Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220443 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #420 -: Юни 22, 2014, 05:17:10 pm »
еее, аман от 11-ки

 :57: :57: :57:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Номерология и енергия
« Отговор #421 -: Юни 22, 2014, 10:15:55 pm »
Както акрукс обясни, има разлика между "роден на" и ЛГ. Няма цифра за рожденните дати, която да дава някакви негативни оценки или предсказания.

А относно ЛГ7 - ами нали точно в тази година твоите неща по 9 дом (бяха някакви научни разработки, доклади, и подобни) се раздвижиха - ЛГ7 дава професионален успех, признание, ако преди това си се трудил в тази насока, положил си усилие - но, както после разбрахме, не дава финансова помощ - човек трябва сам да финансира, ако става въпрос за учене. Но ако става въпрос да те издигнат в службата, парите идват. Но ако не си настроен на тази вълна, ще те обземе желание за уединяване, или пък ще станеш критичен към другите, или пък може да започнеш алкохол/наркотици - всичко зависи, как се отработва енергията.

Happy, благодаря много за подробните разяснения! :58:

Проблема е че 9-ти дом е активен при мен всяка година, без значение от числото. Нещата с доктората се раздвижиха още преди две години, проблема ВСЯКА година е бил финансов, няма стипендия. Затова се чудя, ако ЛГ7 не предполага финансиране от институции, защо тогава предните две години пак не получих нищо, нали съм била в различни годишни вибрации? Беше мой личен изобр да не започна ученето в предходните години, а да си пазя кариерата в тази криза.
Просто не ми стана ясно, има ли изобщо такива изгледи и ако да, кой номер година трябва да чакам?


Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Номерология и енергия
« Отговор #422 -: Юни 22, 2014, 10:29:00 pm »
И аз съм ЖП 11,ЛГ11,РД 22,все господарски числа,само не съм намислил още на какво да съм господар,наистина не се сещам,то това не е лесно  :o :017:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Номерология и енергия
« Отговор #423 -: Юни 22, 2014, 10:32:02 pm »
Господар на съдбата. Имаше една латино сапунка преди години "Господарка на съдбата", ако не греша. :012:
Аз съм в лична година 7 - много съм духовна напоследък. :012:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Номерология и енергия
« Отговор #424 -: Юни 22, 2014, 10:36:02 pm »
В допълнение, сега проверих, най-успешните ми години досега изобщо са били ЛГ2 и ЛГ4. Тогава имаше любов, кариера, образование и финансиране от университети, изобщо, успех отвсякъде :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Номерология и енергия
« Отговор #425 -: Юни 22, 2014, 10:46:23 pm »
 А,това ми хареса,много добра идея  :72:,този който управлява съдбата си фактически има възможност да изпълни всички други пожелания,всички други са второстепенни.управляваш ли съдбата си -имаш всичко,това наистина е равностойно на пожеланието за щастие,което като го имаш,имаш всичко останало!

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #426 -: Юни 24, 2014, 08:49:20 am »
Относно ЛГ4 на Веско и случая с брат му: сега се сещам, че акцията с обявите по интернет са много добро попадение - 4 е и комуникация, медии, също така "много хора". Взимам си поука от случая - за тази възможност наистина не се бях сетила.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #427 -: Юни 24, 2014, 11:25:00 am »
4 е и комуникация, медии, също така "много хора"
комуникацията и медиите не са ли по 5-цата, числото на Меркурий?

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #428 -: Юни 24, 2014, 12:01:27 pm »
комуникацията и медиите не са ли по 5-цата, числото на Меркурий?

за мен не са - 5 е изкуство, чужбина, алтернативни/нестандартни дейности

тук се разминава нумерологията, на която аз съм учена и тази, която е традиционната. Доста съм наблюдавала и смятам, че наистина е правилна тази корекция. Но това е мое мнение, естествено. Да не започнем сега някакъв безспирен спор.

Доста хора, работещи в телевизия, са родени на 4 или 13

И другото, избягвам вече да правя някакъв точен паралел между цифри и планети. За мен 4 може да е и по Меркурий и по Уран, в зависимост от цялата карта.

Другото разминаване е при 3-ката, но за това вече бях писала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #429 -: Юни 24, 2014, 01:07:46 pm »
за мен не са - 5 е изкуство, чужбина, алтернативни/нестандартни дейности

тук се разминава нумерологията, на която аз съм учена и тази, която е традиционната. Доста съм наблюдавала и смятам, че наистина е правилна тази корекция. Но това е мое мнение, естествено. Да не започнем сега някакъв безспирен спор.
Не ми се влиза и на мен в спор, но от чиста любознателност да попитам къде си "учена" на тази номерология, карала си курс или книги си чела, кой е авторът им, сподели?

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #430 -: Юни 24, 2014, 01:12:57 pm »
Не ми се влиза и на мен в спор, но от чиста любознателност да попитам къде си "учена" на тази номерология, карала си курс или книги си чела, кой е авторът им, сподели?

ами няколко пъти съм казвала къде, както и това, че аз също в началото бях удивена от разликата, но реших да подходя прагматично и да изследвам, на кое да отдам повече собственото си доверие. Не натрапвам мнението си - само споделям, в случай, че може на някого да помогне.

http://www.nomerologia.com/

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #431 -: Юни 24, 2014, 01:45:06 pm »
ами няколко пъти съм казвала къде, както и това, че аз също в началото бях удивена от разликата, но реших да подходя прагматично и да изследвам, на кое да отдам повече собственото си доверие. Не натрапвам мнението си - само споделям, в случай, че може на някого да помогне.
Може да си поделяла, но аз не съм го видяла, иначе съм чувала името на тази нумероложка, но нямам лични впечатления за нея.
Преди една-две години в едно предаване по телевизията бяха поканили екстрасенс, астролог, радиестезист и нумеролог, а водещите им поставяха едни и същи питанки, като най-точни бяха отговорите на нумероложката, която не запомних как точно се казва, нещо Цветанка или подобно ми е останало като спомен, възрастна жена от София, останала сирак като дете и някаква еврейка я научила на нумерология, да имало с какво да си вади хляба един ден...

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #432 -: Юни 24, 2014, 02:16:28 pm »
В допълнение, сега проверих, най-успешните ми години досега изобщо са били ЛГ2 и ЛГ4. Тогава имаше любов, кариера, образование и финансиране от университети, изобщо, успех отвсякъде :)

Мей, ти нямаш ЛГ2, сори - била е 11, а тя е непредсказуема :), а и е дружка на теб тази 11 :)

2+5=7   ... можеш да добавиш най-много 9 за годината ....

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #433 -: Юни 24, 2014, 02:20:51 pm »
Може да си поделяла, но аз не съм го видяла, иначе съм чувала името на тази нумероложка, но нямам лични впечатления за нея.
Преди една-две години в едно предаване по телевизията бяха поканили екстрасенс, астролог, радиестезист и нумеролог, а водещите им поставяха едни и същи питанки, като най-точни бяха отговорите на нумероложката, която не запомних как точно се казва, нещо Цветанка или подобно ми е останало като спомен, възрастна жена от София, останала сирак като дете и някаква еврейка я научила на нумерология, да имало с какво да си вади хляба един ден...

по принцип (говорили сме) аз съм отворена към всякакво знание, стига да издържи собствения ми изпит. Няма значение, кой какво е казал - ако аз не мога да го потвърдя с мозъка си - нямам шанс да го приема - въпрос на настройка. Но ако го потвърдя, винаги се оказва, че "работи". "Всеки луд с номера си"  :)

Не съм попадала на предавания с такива разговори и нямам впечатления, не мога да коментирам.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Номерология и енергия
« Отговор #434 -: Юни 24, 2014, 03:28:16 pm »
Хапи, не е била 11, или аз нещо бъркам. Крайният сбор от рождена дата (ден/месец+съответна година) е 20=2+0=2? Или не се смята така? Правило ли е че не може да се добави никога повече от 9 за година, ако е така се обърквам нацяло :)
4+5+2009=какво число за годината дава?

Стар, имаш предвид годишен управител по профекции ли?
« Последна редакция: Юни 24, 2014, 03:37:43 pm от MayFlower »