Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224660 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1035 -: Май 26, 2016, 03:43:10 pm »
Да, интересното е, че се случи в движение и бързах. Пренасях тежки неща и счупих лампиона, който ме наряза.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1036 -: Май 26, 2016, 04:16:20 pm »
Да, интересното е, че се случи в движение и бързах. Пренасях тежки неща и счупих лампиона, който ме наряза.

9 е бавна, тежка и ако има резки движения води до застопоряване.

А ти защо ги пренасяше тези неща? Така беше решила, или някой ти каза, или .... ?
Цялата тази година 3 не ти ли беше напрегнато, криво, нещата някак не са се получавали по план?

Питам съвсем целенасочено.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1037 -: Май 26, 2016, 04:32:26 pm »
Не, никой не ме е карал, трябваше да върна някои неща по местата им. :D Напрегната беше, но тази е по-лоша. А преди това имах провалени планове за почивка. За друго не се сещам. Но така или иначе до края на годината се възстановявях и всичките ми планове се отложиха за тази година.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1038 -: Май 26, 2016, 04:44:14 pm »
Не, никой не ме е карал, трябваше да върна някои неща по местата им. :D Напрегната беше, но тази е по-лоша. А преди това имах провалени планове за почивка. За друго не се сещам. Но така или иначе до края на годината се възстановявях и всичките ми планове се отложиха за тази година.

Пиша само това, което касае инцидента:
имаш комбинации на трудно съвместими цифри - за миналата година 11 с 3, а за тази 9 с 4. Двете са с различни характеристики, но 11 с 3 дава много често инциденти. Шумахер има такава, но при него е за цял живот, а при теб е преминаваща.
тази година трябва да си много внимателна, защото двете се застъпват.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1039 -: Май 26, 2016, 05:06:34 pm »
Благодаря, Хепи!  :) Ще се опитам да внимавам, но аз все бързам и оттам се получават глупостите. Същия крак на 3 места го бях счупила, целия ми крак от глезена висеше, но тогава бързо се възстанових.
« Последна редакция: Май 27, 2016, 11:47:17 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1040 -: Май 26, 2016, 06:45:13 pm »

А ти защо ги пренасяше тези неща? Така беше решила, или някой ти каза, или .... ?
Цялата тази година 3 не ти ли беше напрегнато, криво, нещата някак не са се получавали по план?

Аз бях 3 миналата година, тройката нали е на Юпитер, господар на 9д в астрологията, издадох две книги, пътешествах, не ми е било никак криво и напрегнато, като изключа денталните проблеми, които компенсирах с преяждане със сладолед  :012: :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1041 -: Май 26, 2016, 07:58:06 pm »
Хепи, би ли казала как да подхраним правилно тази комбинация на 9 и 4? Скоро влизам в тази вибраци- Л.Г. 4, получено от 4 и 9. Ти веднъж каза служене, правене за другите, без очаквания?
4  не е ли и склонност към боледуване?
« Последна редакция: Май 26, 2016, 10:43:03 pm от enigma »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1042 -: Май 26, 2016, 08:58:27 pm »
Аз бях 3 миналата година, тройката нали е на Юпитер, господар на 9д в астрологията, издадох две книги, пътешествах, не ми е било никак криво и напрегнато, като изключа денталните проблеми, които компенсирах с преяждане със сладолед  :012: :012:

Може би зависи и от това как човек приема и използва енергията. При мен през последните години е все отрицателно. Връща ми се 2-но, заради неизползван потенциал в правилната посока. Излишна съм за майката Земя.
« Последна редакция: Май 26, 2016, 10:11:01 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1043 -: Май 26, 2016, 09:59:48 pm »
Какво смятате тук,хора?  :012:
Аз съм ПЖ1,а осмодомието е ПЖ9,а временното осмодомие е като мен ПЖ1.Мисля,че си пасвам и с двамата,но ПЖ9 е Бог във всяко отношение.Вие какво мислите за тази номерологична синастрия?  :d030: :012: Девятката е Марсово число,но числото,което се събира с него не се променя.Не мислите ли,че идеалният партньор по принцип е с ПЖ9?  :o ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1044 -: Май 26, 2016, 10:04:30 pm »
ЖП, Драки  :012:

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1045 -: Май 26, 2016, 10:38:01 pm »
С първия, който е ПЖ 9 имате общ сбор 10 редуциран до 1, причинявате си взаимно щастие, докато с другия, който е с ПЖ 1, или постоянно делите нещо или единия принуждава другия да прави избор между две възможности. Подсилва се желанието за раздяла.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1046 -: Май 26, 2016, 11:00:11 pm »
Какво смятате тук,хора?  :012:
Аз съм ПЖ1,а осмодомието е ПЖ9,а временното осмодомие е като мен ПЖ1.Мисля,че си пасвам и с двамата,но ПЖ9 е Бог във всяко отношение.Вие какво мислите за тази номерологична синастрия? 
Като си хванала Бога за шлифера, защо си мериш единицата с друга единица?
Две единици на едно място е като синастричен съвпад Слънце/Марс- вечната борба за доминиране, която накрая свършва с раздяла.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1047 -: Май 26, 2016, 11:07:17 pm »
Н Защото ми харесва и той,защото ми харесва Марсова енергия от 1Д,защото ми е по-бълбукащо и защото си мечтая за харем от най-различни Марсове за наблюденията ми. 
Да не подготвяш роман- изследване енергията на Марс в хороскопа на мъжа?

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1048 -: Май 27, 2016, 09:05:40 am »
Какво смятате тук,хора?  :012:
Аз съм ПЖ1,а осмодомието е ПЖ9,а временното осмодомие е като мен ПЖ1.Мисля,че си пасвам и с двамата,но ПЖ9 е Бог във всяко отношение.Вие какво мислите за тази номерологична синастрия?  :d030: :012: Девятката е Марсово число,но числото,което се събира с него не се променя.Не мислите ли,че идеалният партньор по принцип е с ПЖ9?  :o ;)

Дракс, само по един ЖП е трудно да се направи някаква точна синастрия. Но, за генерално може.

ЖП 9 има да учи да поема отговорност, да е стабилен, отговорен, търпелив, да се грижи за целия "род" (така да се каже).
ЖП 1 има за цел да учи Марсовата енергия - да има цели, да ги следва, да има собствено мнение и да го отстоява, да се грижи за себе си.
Двете в комбинация нямат проблем, стига двамата да си спазват енергиите. ЖП9 може да подкрепя ЖП1 в преследването на целите.

При комбинация на два ЖП1 има конкуренция между двамата - кой чии цели ще преследва :). Но, ако това не е съжителство, а както при теб - просто секс, няма проблеми - стига някой от двамата да не изисква другия да му е подчинен по някакъв начин :).

така доволна ли си?  :08:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1049 -: Май 27, 2016, 09:07:08 am »
Аз бях 3 миналата година, тройката нали е на Юпитер, господар на 9д в астрологията, издадох две книги, пътешествах, не ми е било никак криво и напрегнато, като изключа денталните проблеми, които компенсирах с преяждане със сладолед  :012: :012:

Акрукс, ти си родена на 3-та дата - това е твоята енергия, няма как да не ти е добре. Освен това имаш и ЖП5, период 2 .... съвсем други енергии въртиш :)