Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224684 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Номерология и енергия
« Отговор #990 -: Април 04, 2016, 10:26:20 am »
Това е много тъжно защото човек , де факто няма свободен избор ... каквото и да биз направил с предишните ми работодатели не би се получило , същото и с връзките... с този мой приятел си говорихме и той ми каза , колкото и да се обвиняваш , не си виновен за тази ситуация ... стана ми тъжно едно празно в душата ...

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #991 -: Април 04, 2016, 10:35:32 am »
Това е много тъжно защото човек , де факто няма свободен избор ... каквото и да биз направил с предишните ми работодатели не би се получило , същото и с връзките... с този мой приятел си говорихме и той ми каза , колкото и да се обвиняваш , не си виновен за тази ситуация ... стана ми тъжно едно празно в душата ...

Да, трудно е да се приеме - но всеки си има някаква задачка в живота - лека или тежка, зависи от нагласата. Опозиции и квадрати в астрологичната карта - можеш или да ги приемеш като факт и цял живот да се оправдаваш с тях, или да опиташ да направиш нещо по въпроса.

В твоя случай - върни се назад, и си направи един "отчет" на случилото се. със сигурност ще намериш и нещо положително, което е обаче резултат от трудностите, нещо, което, ако не бяха тези трудности, ти нямаше да научиш. Но сега, това вече е "в теб", отработил си го, знаеш го, и за вбъдеще ще ти е от полза. Е, има и друг вариант - не си разбрал нищо от случващото се, освен, че ти е било трудно и си бил ядосан на всичко и всички - в този случай нещата по-нататък ще се развият по друг начин - не като в предния вариант.

Закона "енергията не се губи - само сменя формата си" работи в пълна сила, на всички нива :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Номерология и енергия
« Отговор #992 -: Април 04, 2016, 11:53:46 am »
Да така е , много положителни промени направих след тези ужасни периоди , така е , повече любов към себе си , обкръжението много неща права си.
Исках да ти кажа друго , че колкото и да се бях пит тези хора , неща в живота си е нямало как да ги задържа и е много тъжно , защото реално това спира правото на човешки избор. Реално ние вървим по пътя който ни се посочва и това е ...

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #993 -: Април 10, 2016, 04:17:10 pm »
Хепи, как да разбера дали към даден човек имам кармичен дълг?

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #994 -: Април 11, 2016, 11:45:10 am »
Хепи, как да разбера дали към даден човек имам кармичен дълг?

ти няма как :) - нумерологично де :) - казваш на Хепи и тя ти докладва :). Но ако до момента не съм ти казала, че имаш такъв, значи, който и да се появи, нямаш. като минеш 30г ще го гледаме пак.
Не се вкарвай в някакви кармични отплати, по-спокойно - може би има нещо за учене/работа.

Ако в синастрията има нещо общо м/у Плутон, ЮЛВ, управители на ЮЛВ, значи пак сте кармични :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #995 -: Април 12, 2016, 02:50:14 pm »
Хепи, може ли да направиш импровизация на тема 77377? Наби ми се на очите това. Тези нощи сънувам плуващи 7-мици и 3-ки. Всякакви модели и разцветки - полегнали, изправени, обърнати, реещи се, в облаци, във вода.
А сега допълнително ми се наби на очите това.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #996 -: Април 12, 2016, 03:36:40 pm »
Хепи, може ли да направиш импровизация на тема 77377? Наби ми се на очите това. Тези нощи сънувам плуващи 7-мици и 3-ки. Всякакви модели и разцветки - полегнали, изправени, обърнати, реещи се, в облаци, във вода.
А сега допълнително ми се наби на очите това.

точно в този вид ли?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #997 -: Април 12, 2016, 06:18:27 pm »
Да, ако може. Ако не може - както му разбираш.  :38: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #998 -: Април 13, 2016, 10:12:45 am »
Хепи, може ли да направиш импровизация на тема 77377? Наби ми се на очите това. Тези нощи сънувам плуващи 7-мици и 3-ки. Всякакви модели и разцветки - полегнали, изправени, обърнати, реещи се, в облаци, във вода.
А сега допълнително ми се наби на очите това.

Така както го виждам - 3-ката е по средата и заобиколена от 7-ци, все едно е притисната там. Сборът е 4, а 7-ците са много, прекалено много. Това ми говори, че твърде много си се отдала на милосърдие, мисли за помощ към другите, или пък интелектуални/интуитивни занимания (7) и твоето благоденствие/здраве/работа/семейство (3) някакси страдат. В резултат се получава прекалено натоварване в ежедневието, може и някакви проблеми да възникнат (4).
Бих казала, че ще е добре да се погрижиш за ежедневните си задължения, за работата, да прекараш малко време в приятни срещи с приятели, или пък да видиш, дали пък в къщи няма нещо за ремонт (или пък кола/компютър). Ти нали имаше някакви такива проблемчета ....

А, сетих се и друго - сборът 4 идва от 31 - малко слагаш каруцата пред коня - търсиш резултата преди да е ясна целта. Обърни ги - успокой топката, виж кои са ти личните цели/приоритети и тогава направи организацията и действай за резултат.

дано това ти помогне да се ориентираш  :58:
« Последна редакция: Април 13, 2016, 10:14:54 am от Happy58 »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #999 -: Април 13, 2016, 12:54:22 pm »
Хепи, точно така е. Много се раздавам. Имам и ремонт в дома. Благодаря! Много ми хареса!
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1000 -: Април 13, 2016, 03:12:45 pm »
Моля  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1001 -: Април 14, 2016, 10:41:31 am »
Тези нощи сънувам плуващи 7-мици и 3-ки. Всякакви модели и разцветки - полегнали, изправени, обърнати, реещи се, в облаци, във вода.
В съновника ми пише за СЕДЕМ- символизира перфекционизма, пълнотата, музиката, духовното начало у човека. Ако видиш седмица в съня си, значи си уникална и ексцентрична личност. Числото седем е много хубаво и е знак на благополучие и щастие.
ТРИ е символ на живота, жизнеността, вътрешната сила, завършеността, въображението, изобретателността, енергията и себепознанието. Три означава също така някаква трилогия, като например минало, настояще и бъдеще, на бащата, майката и детето и т.н. Във всеки случай числото три в съня е предвестник на нещо ново и хубаво.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1002 -: Април 14, 2016, 02:05:49 pm »
Благодаря, Акрукс. Нямах време да напиша с подробности по анализа на Хепи.

Много хора имам на главата. Буквално. И аз не знам защо така се впрягам. Голяма част от тях са несериозници. И ако аз бъда такава, съвсем няма да върви нормално битието ни. Заради това все помагам, на никой не отказвам помощ. На близки, приятели. До степен на моменти да нямам време за себе си. Как хората си живеят безотговорно... Н гърба на тези, които се впрягат.  :85:

Акрукс, да. Перфекционизъм. Да, ексцентрична съм в малка степен.
Благодаря! 3 ми хареса. Ще си чакам нещо ново.  :clap:

 :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1003 -: Април 27, 2016, 09:32:40 am »
Това е карта на моя приятелка, която от години има проблеми от всякакво естество. Най-голям проблем при нея е психичното здраве, от над 10год. посещава психиатри, психолози. Има много фобий, които и пречат в ежедневието. Страх от това да е сама, страх от пътуване, страх от бившия и партньор, с който бяха 10г.  Но основното е, че изпада в депресии има нужда от лекарства. Незнам откъде идва това, при положение, че е успял в професията си човек и има нова връзка. На каво се дължат всичките й страхове и  това би ли могло да се оправи без намеса на лекарства и нужда от психолози?

14.12.1981г

Тази жена е с много свободен дух, с много въздушно-духовна енергия, но ЖП е 9 и оттам идва проблема. 9 иска стабилност, отговорност, да имаш приоритети, да създаваш авторитет - отговаря на стелиума, зо който говоря в другата тема. ЖП е посоката в живота, значи, тя трябва да усвои тези способности. Ако се опъва, получава отрицателната характеристика на своите дадености (въздушно-духовната енергия). Не съм убедена, че наистина има такива фобии и страхове - опасявам се, че просто опитва да манипулира (даже може и да е несъзнателно, от безсилие, от това, че не знае какво да направи).
На нея й харесва да е леко, да е свободно, може да манипулира много умело хората около себе си, за да е водач, център. Но ЖП9 изисква това да се използва конструктивно в една голяма йерархия, за да се създаде стабилност.

Практически това означава, да поема отговорност за действията си, да си поставя приоритети и да работи по тяхното осъществяване (вместо да се разхвърля на много страни), да действа бавно и обмислено, вместо да приказва, приказва и накрая нищо.
В момента има възможност за връзка с човек, свързан по някакъв начин с чужбина - чужденец, българин в чужбина, българин от друга религия/нация. Заедно с това има възможност за добро професионално развитие, като двете може да са свързани.
Вместо да се отдава на психо-проблеми, да опита (лека-полека) да си организира ежедневието, да е постоянна (започва с малки ежедневни задачки). Така постепенно ще вкара стабилната енергия в живота си и това ще промени състоянието й.

пожелавам късмет  :08: :58:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1004 -: Април 27, 2016, 07:08:01 pm »
14.12.1981г

Тази жена е с много свободен дух, с много въздушно-духовна енергия, но ЖП е 9 и оттам идва проблема. 9 иска стабилност, отговорност, да имаш приоритети, да създаваш авторитет - отговаря на стелиума, зо който говоря в другата тема. ЖП е посоката в живота, значи, тя трябва да усвои тези способности. Ако се опъва, получава отрицателната характеристика на своите дадености (въздушно-духовната енергия). Не съм убедена, че наистина има такива фобии и страхове - опасявам се, че просто опитва да манипулира (даже може и да е несъзнателно, от безсилие, от това, че не знае какво да направи).
На нея й харесва да е леко, да е свободно, може да манипулира много умело хората около себе си, за да е водач, център. Но ЖП9 изисква това да се използва конструктивно в една голяма йерархия, за да се създаде стабилност.

Практически това означава, да поема отговорност за действията си, да си поставя приоритети и да работи по тяхното осъществяване (вместо да се разхвърля на много страни), да действа бавно и обмислено, вместо да приказва, приказва и накрая нищо.
В момента има възможност за връзка с човек, свързан по някакъв начин с чужбина - чужденец, българин в чужбина, българин от друга религия/нация. Заедно с това има възможност за добро професионално развитие, като двете може да са свързани.
Вместо да се отдава на психо-проблеми, да опита (лека-полека) да си организира ежедневието, да е постоянна (започва с малки ежедневни задачки). Така постепенно ще вкара стабилната енергия в живота си и това ще промени състоянието й.

пожелавам късмет  :08: :58:

Благодаря за труда Happy58!  :58: Тя наистина има много страхове и пречат само на нея. Според мен това се е засилило от лекартствата, които са и изписвали през годините. Все пак тя има съвпад нептун меркурий слънце. За манипулациите и приказките, ами не, не е такъв човек. Поне в отношенията и с мен. Не е по празните приказки. А манипулациите, те не са ли при по водните типажи хора?  При нея нали енергията е въздушно-духовна.
« Последна редакция: Април 27, 2016, 07:21:24 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг