Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220444 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #345 -: Март 18, 2014, 12:57:11 pm »
Малко интересни книжки за типа нумерология, който разглеждате тук:

http://dox.bg/files/dw?a=bf62547460


Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #346 -: Март 18, 2014, 12:59:43 pm »
Ето един квадрат, четворките и двойките би трябвало да са достатъчни поне да няма сериозни проблеми със здравето, ама не, момичето е през месец по болници, то не бяха операции, алергични пристъпи, гинекологични проблеми, гриповете не ги коментирам, все е болна от някой.

First number: 22
Second number: 4
Third number: 18
Fourth number: 9

1***   4*   7
2***   5   8*
3   6   9***

само от пръв поглед се вижда противовеса на 1 и 9 - имат различни мераци и момичето не знае как да ги задоволи. И в добавка получава силна чувствителност 2 и става приказка. Не знам какви са отгоре числата, но и те са в противоборство. Няма как да няма проблеми.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #347 -: Март 18, 2014, 01:39:22 pm »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #348 -: Март 18, 2014, 02:43:50 pm »
666 е черният учител-))) Да, две е енергетиката.

Мерси :)
Имаш ли наблюдения за такива хора (изолирано за 666 говоря) да са лабилни в някакви повратни моменти?

Моля ви, разяснете ми това, поне накратко, ако може. Имам три шестици още в първия ред на таболограмата, от ден, месец и година. Отделно питагоровия квадрат по Александров-там са четири броя.
В какво се изразява черноучителството? Дали-напр. човек с влияние/харизма, сила на характера, а го използва да влияе негативно на хората, поради нисък морал?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #349 -: Март 18, 2014, 05:44:14 pm »
Кабалита,а за личната година прави ли се цифрова матрица и да се тълкува с рождената ,така както транзити към натална карта  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #350 -: Март 18, 2014, 06:39:36 pm »
Енигма, ти не си от проклетите :012: Изобщо не се изразява в харизма.Говоря за хора,които могат да те тряснат с негативна енергия и там,зависи от останалите числа дали ще е вампир или не. Ами,аз не правя такава матрица, въпреки, че може да се направи,ама не точно, а само се гледат получените числа. Иначе, какво да научиш от матрицата.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #351 -: Май 28, 2014, 10:58:52 pm »
Днес четох една статия за " господарските числа" 11 и 22. Какво мислите за тях? Интересни са ми, защото са единствените, които не се радуцират до едноцифрени като  път на живота. После намерих и една хубава статия на Кабала по този въпрос , където тя включва и 13 в групата, като плутоново число.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #352 -: Май 29, 2014, 12:24:29 am »
Днес четох една статия за " господарските числа" 11 и 22. Какво мислите за тях? Интересни са ми, защото са единствените, които не се радуцират до едноцифрени като  път на живота. После намерих и една хубава статия на Кабала по този въпрос , където тя включва и 13 в групата, като плутоново число.

На кой са "господар" и/или над кой "господстват " в живота ,според теб,Flora ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Номерология и енергия
« Отговор #353 -: Май 29, 2014, 02:23:05 pm »
Днес четох една статия за " господарските числа" 11 и 22. Какво мислите за тях? Интересни са ми, защото са единствените, които не се радуцират до едноцифрени като  път на живота. После намерих и една хубава статия на Кабала по този въпрос , където тя включва и 13 в групата, като плутоново число.
Интересен въпрос.
Тази лична година съм в 11.  И се запознах с човек, с път на живота 11.
Все още нямам по-дълбоки наблюдения.

Позната номероложка ми каза,че тази година ще ми е трудна. Година, в която с лекота някой ще ме наранява, докато взема своите житейски уроци и да се науча да се самосъхранявам. Каза ми,че натоварването е доста по-голямо в такава година, изискванията към мен като личност също. Няма да лиспват изпитания, но пък и наградите за всеки успех, ще са забележителни. Възможно е може да намеря нов приятел/приятели, които да ми импонират на духовно ниво, да срещна човек с който може да имам страхотна комуникация.

И на мен ми е интересно да разбера що за птици са хората с път 11.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Номерология и енергия
« Отговор #354 -: Май 29, 2014, 02:32:28 pm »
А ето и какво казва друга номероложка във връзка с лична година 11. Нещо, което се бие с това което ми е казала,моята позната номероложка ::)

Лична година 11

Лична година 11 е свързана с активност, перфектна реализация и мащабност на дейността. Човек има голям енергиен потенциал, развива сила на волята и духа. Трудно изпада в депресия и отчаяние. В комбинация с периоди 1, 3, 7, 9, 11, 22, хората стават изключително инициативни, енергични и напористи. Горепосочените периоди предразполагат към деспотизъм, агресия и властване. В година 11 паралелно вървят професионална реализация и придобити финанси. Много често бизнеса търпи трансформации, свързани с разширение и окрупняване на дейността. Непрекъснато се трупа опит, знания и умения. Тази година дава перфектен шанс за бърза реализация, динамика на събитията и финансова стабилност. Съзидателна, градивна преуспяваща. На лице са възможности за квалификация, преквалификация и усъвършенстване. Човек няма финансови загуби. Има нагласа да работи методично, последователно и системно. Не си разпилява времето и енергията напразно. Силно концентриран, борбен, пробивен. При наличие на периоди 4, 5, 6, 8, година 11 също предвещава добри и бързи резултати в професионалната кариера. Периоди 4, 5 и 8 са свързани с по – голямо разточителство на средства. Може да се каже, че независимо в какви периоди попадат, хората са максимално активни, напористи и устремени към напредък. Всичко, което човек не е могъл да постигне и реализира в лична година 1, сега има реални предпоставки да осъществи. Индивидът е в състояние да разгърне целият си енергиен потенциал, за да приведе в действие своите планове и проекти. Година 11 обикновено не носи големи шансове за работа извън страната или емиграция. В тази година човек не е лишен от поява на връзка, която да е свързана с много емоции и вътрешен комфорт.

Много често в година 11 се получават бързи, инцидентни бракове или съвместно живеене. Независимо от наличието на съществуващ брак, годината предразполага към реализиране на нова връзка с тенденция за сериозно обвързване. Удачна е за водене на съдебни процедури и тяхното спечелване. Могат да се правят инвестиции в имоти и ремонтни дейности. Не е добра за дълготрайно преместване или промяна на местоживеенето. Лична година 11 е ползотворна и просперираща, независимо от периодите, в които попада човек.
Автор Нели Колева

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Номерология и енергия
« Отговор #355 -: Май 29, 2014, 02:38:57 pm »
Път на живота 11

Хората с жизнен път 11 са изключително амбициозни, напористи и дейни. Не понасят съвети, напътствия и наставления. При наличие на вибрации 1, 3, 7, 9, 11 в живота им като периоди, стават деспотични, инатливи и властни. Комбинацията от периоди 1, 3, 7, 9, 11 с жизнен път 11 дава на хората шанс да достигнат до всичко към което се стремят. Притежават съдбовни дадености да се реализират в сферата, в която желаят.

Жизнен път 11 е най – ултимативният и борбен жизнен път, при наличие на горепосочените вибрации като периоди в живота на човека. Тогава стават неуправляеми и крайни в своите отношения и изисквания към околните. Трудно могат да бъдат дипломатични, сговорчиви и примирени, особено ако периоди 1, 3, 7, 9, 11 са в техните ранни години. Но когато човек има съдбовните дадености да заема определени стратегически позиции в обществото, тогава той използва дипломацията като външно проявление на характера си. Съжителството с жизнен път 11 е доста проблемно и трудно. Само партньор, който има подобни вибрации на жизнен път 11, би могъл да устои на лидерските качества на тези личности.

Характерна особеност на този жизнен път е тяхната силно изразена интуитивнност и медиумни способности. Правят компромиси само когато те решат. Благодарение на силната си прозорливост и проницателност, винаги предусещат ходовете на своите партньори и противници. Това ги прави уверени и твърди, тъй като могат да лавират и винаги да са една крачка пред другите. Притежават голям енергиен потенциал. Неуморни, трудолюбиви, последователни. Когато решат да правят нещо, никой и по никакъв начин не е в състояние да ги възпре. Много често наличието на вибрации 1, 3, 7, 8, 9, 11 като периоди в живота на жизнен път 11, е свързано с заемането на отговорни постове от хората, притежаващи тези вибрации в различни сфери на живота. Единствено вибрации 1, 3, 7, 9, 11 им дават съдбовния шанс да бъдат напълно удовлетворени от своята професионална реализация. Тяхното призвание е свързано с разпръскване на много откровение, просвещение и светлина, тъй като са будни, инициативни и способни личности.

При появата на вибрации 4, 5, 6, като периоди в живота на жизнен път 11 се получават перманентни проблеми свързани както с емоциите им, така също и с професионалната кариера. При периоди 4 и 5 стават раздразнителни, нервни и капризни. Тези периоди не оказват значение на тяхната жизненост, активност и амбициозност. По – скоро хората не получават пълно професионално удовлетворение, не могат да постигнат и реализират своите цели, и проекти.

Автор Нели Колева

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Номерология и енергия
« Отговор #356 -: Май 29, 2014, 07:12:17 pm »
Aз съм 11 по рождение и личната ми година е 11.
Ще разказвам.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #357 -: Май 29, 2014, 09:18:29 pm »
Мен ме интересуваше повече за родените на 11 и 22, както и за тези с път а живота . Иначе през личната година всеки минава, но с такава рожденна дата или път на съдбата няма отърване  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #358 -: Май 29, 2014, 09:33:14 pm »
Flora,бих искала да съм ти полезна със споделена информация по казуса "11 ",но все още не ми е ясно какво се влага в определенията ,съдбовност,фаталност,няма отърване ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #359 -: Май 29, 2014, 09:37:34 pm »
Flora,бих искала да съм ти полезна със споделена информация по казуса "11 ",но все още не ми е ясно какво се влага в определенията ,съдбовност,фаталност,няма отърване ?!?  :)

 :)  От това , което четох , на тези две числа се дава голямо значение. Наричат се господарски числа, 22 е  Master number. Пише, че имат голяма енергия, интуиция и дарба да градят. 22 може да поема много отговорности, да гради в служба на човечеството и другите, сбора му е 4. 11 се редуцира до 2 , един вид голяма емоция. От това що прочетох- те трябва да овладят енергията и да я вложат в градивни цели.

Тук съм се объркала 11 - редуцира се до 2, а иначе сбора е две единици много ясно  :012:, бляла съм като съм писала.
« Последна редакция: Май 29, 2014, 09:58:16 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name