Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 224632 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1095 -: Юни 29, 2016, 09:10:55 am »
Happy, "ела си душо дома....." *
Екаме те , а ти не довагаш душо..."

не трябва ли да е така, с червеното  ???

Тук съм, просто не пиша :) - но ако някой има въпросче, няма проблем ...  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1096 -: Юни 29, 2016, 09:12:30 am »
Да попитам тълкувателите на цифрите и числата- в ЛГ 4съм  и ми предстои ЛМ 2, а в рождената ми матрица липсват двете цифри, какво е вашето мнение в тази ситуация ? Ще ми бъде приятно и полезно откъм коментари. :)

по матрицата нищо не мога да кажа. В моята карта си имаш период 4 и той тече в момента.

Месеца не е 2, а 11 :) - ЛГ4 + юли/7 = 11

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1097 -: Юни 29, 2016, 11:01:52 am »
Благодаря, Хепи. ;-)
Така погледнато/пресметнато кога ще съм в ЛМ 2?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1098 -: Юни 29, 2016, 11:06:43 am »
Благодаря, Хепи. ;-)
Така погледнато/пресметнато кога ще съм в ЛМ 2?

В ЛГ4 няма такъв :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1099 -: Юни 29, 2016, 03:38:52 pm »
Хм, това е интересно, ще помисля.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1100 -: Юли 01, 2016, 10:14:53 am »
Моя месец 11 най-накрая изтече  :clap: - толкова ми е чужда тази енергия .....

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1101 -: Юли 01, 2016, 10:45:29 am »
Моя месец 11 най-накрая изтече  :clap: - толкова ми е чужда тази енергия .....

Аз пък вече съм в ЛМ 6  :012: Ще има емоции.

11 не  е чак толкова зле. 7 и 8 за мен са най-трудните месеци/години, а и 4

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1102 -: Юли 02, 2016, 10:05:29 am »
На мен ЛМ8 ми беше малко смахнат. Хепи знае.  :38:
Лм 8 влезе като чук в живота ми. Много силно го усетих, още на деня. Така зле не се бях чувствала отдавна - сравнявам го с преминаването на Сатурн през мой 8 дом и целия ми стелиум. Толкова концентрирана енергия за 2-3 дни. Плачеше ми се без причина.
Но Хепи много ми помогна. Благодаря.  :58: :-*

Аз се чудех какво се случва с мен. Започнах да изчислявам числата, защото нямах някакво друго обяснение. То просто бях отрязана като с нож. Преден месец бях щастлива, позитивна. Идва юни и още на 1 ден ме обхвана друго настроение. А уж сме приятелчета с 8-цата.  :72:

Хепи много ми помогна да разбера какво се иска от мен през този месец. А и не само от месеца. С помощта й успях да прехвърля енергията си към други неща, които не ме затормозяваха.
Сега чакам с нетърпение да дойде август и лм1.  :clap: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1103 -: Юли 02, 2016, 10:43:57 am »
8-цата според мен иска дисциплина и а ако си по-разпилян, ти е трудно. При мен на фокус са работата и финансите, другите неща съм си зарязала, не ме вълнуват, ама аз съм и в период 8 до другия февруари.

Хепи ако иска да сподели, но за мен 8-цата дава ограничения, вижте ѝ формата. Чувстваш се като в капан, поне така я усещам.


Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1104 -: Юли 02, 2016, 07:20:52 pm »
При мен влиянието беше все едно Плутон и Сатурн са ме награбили на един път. С лек привкус на Уран. Исках да руша, да бягам, затормозяваха ме неща, които преди това не ми правеха впечатление.
Сега ми е много спокойно.  :clap:
Пак ще кажа, но съм много благодарна на Хепи. Има много успокояващ глас. И ме изслуша, и ми обясни толкова неща, които считам за полезни. Даде ми насоки и за литература, която да чета.  :08: :38:
Ако нямаше кой да ми обясни какво се случва с мен, щях да взема решения, които може би нямаше да са полезни.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1105 -: Юли 05, 2016, 08:34:01 pm »
Чак сега мога да отговарям с кирилица :)

Емма, благодаря ти за милите думи. Приятно ми е, когато научавам, че това, което давам, е помогнало някакси на някой.  :58: Иначе ми се губи смисълът му и респективно губя желание да продължавам.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1106 -: Юли 05, 2016, 08:39:48 pm »
8-цата според мен иска дисциплина и а ако си по-разпилян, ти е трудно. При мен на фокус са работата и финансите, другите неща съм си зарязала, не ме вълнуват, ама аз съм и в период 8 до другия февруари.

Хепи ако иска да сподели, но за мен 8-цата дава ограничения, вижте ѝ формата. Чувстваш се като в капан, поне така я усещам.

Тренди, всяка една цифра пригежава специфична енергия, която обаче намира проявление на физически план съгласно цялата карта. Във всеки един момент от живота ни действат различни комбинации. Конкретно за 8 съм споделяла много в темата назад и това са стандартните обяснения. Но всеки един човек притежава различна карта, особено пък като се добави и малкото име. Примерно, има много хора, родени на 12 април 1987, но колко от тях се казват Мария, Петър, Христина и т.н. Това дава допълнителна информация. Да, като цяло датата дава общата тенденция, но добри насоки (поне аз) давам само след разговор с човека.

Реално погледнато, ако прочетеш "под редовете" на написаното от Ема, ще откриеш ограничението на 8, за което говориш - тя го е написала, но с други думи :), през призмата на нейната ЛГ11 :)
« Последна редакция: Юли 05, 2016, 08:42:44 pm от Happy58 »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1107 -: Юли 05, 2016, 09:24:20 pm »
Ей така получих подтик да споделя какво си сложих за екран на твлефона  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1108 -: Юли 06, 2016, 12:26:44 am »
Да, Стар, отношенията с хората в последно време ме тормозят. По-скоро едни и същи неща, които се въртят. Но моето отношение и реакция към случващото се беше различно от нормалното - над нещата.
Поизморих се от хората, не се оплаквам. Но все по-често искам да хвана гората - буквално, преносно.
Направих и промяна в дома си. Дребна е. Прояви се буквално това - дребни размествания, нова мебел, такива неща.
Станах много блага в последно време. Новото, което ме направи блага - срещи с деца.
Пътуване под 200 км за мен не е пътуване, не важи. В този смисъл не съм пътувала повече от нормалното. Дребни пътувания имам.
Имах и много весели моменти, не е било само ограничение. Но тук веселието и спонтанността са ежедневие.

Картите ти са точни.  :clap: :38:

Хепи  :38: Ако хванеш една болест в началото, шансовете да се справиш с нея сякаш са по-големи. Ти така ми хавана "болестта" съвсем в началото и остатъка от месеца мина много по-спокойно. В сравнение с първите дни.

Сега съм в ЛМ9 и не се чувствам затормозена, нито ме избива на завършване на нещо. По-скоро дребнави неща, които трябва да се свършат - да ги отметна, за да не ме притесняват. Но тази енергия - на 9-ката, дойде съвсем плавно. Не е имало катаклизми вътре в мен.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #1109 -: Юли 06, 2016, 11:39:38 am »
С Емс номерологично се движим в синхрон явно. И аз съм в ЛГ2, и през юни течеше осмица, но изживяванията не бяха никак даже толкова отчетливи и драматични. Сигурно е от периода (май и той ми е 8 сега :017:) или от наталните ми числа. Натресох си много работа за много кратко време, но аз си бях крива, защото я бях "делегирала" безнадзорно на други преди това. Това си ми е перманентен урок, де, но се бях нещо разхайлазила и трябваше да поправям щети точно на дедлайна.
Месец 9 дотук - досадни и механични ангажименти, които вършим с неудоволствие, от само себе си отпаднаха  :012:
Изскачат нови, вълнуващи, да видим те доколко устойчиви ще се окажат.
А 1-та съм я букнала само за миткане и морета. Тази година август си е мой, миналата пазих страх на офиса почти през цялото лято  :)
De omnibus dubitandum est