Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224736 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1005 -: Април 27, 2016, 09:04:36 pm »
Happy, би ли ми казала, ако имаш възможност, при мен ЖП 2 или 11 е!? 2.2.1987, при толкова много 2-ки.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1006 -: Април 28, 2016, 08:55:50 am »
Благодаря за труда Happy58!  :58: Тя наистина има много страхове и пречат само на нея. Според мен това се е засилило от лекартствата, които са и изписвали през годините. Все пак тя има съвпад нептун меркурий слънце. За манипулациите и приказките, ами не, не е такъв човек. Поне в отношенията и с мен. Не е по празните приказки. А манипулациите, те не са ли при по водните типажи хора?  При нея нали енергията е въздушно-духовна.

Смесваш нумерология с астрология. Нумерологично тя борави много добре с леките, нематериални енергии. Няма как да разбереш, дали манипулира или не - тя самата може да не го осъзнава. Просто си поговорете (е, тя едва ли още в началото ще признае), обсъдете. Е, важно е и дали тя въобще търси отговор на въпросите, които поставяш :) Не съм срещала досега цифра да бърка - а при нея е много засилено. И друго - манипулирането не е задължително да е с отрицателен оттенък - просто го притежава и го ползва.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1007 -: Април 28, 2016, 08:57:17 am »
Happy, би ли ми казала, ако имаш възможност, при мен ЖП 2 или 11 е!? 2.2.1987, при толкова много 2-ки.

За мен е 11.
Назад в темата съм давала информация за проверка - аз не я използвам много, но ... за който желае.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1008 -: Април 28, 2016, 11:45:01 am »
Смесваш нумерология с астрология. Нумерологично тя борави много добре с леките, нематериални енергии. Няма как да разбереш, дали манипулира или не - тя самата може да не го осъзнава. Просто си поговорете (е, тя едва ли още в началото ще признае), обсъдете. Е, важно е и дали тя въобще търси отговор на въпросите, които поставяш :) Не съм срещала досега цифра да бърка - а при нея е много засилено. И друго - манипулирането не е задължително да е с отрицателен оттенък - просто го притежава и го ползва.

Благодаря, Happy!  :) Права си манипулацията е висша форма на интелект и който я владее, само той си знае. Иначе се превръща в пошла лъжа. Незнам защо реагирах така, много безрасъдно от моя страна. Има хора, които използват манипулацията като средство за постигане на добронамерена цел. В случая всички печелят.Но аз съм попадала само на гадния вариант и вече имам радар за такива хора. Ще препрочета отново анализа ти и ще се опитам да го осмисля и предам по най-добрия начин, за да и е полезен.  Определено ме накара да включа в действие сивото вещество.  :57: :-*
Друго си мисля, манипулацията не е ли винаги отрицателна, дори и добронамерена, пак влизаш в личното пространство на другите и ги лишаваш от правото на избор. Мамиш ги, поне тези които влезнат в тази хитра игра. Избор е да не следваш ходовете на подлеца и да си играеш винаги и само по твоите правила. Тогава манипулация не те лови.  :D
А при моята приятелка, ако правилно съм разбрала, вероятно несъзнателно манипулира от страх да не остане сама, да не бъде пренебрегвана и така да запълва липсата на любов към себе си. Така си мисля, защото обикновено хора с много страхове и фобии, сякаш не се виждат реалистично, подсъзнателно усещат, че не използват целия си заряд правилно и се чувстват безсилни сами да си помогнат. Така се оплетох, че имам чувството че аз съм за психиатър.
« Последна редакция: Април 28, 2016, 12:18:52 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1009 -: Април 28, 2016, 12:33:23 pm »
Виж, не се задълбавай толкова - аз го описах, за да можеш да си го обясниш само - на нея е достатъчно да й кажеш, че трябва да поеме отговорност за себе си и т.н (което бях описала), а не да се "рее из облаците" и да чака някакси нещата да се оправят. Всичко е в нейните ръце и то по практичен начин, отговорно.

Тя е много интелигентна, много знаеща (носи много знание със себе си от предишни животи, което сега й дава неосъзнато самочувствие в духовната сфера) и оттам й идва склонността понякога да манипулира.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1010 -: Април 28, 2016, 12:47:17 pm »
Да, тъкмо тръгнах да търся повече информация в гугл за манипулацията и попаднах на едно изречение: "Ама то манипулацията това и цели понякога-да придизвика държание (поведение)у манипулирания,което харесва,удобно е,освобождава от отговорност и гали егото на манипулиращия. "  :012:  Мисля че разбрах достатъчно.
« Последна редакция: Април 28, 2016, 12:56:37 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1011 -: Април 29, 2016, 10:49:15 am »
Хепи, какво е мнението ти за числовите кодове, които се използват за лечение и хармонизиране? Числата работят ли така?

http://zdrave-bg.eu/%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5/
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1012 -: Април 29, 2016, 04:34:50 pm »
Хепи, какво е мнението ти за числовите кодове, които се използват за лечение и хармонизиране? Числата работят ли така?

http://zdrave-bg.eu/%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5/

Делфи, за пръв път чувам за тях :) Ще си помисля по темата, но това, което моя 3-домен стелиум фиксира веднага тук е следното:

"Четете го цифра по цифра наум или на глас, винаги когато имате потребност."

Когато се чете, преминаваме в сферата на звуците и цифрите нямат значение - губи им се влиянието като такива. Ако бяха казали - рисувайте, представяйте си, гледайте посочената комбинация цифри, може би щеше да ми е по-сигурно :)

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1013 -: Май 09, 2016, 07:37:31 pm »
Грег, знам, че е така - и със сигурност съм ти го писала. М/у 20 и 30г имаш тежка комбинация. На 30-31 имаш добър период за осъществяване на материални желания. Но ние това сме го коментирали.

 :08:
Влизаш в още по-големи промени. Не се отпукай в следващата година-две. Доста промени...

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1014 -: Май 10, 2016, 11:31:04 am »
Влизаш в още по-големи промени. Не се отпукай в следващата година-две. Доста промени...

това, предполагам, е за Грег и няма общо с моя коментар на датата му

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1015 -: Май 19, 2016, 03:09:24 pm »
Иска ми се да споделя едно свое удовлетворение.
Успях с помощта на числата да помогна на моята племенница да направи правилен избор за настройката и действията си, за да премине важен етап от живота си. Тя е с ЖП8, но упоритостта, труда и другите по 8 все още са й чужди. Тя е 2. курс в УНСС и мозъка й все летеше към морето лятото. Но ... успя да се "хване в ръце", да положи необходимия труд и се освободи от всички възможни изпити. Сега спокойно ще отиде на морето, за да работи там :). Ако нямахме тази информация от цифрите, щеше да се поддаде на не толкова продуктивното й настроение от другите цифри.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1016 -: Май 19, 2016, 03:20:00 pm »
Аз пък още не мога да се нагодя към енергията на 8-цата. Много ми тежи.

На фокус са работата и парите, особено сега пък в лм 4, нещата са още по-тежички.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1017 -: Май 19, 2016, 07:41:38 pm »
Аз пък още не мога да се нагодя към енергията на 8-цата. Много ми тежи.

На фокус са работата и парите, особено сега пък в лм 4, нещата са още по-тежички.

Тренди, не е лесно, знам. 8 е тежка, трудна, но пък се отплаща - като Сатурн и Плутон  :58:

Има и една особеност - аз "работя" постоянно с племенницата ми - при всяка ситуация ми звъни и разговаряме. Не ми е лесно, но .... когато виждам резултата, съм щастлива.

На мен самата, въпреки че много добре знам какво трябва да правя, също ми е необходима помощ, за да следвам посоката на ЖП1.

Знаеш, че не отказвам помощ и тук - когато имате нужда от насока, обяснение, подкрепа ... поискайте си помощта  :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1018 -: Май 19, 2016, 08:58:58 pm »
Аз пък още не мога да се нагодя към енергията на 8-цата. Много ми тежи.

На фокус са работата и парите, особено сега пък в лм 4, нещата са още по-тежички.

В ЛГ 8, трудя се, гледам дори и секундата да не пропилявам, но като има дразнители наоколо ми е трудно. Вярвам че  и това с новата работа ще стане, пък да ми обеснява кой каквото ще.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1019 -: Май 25, 2016, 08:10:09 pm »
mateosf, можеш ли да кажеш нещо и за мен!  2.2.87, не за ЛГ, а по принцип.  :) Нареждам се на опашката.  :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг