Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220492 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #375 -: Юни 02, 2014, 06:11:15 pm »
О,аз не знаех и си ги сумирам всяко следващо . :57:

Значи тази година имам "номерологичен възврат " така ли да го разбирам ?!?  ;)

точно така - би трябвало да се случи нещо важно - за добро или лошо .... но важно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #376 -: Юни 02, 2014, 06:20:20 pm »
точно така - би трябвало да се случи нещо важно - за добро или лошо .... но важно

Е,остава само да проверим и ще споделя. :)

Happy,те попитам ,"11" ,коя планета го символизира,защото преди 9г. пак съм била в ЛГ 11 или 2 ,а астрологически имам тогава нещо важно като събитийност?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #377 -: Юни 02, 2014, 06:23:45 pm »
Е,остава само да проверим и ще споделя. :)

Happy,те попитам ,"11" ,коя планета го символизира,защото преди 9г. пак съм била в ЛГ 11 или 2 ,а астрологически имам тогава нещо важно като събитийност?!?

Няма планета за 11 :)

Но ето, сега можеш да разбереш, 2 или 11 е ЛГ - както казах и в предния пост - теста и проверката е най-добра. Виж коя вибрация е действала преди 9 години. Ако си срещнала партньор, важен, какъвто и да е - бизнес, интимен и т.н., тогава е 2. А ако е станало нещо с теб, което се оказва много важно - събитие, промяна, съзнание - каквото и да е - значи е 11.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #378 -: Юни 02, 2014, 06:52:23 pm »
Няма планета за 11 :)

Но ето, сега можеш да разбереш, 2 или 11 е ЛГ - както казах и в предния пост - теста и проверката е най-добра. Виж коя вибрация е действала преди 9 години. Ако си срещнала партньор, важен, какъвто и да е - бизнес, интимен и т.н., тогава е 2. А ако е станало нещо с теб, което се оказва много важно - събитие, промяна, съзнание - каквото и да е - значи е 11.

Happy ,и двете тенденции посочени от теб се случиха !!!
Тогава ,какво правим ?!? :)
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 06:54:06 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #379 -: Юни 02, 2014, 07:00:06 pm »
Happy ,и двете тенденции посочени от теб се случиха !!!
Тогава ,какво правим ?!? :)

има май мегдан за още един възврат назад ....???

принципно, при ЛГ2 не може да се случи това, което е отредено за ЛГ11. Значи, по пътя на елиминирането, би трябвало да е ЛГ11, която определено може да ти донесе страшно много неща (само да поиска .... или може би, ако сме готови), но може и нищо да не се случи :) Интересното е, че реално човек наистина има желание, действа, бори се .... но някакси няма резултат - това за тези, при които ЖП не е 11.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #380 -: Юни 02, 2014, 07:22:46 pm »
има май мегдан за още един възврат назад ....???

принципно, при ЛГ2 не може да се случи това, което е отредено за ЛГ11. Значи, по пътя на елиминирането, би трябвало да е ЛГ11, която определено може да ти донесе страшно много неща (само да поиска .... или може би, ако сме готови), но може и нищо да не се случи :) Интересното е, че реално човек наистина има желание, действа, бори се .... но някакси няма резултат - това за тези, при които ЖП не е 11.

Понеже знам ,че се занимаваш с този род материя ,ти споделям информация по казуса за 2005 г,-ЛГ 2/11:
1.В посока партньорства :
-интимно
-бизнес
-занимаващ се с езотерика,астрология
2.В посока вътрешен процес-всичко изброено от теб ,даже и още . :)

Астрологически същия период,се чете без затруднения по картата ми. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #381 -: Юни 02, 2014, 07:35:27 pm »
Понеже знам ,че се занимаваш с този род материя ,ти споделям информация по казуса за 2005 г,-ЛГ 2/11:
1.В посока партньорства :
-интимно
-бизнес
-занимаващ се с езотерика,астрология
2.В посока вътрешен процес-всичко изброено от теб ,даже и още . :)

Астрологически същия период,се чете без затруднения по картата ми. ;)

Ееее, тези трансформации вътрешни, няма как да станат през ЛГ2 - продължавам да си настоявам на ЛГ11 и то в период3. Сега не чакай точно това, защото вече си в период 1 - говорили сме.

Ако толкова много някой се съмнява, нека бъде подготвен и за двете - и да реагира според случките :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #382 -: Юни 02, 2014, 08:18:04 pm »
Аз в лг 11 за първи път започнах сериозно да се занимавам с астрология. Това беше годината в която изчетох и шесте тома на Марч и Макевърс. :) В лична година 3 започнах открито да практикува знанията си. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #383 -: Юни 02, 2014, 09:20:44 pm »
Happy,благодаря! :58: Be happy!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #384 -: Юни 02, 2014, 09:45:33 pm »
Ееее, тези трансформации вътрешни, няма как да станат през ЛГ2 - продължавам да си настоявам на ЛГ11 и то в период3. Сега не чакай точно това, защото вече си в период 1 - говорили сме.

Ако толкова много някой се съмнява, нека бъде подготвен и за двете - и да реагира според случките :)

Благодаря ,Happy  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Номерология и енергия
« Отговор #385 -: Юни 02, 2014, 09:49:52 pm »
Браво ,Happy -за откритието  :clap: :38:

Обаче защо да съм в година "11" ???

1+9+3+2+1+4=20=2 ,нали така се изчислява ,или ... ::)

Рени,ти да не си родина на 19 март? :)
Иначе и аз 2005та година съм била в лична година 11.
Беше добра година,тогава бях на 33 години и ме гонеше небивал пубертет.Имах 3 гаджета наведнъж.Единият от тях беше сегашният ми мъж ::)
Това мисля,че е година на избор...и наистина от тримата  избрах него- но е било грешка.....за жалост не съм ясновидка :-X
Споделям преживяното......
През лична година 3 заченах детето си, родих през лична 4 и т.н и т.н....
Та сега съм пак в ЛГ 11 това е!

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #386 -: Юни 03, 2014, 07:54:06 am »
Аз в лг 11 за първи път започнах сериозно да се занимавам с астрология. Това беше годината в която изчетох и шесте тома на Марч и Макевърс. :) В лична година 3 започнах открито да практикува знанията си. :)

много добре си отработил енергиите :) - браво на теб :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #387 -: Юни 03, 2014, 07:59:31 am »
Благодаря ,Happy  :38:

Моля, ама ти не сподели какво е имало още един възврат преди това - някъде 1996 ???? - нещо по-интересно?

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #388 -: Юни 03, 2014, 08:00:21 am »
Happy,благодаря! :58: Be happy!

благодаря, ще се постарая :) :) :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #389 -: Юни 03, 2014, 08:04:22 am »
Рени,ти да не си родина на 19 март? :)
Иначе и аз 2005та година съм била в лична година 11.
Беше добра година,тогава бях на 33 години и ме гонеше небивал пубертет.Имах 3 гаджета наведнъж.Единият от тях беше сегашният ми мъж ::)
Това мисля,че е година на избор...и наистина от тримата  избрах него- но е било грешка.....за жалост не съм ясновидка :-X
Споделям преживяното......
През лична година 3 заченах детето си, родих през лична 4 и т.н и т.н....
Та сега съм пак в ЛГ 11 това е!

Бейбиблу, ако наистина си била в ЛГ, а не в ЛГ2, то съпругът ти ти е изпратен от Вселената - ти не си била "виновна" за избора си. В ЛГ11 се случват неща, независещи от волята на човека, с цел, изпитание на "вярата". И се казва, че точно тези нови хора, които се появяват тук, ще запазят човека да не се поддаде на материалния аспект, а да успее най-малкото да балансира.

И още нещо за тези, с ЛГ11 - бъдете много внимателни с документите, които подписвате, внимавайте да не ги губите .. или каквото и да е там по администрация и документи.