител, а не за дете, любов и зрялост спрямо възрастните, умеят да подкрепят и обичат както "венера в риби". Те са членове на едно по-голямо, универсално световно семейство, базирано на определени вярвания, или житейска философия. Затова са често самодостатъчни, но не самотни, не са оттук и са за малко ;). 16-ките отляво и отдясно на таболограмата, говорят че в определен момент и външната съдба ще  я срещне с възможност да работи, прави съкровените си дарби и мечти-хуманитарни профили, социални дейност в полза на по-слабите, при това подкрепа свише ще има. Ако се поддаде на силен его-стремеж, а има по цифрите такава възможност, тогава символизмът на 16 може и да се преобърне към Кулата. Като цяло-добра реализация с пълно разгръщане на способностите през целия живот.
« Последна редакция: Март 20, 2016, 09:16:50 pm от enigma »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Номерология и енергия
« Отговор #983 -: Март 20, 2016, 11:24:47 pm »
Скоро си изчислявах Питагоровия квадрат, бях в потрес с 4-те налични двойки.
Сигурно съм някакъв неосъзнат енергиен вампир, защото енергия мога да черпя само от оставането насаме със себе си, сън и почивка.
Имам в обкръжението си хора, които ме изсмукват  и след кратка среща с тях съм парцал.
Странно, с тия двойки трябва да се науча как да бъде обратното.. :19:
Цитат на Енигма:
" Ако правим просто само анализ на-колко 1 и 2 има човекът, то-имам случай с две1-ци и четири 2-ки, ами лидер е -неформален-винаги. Тоест 2 не е по-слабо от 1, но 2 действа малко зад кулисите, или интуитивно. Може да е велик манипулатор, да дава-взема енергийно, но може и да е личност-самодостатъчна, заета със собственото си развитие и така-косвено да е пример за подражание от другите.

Магове ли са тези, не-9 трябва в повече и 6-също, работят с енергии?

Също за работа с хора-такива професии, се иска поне едно-две 2-ки. Аз нямам и като работих в у-ще се връщах изядена, не исках да говоря с любимите домашни...а не съм такава по презумпция."
Сега вече ми се изясни и май трябва да съм благодарна за двойките..
« Последна редакция: Март 21, 2016, 12:09:26 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Номерология и енергия
« Отговор #984 -: Март 20, 2016, 11:50:58 pm »
Акрукс, къде се пуска този тест с тези подробни тълкувания ?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #985 -: Март 21, 2016, 08:40:31 am »
Скоро си изчислявах Питагоровия квадрат, бях в потрес с 4-те налични двойки.
Сигурно съм някакъв неосъзнат енергиен вампир, защото енергия мога да черпя само от оставането насаме със себе си, сън и почивка.
Имам в обкръжението си хора, които ме изсмукват  и след кратка среща с тях съм парцал.
Странно, с тия двойки трябва да се науча как да бъде обратното.. :19:
Цитат на Енигма:
" Ако правим просто само анализ на-колко 1 и 2 има човекът, то-имам случай с две1-ци и четири 2-ки, ами лидер е -неформален-винаги. Тоест 2 не е по-слабо от 1, но 2 действа малко зад кулисите, или интуитивно. Може да е велик манипулатор, да дава-взема енергийно, но може и да е личност-самодостатъчна, заета със собственото си развитие и така-косвено да е пример за подражание от другите.

Магове ли са тези, не-9 трябва в повече и 6-също, работят с енергии?

Също за работа с хора-такива професии, се иска поне едно-две 2-ки. Аз нямам и като работих в у-ще се връщах изядена, не исках да говоря с любимите домашни...а не съм такава по презумпция."
Сега вече ми се изясни и май трябва да съм благодарна за двойките..
Корея, Този автор казва, че квадратът е подвижен, действа в динамика. ЦИФРИТЕ МОГАТ ДА ПРЕМИНАВАТ ОТ ЕДНА В ДРУГА, според осъзнаването и действията на човека. Той винаги в развитие гледа този квадрат: 1-ци спрямо 8-ци, 2-ки спрямо 4-ки, 6-ци със 7-ци и т.н. Също-завземането на линиите от натрупвания на цифри.
Ако се ползва този метод, нека се изчете целия текст.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Номерология и енергия
« Отговор #986 -: Април 03, 2016, 10:03:30 pm »
Исках да споделя едно наблюдения може би е подходящо за Хепи най-много ... всичките ми 20 години от 21 до 29 бяха ужасни нищо не можах да постигна , сега на 30 ми е много по-добре ... странно но дори и апартемента си го купих на 30 години , не 29. Периода от 10 до 19 беше само на успех , въз ход. От 20 до 29 все едно , че всичко вървеше срещу мен , не мога да го обясня ... страдание е точната дума ... смърт в семейството , раздели , уволнения .. добре ,че мина

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #987 -: Април 03, 2016, 10:48:05 pm »
В кой житейски период си бил тогава?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Номерология и енергия
« Отговор #988 -: Април 04, 2016, 12:42:35 am »
не знам роден съм 7 Февруари 1985 нищо не разбирам от нумерология , просто го казвам като обзървейшън , наскоро си говорих с един добър приятел за това.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #989 -: Април 04, 2016, 09:46:25 am »
Исках да споделя едно наблюдения може би е подходящо за Хепи най-много ... всичките ми 20 години от 21 до 29 бяха ужасни нищо не можах да постигна , сега на 30 ми е много по-добре ... странно но дори и апартемента си го купих на 30 години , не 29. Периода от 10 до 19 беше само на успех , въз ход. От 20 до 29 все едно , че всичко вървеше срещу мен , не мога да го обясня ... страдание е точната дума ... смърт в семейството , раздели , уволнения .. добре ,че мина

Грег, знам, че е така - и със сигурност съм ти го писала. М/у 20 и 30г имаш тежка комбинация. На 30-31 имаш добър период за осъществяване на материални желания. Но ние това сме го коментирали.

 :08: