Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224676 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1080 -: Юни 07, 2016, 03:46:18 pm »

 научих се да чета. ;)


Ами след 16-ти започвай пак да се учиш да четеш, просто смени букварчето с онова, което би те информирало към момента. Вземи 4 кибритени клечки и виж какво ще прочетеш с тях, после напълни 4 чаши вода и виж за какво ще ти бъдат полезни, на следващия ден вземи 4 хляба и реши какво искаш правиш с тях и продължавай да импровизираш, без да спира да ти работи ума . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1081 -: Юни 15, 2016, 04:01:19 pm »
13,09,1994г - Цвети

инцидент на 14,06,2016


Копирам нумерологичните коментари тук

Лични неща, затиснати, майката-загинала, това е млад човек, нескъсал още веригите с миналото, или нов дух, не пасва на прагматизма тук, но рана и травма вероятно има. Намек към раздел "Номерология и енерги"я-9 и 4, родена на 13/4/. 9., Л.Г.4.....
Самоубийството не се явява подтик само в един живот, и от друга страна понякога това са души, които като ги свалиш до абсурда на земната реалност не издържат на простотията.

ооо, да, естествено, че веднага сметнах цифричките. Но не желаех да досаждам.

ЛГ 3, ЛМ 9 - ако не бяха тези цифри, девойчето сигурно нямаше да оживее.

Хмх, дано се развият добре нещата, много сила и много слабост за такъв акт, ще видим, понякога някои влияния стигат до критична точка, един изпада в амок и убива 50 други, втори-посяга на себе си.....

Енигма, знаеш че ползвам доста други цифрички :) - като общо впечатление от датата:

силно натоварване от 10 до 20г - задължения, служене, задачи, съобразяване. За една 13 това не е такъв огромен проблем, но ... все пак, на тази възраст ... Преди година влиза в нов период (аналогичен на пр Марс от риби в Овен), който засилва единицата в 13, дава много сила, енергия и независимост. Но среща отпор - авторитет - но някой нов в живота й - и изисква признание. А 13 не обича да се съобразява, това е много силна енергия. Но, урокът си е урок и това е - закона за причината и следствието.
Отгоре пък ЖП9 иска търпение, твърдост, да си стабилен и т.н. ....

За мен това си е една вътрешна драма и неспособността на един млад живот да се справи с нея. Тук вече идва свободната воля, за която толкова много се говори :) - кой как ще се справи.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1082 -: Юни 15, 2016, 08:22:36 pm »
Енигма и Хепи, личния ден за тази номерологична карта "9" ли е ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1083 -: Юни 15, 2016, 09:08:58 pm »
Хепи, момичето е в ЛГ 4 , а вчерашния ден na 14.06.2016 е била под вибрацията на 6
Цитат
[6] Подходящ ден за приключване на работа, освобождаване от задължения и успешно социално представяне.
Личен избор, успех. Домашни и семейни отговорности и ангажименти. Разбирателство и спокойствие.
В отрицателен аспект: Грешен избор, претоварване, здравословен проблем.


Биоритмична прогноза- физическо състояние е на нулата, като графиката върви надолу в спад, емоционално и интелектуално е с една точка, което е лошо

Иначе е във венерин период:
Цитат
Венерин период: 31/5 - 22/7

Време за почивка, релаксация, приятелство, културни занимания и развлечения. Благоприятен период за сключване на сделки, за инвестиране в материален, финансов или човешки потенциал. Благоприятни къси пътувания, добри взаимоотношения с жени.
Здраве: Най-уязвими са бъбреците, половата система и уши/нос/гърло. Да се избягват физическата и умствената преумора и прекаляването с лекараства, секс или алкохол.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1084 -: Юни 15, 2016, 10:32:58 pm »
13,09,1994г - Цвети

инцидент на 14,06,2016


Копирам нумерологичните коментари тук

Енигма, знаеш че ползвам доста други цифрички :) - като общо впечатление от датата:

силно натоварване от 10 до 20г - задължения, служене, задачи, съобразяване. За една 13 това не е такъв огромен проблем, но ... все пак, на тази възраст ... Преди година влиза в нов период (аналогичен на пр Марс от риби в Овен), който засилва единицата в 13, дава много сила, енергия и независимост. Но среща отпор - авторитет - но някой нов в живота й - и изисква признание. А 13 не обича да се съобразява, това е много силна енергия. Но, урокът си е урок и това е - закона за причината и следствието.
Отгоре пък ЖП9 иска търпение, твърдост, да си стабилен и т.н. ....

За мен това си е една вътрешна драма и неспособността на един млад живот да се справи с нея. Тук вече идва свободната воля, за която толкова много се говори :) - кой как ще се справи.
Да, вероятно има и някаква наследственост.

МОЛЯ НЕ СЕ СЪСТЕЗАВАЙТЕ, ВСЯКО МНЕНИЕ Е ЦЕННО. :58: СЪФОРУМЦИ!!!!!

По системата на С. Алексиева

13. 09. 1994, където в ляво е заложеното по рождение-месеца има генетично пренасяне на нещо-склонност, няма да казвам да не дърпаме опашката на оня. Та, гледа се колко пъти се повтаря нещо=логично както и в астрологията-двойно подчертаване....Отдясно 13-ката са външните условия в живота, значи и от човека и от съдбата-едно и също-13-4.
Освен много бачкане и така стават нещата в живота на този човек, 4 получено от 13, самото число носи генна предразположеност, наследственост. 4-ките-нетрадиционност, загадъчност, внезапни обрати, но и съветът е да пътуват. Аз го разбирам-да са далеч от родовото и наследствеността. 4 и 8 имат тенденция да са бавни и спрели, не рискуват, не променят и в един момент тъпчат на едно място, дъвчат чужда съдба *карма*. Не знаем как е загинала майката, както и да е, това -друга тема , но има връзка.

Много 9-ки също, дават възприятия на енергийно ниво, но и склонност към изперкване в един момент-свръхинформация, умствена натовареност, абе-бърнаут някакъв.

13-4 три пъти се вижда, гледаме по вертикала. Многото количествено изисква качествено изменение.

13. 09. 1994
 4     9   1 13
    13      1  4
     4         5
           9 ЖП
Почти няма други цифри освен 1,3,4, 9 и...малко 5, няма 2-психическа енергия.....
По квадрата на Питагор, този на Александров *хаха, на кого аджеба е този квадрат, все пак*, целият среден ред-семейство и стремеж към него, създаване в бъдеще евентуално на такова няма цифри, но има четири 9-ки.

Хепи, исках да те питам, ама дано чуем по-добри новини, не съм суеверна, но все пак, дано момичето се стабилизира и не остане инвалидизирано. За съжаление нищо не знам за драмите около треньори и момичето, на ТВ не вярвам 100 про



 

« Последна редакция: Юни 15, 2016, 10:37:06 pm от enigma »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1085 -: Юни 15, 2016, 10:47:52 pm »
Енигма и Хепи, личния ден за тази номерологична карта "9" ли е ?
Хепи ще каже по нейната система, аз дни не знам как, много ми е ефимерно с дмите, не смятам освен ако не е от изкл. важност, но универсалното число за деня е 2-работа в екип, което не се е получило. Личният месец е 1, може би Хепи наистина го е казала както е, но не искам да звучи като че ли съдим, добронамерени сме така е, и все пак....

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1086 -: Юни 16, 2016, 08:55:01 am »
Енигма и Хепи, личния ден за тази номерологична карта "9" ли е ?

ЛГ - 13/4 + 9 + 8/2015 = 21/3

ЛМ - 3 + юни/6 = 9

Лден - 9 + 14/5 = 5

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1087 -: Юни 16, 2016, 08:57:00 am »


Хепи, исках да те питам, ама дано чуем по-добри новини, не съм суеверна, но все пак, дано момичето се стабилизира и не остане инвалидизирано. За съжаление нищо не знам за драмите около треньори и момичето, на ТВ не вярвам 100 про

:) не разбрах, какво искаше да ме питаш ... :)

Каквито и да са цифрите, дано момичето се оправи .... в крайна сметка, последната дума има съдбата, особено в такива ситуации.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1088 -: Юни 16, 2016, 09:05:43 am »
Анализа по Алексиева също е интересен ... не леки задачки в този живот.

По Питагор - интересна е липсата на 2-ките - те не бяха ли енергията? Ако липсват, как е станала спортист? Или това беше 4-ката? Но многото 9-ки наистина й играят лоша шега - като ЖП9.

Начина, по който анализирам датата, наистина дава много информация - аз като пиша тук, все пак се ограничавам. Примерно, бих попитала - каква е ситуацията с бащата? Защото при мен той има голямо значение за момичето. Но за него май нищо не се чува .... а ми се струва, че може да има значение (или липсата му).

И, на края - нали си обсъждаме, момичета - всеки има право на собствено мнение. Аз вярвам на това, с което работя и се чувствам комфортно с него. Интересното е, че всяка една система дава някаква информация, но от "различен ъгъл" - така че, просто си обогатяваме информационната банка :)

Приятен и слънчев ден  :08: :58:
« Последна редакция: Юни 16, 2016, 09:19:44 am от Happy58 »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1089 -: Юни 16, 2016, 09:54:30 am »
Твоята система е вярна и хубава, нали затова те питаме, Хепи,  :58: ти казваш-силна енергия, но затворена, не комуникира. Да, треньорката каза-Не споделя, не можеш я разбра, за останалите от отбора с един поглед получаваш все пак малко информация. Меркурий във везни, квадрат с марс в рак-последният се среща при спортисти, парадокс-преработка на дебилитираната планета, има си и опозиция от съвпадът уран-нептун в козирог. Този поколенчески съвпад има едно идеализирано схващане за обществото, света, илюзорно. В момента много млади имат паническо разстройство, депресии, светът вече не е едно сигурно място, както например беше в нашите 20. Тези деца с плутон в скорпион -поколението изглеждат безпардонни понякога, но са си крехки и повече раними, отколкото показват.  Не, няма да покажат колко.
Може би когато има нещо травматично и то не се вади, изхвърля, осмисля, или лекува, стават такива ситуации-задейства се програма за самоунищожение. И това е гняв обърнат към себе си-сега, за да компенсира друго-истински непроработен минал конфликт, травма.
Има си и тригони картата, единствен мерк е рамо на Т-квадрат, кардинален.

2-липсва, но е психическата енергия, нужна за работа с хора,може би трудно се съобщава в колектив, хубаво е да си овладян, но ако не споделяш емоция, не оставяш следа и връзка с другите. 4 по тази система е за силно тяло, здраве, препоръка-може спорт, ще издържа, а тук има едно 4, при липса на 2, а тук цифрите са свързани с техните преминавания, 2 и 4.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1090 -: Юни 16, 2016, 10:00:52 am »
Енигма,  :party0036: :party0036: :party0036:    :58: :58: :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1091 -: Юни 16, 2016, 10:15:21 am »
Енигма, това с поколението е супер вярно, защото Цвети е с 2 години по-малка от мен и се припознавам доста с нея. Нешка също каза, че нашето поколение е доста чувствително и ранимо от предишното. Те затова се появиха емотата, които си посягаха на живота, затова има деца, които обличат черните дрехи, слагат черното червило и приличат на изроди, за да могат хората да се страхуват от тях, а те всъщност са крехки.




Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1092 -: Юни 28, 2016, 10:13:25 pm »
Да попитам тълкувателите на цифрите и числата- в ЛГ 4съм  и ми предстои ЛМ 2, а в рождената ми матрица липсват двете цифри, какво е вашето мнение в тази ситуация ? Ще ми бъде приятно и полезно откъм коментари. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1093 -: Юни 28, 2016, 10:30:29 pm »
Happy, "ела си душо дома....." *
"Чакаме те , а ти не довагаш душо..."

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1094 -: Юни 28, 2016, 11:15:39 pm »
Happy, "ела си душо дома....." *
"Чакаме те , а ти не довагаш душо..."

 :)