Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220360 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #510 -: Юли 05, 2014, 12:55:11 pm »
Интересни нумерологични дискусии са се заформили в последните дни.  :)

Според статистиката на форума съм при про малцинството, без 3 и 9  :29:

Рожденна дата 15, редуцирано 6, ЖП 7

Има ли някой друг във форума с ЖП 7? 
Happy, това означава ли, че трябва да действам по 6, за да достигна 7 в тази инкарнация ?  :) Понеже аз май повече действам по 1 и 5 отделно ( ако приемем мекрурий за 5 и слънцето за 1 ). НО пк гледам, че си писала на Папи, че 6  не е точно венера.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #511 -: Юли 05, 2014, 02:26:02 pm »
Интересни нумерологични дискусии са се заформили в последните дни.  :)

Според статистиката на форума съм при про малцинството, без 3 и 9  :29:

Рожденна дата 15, редуцирано 6, ЖП 7

Има ли някой друг във форума с ЖП 7? 
Happy, това означава ли, че трябва да действам по 6, за да достигна 7 в тази инкарнация ?  :) Понеже аз май повече действам по 1 и 5 отделно ( ако приемем мекрурий за 5 и слънцето за 1 ). НО пк гледам, че си писала на Папи, че 6  не е точно венера.

имаме си подкрепа в 6-ците :) - сега ще я отразя в статистиката

Нормално е да действаш по 1 и 5 :), защото ти СИ 1+5 :), а 7 ще го учиш, ще го отработваш - знание, милосърдие, помощ, обаяние ....

Ами ти мислиш ли, че Венера я е грижа особено за децата? :) А дама с рожденна дата 15 - за нея нейните деца са си много важни - всяко едно решение се взима през тяхната призма. Иначе, обожателите определено не би трябвало да ти липсват.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #512 -: Юли 05, 2014, 06:57:13 pm »
Майка ми е родена на 15-и и си има 4 деца. Така че вярно е това, което казва Хепи.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Номерология и енергия
« Отговор #513 -: Юли 05, 2014, 07:00:16 pm »
Имам едно питане за нулата в рожденната дата - каква енергетика носи тя ? Рожденната дата е 20.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #514 -: Юли 06, 2014, 02:07:21 am »
Нулата дава силната енергия на Плутон и кекавата уж 2-ка от 20 ще сдобие по - силна вибрация. :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #515 -: Юли 06, 2014, 10:59:15 am »
И аз знам, че нулата се свързва с плутон.  :)

Хепи, благодаря за отговора. Кристина Сунгарска съм я гледала в едно предаване навремето ( преди 2-3 год) сигурно. Беше едно здравно предаване по Нова, в първата част разискваха теми с лекари, втората беше духовната част. Та тя беше там нумеролог ( поне такива са ми спомените). Имаше и една друга участничка, life coach . Абе беше оста интересно и тогава Кристина ми направи добро впечатление, изглеждаше интелигетна жена. Четох за нея, че била адвокат, но после открила нумерологията. А Нели имаше статии в един сайт, но май отдавна не се публикува нищо ново от нея там.

Хепи, а какво ще кажеш за тия тъй наречени господарски числа 22 и 11 ?

Имам  и още едно питане , че напоследък се чудех. Името ми изписано на кирилица  е 5, а на латиница 8. Откакто живея в чужбина значи е с бибрация 8 ,или? промнея ли се изцяло вибрацията, един вид в БГ повече по 5 са ме възприемали, а тук по 8? Или човека се изменя заедно с тази промяна?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Номерология и енергия
« Отговор #516 -: Юли 06, 2014, 01:01:44 pm »
Нулата дава силната енергия на Плутон и кекавата уж 2-ка от 20 ще сдобие по - силна вибрация. :)

Азазаел,

Срещал съм точно обратната интерпретация, че нулата размива характеристиките на другото число и го прави още по-кекаво  :012:.
Дали е така нямам представа  :) .

Сега се замилих и нещо друго и не мога да намеря обяснение - защо около мен се въртат/привличат хора предимно със 7/9 пр. родени на 7,16,17,18,25,27 или ЖП7/9 ? Аз нямам пукната седмица никъде, нито пък 9-ка  ;D .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #517 -: Юли 06, 2014, 01:12:20 pm »
Имам  и още едно питане , че напоследък се чудех. Името ми изписано на кирилица  е 5, а на латиница 8. Откакто живея в чужбина значи е с бибрация 8 ,или? промнея ли се изцяло вибрацията, един вид в БГ повече по 5 са ме възприемали, а тук по 8? Или човека се изменя заедно с тази промяна?
И аз съм имала питанки във връзка с това, дали трябва да се смята името на латиница, както е изписано в личните документи според азбуката в съответната държава или по начина, както там се произнася?
Например за име Любчо на латиница в документите пише Lyubcho, а в Испания съчетанието "лю" се образува от "Lu" , а не от "Lyu", което те четат като "Лиу" и звучи смешно, когато го четат директно от документите Лиубко, а иначе си му казват Любчо, когато го чуят да се представи как се казва  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #518 -: Юли 06, 2014, 01:15:21 pm »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #519 -: Юли 06, 2014, 01:22:22 pm »
Сега се замилих и нещо друго и не мога да намеря обяснение - защо около мен се въртат/привличат хора предимно със 7/9 пр. родени на 7,16,17,18,25,27 или ЖП7/9 ? Аз нямам пукната седмица никъде, нито пък 9-ка  ;D .
Може да имаш в хороскопа акцентиран Нептун или Плутон, а 9-ка няма начин да нямаш в годината на раждане  :)
Например аз имам Плутон У3 на АСЦ в секстил с Нептун У7 в 3д и привличам същите числа като теб, дори се омъжих за роден на 18-ти с число на името 9, голямото дете е с път 9, малкото с име 9

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Номерология и енергия
« Отговор #521 -: Юли 06, 2014, 07:21:11 pm »
Може да имаш в хороскопа акцентиран Нептун или Плутон, а 9-ка няма начин да нямаш в годината на раждане  :)
Например аз имам Плутон У3 на АСЦ в секстил с Нептун У7 в 3д и привличам същите числа като теб, дори се омъжих за роден на 18-ти с число на името 9, голямото дете е с път 9, малкото с име 9

Като поразгледах из статиите за датата 20 се водят щастливи всички числа кратни на 2,7,9  :) .

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #522 -: Юли 07, 2014, 08:17:29 am »
Имам едно питане за нулата в рожденната дата - каква енергетика носи тя ? Рожденната дата е 20.

Както Азазаел е споменал, според Кристина 0-та засилва качествата на цифрата пред нея. По принцип, тя дава следното указание за ориентир при вибрациите на числата - вижте как точно се изписва цифрата, на какво ви напомня, какви асоциации имат - 0-та не ви ли прилича на кръгче, като Слънцето? :) А Слънцето какво прави? Най-отчетливо проявление на 0 съм видяла при 3 и 30 - вторите наистина са невероятно силни. При 20 - на мен по принцип 2-ката ми е малко неясна и не мога съмсем да усетя разликата м/у нея и 20 така както при 3 и 30, но би  трябвало да си е пак с увеличаване на качествата.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #523 -: Юли 07, 2014, 08:20:53 am »
И аз знам, че нулата се свързва с плутон.  :)


Хепи, а какво ще кажеш за тия тъй наречени господарски числа 22 и 11 ?

Имам  и още едно питане , че напоследък се чудех. Името ми изписано на кирилица  е 5, а на латиница 8. Откакто живея в чужбина значи е с бибрация 8 ,или? промнея ли се изцяло вибрацията, един вид в БГ повече по 5 са ме възприемали, а тук по 8? Или човека се изменя заедно с тази промяна?

Ами много може да се каже за тези числа, зависи какво точно те интересува. По принцип, това наистина са много силни вибрации и носят много отговорност на притежателя им към другите хора - просто те имат повече сила/енергия и е добре да я използват за благото на хората.

Относно имената - използвам ги в много ограничен вариант и не мога да давам отговорен коментар.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #524 -: Юли 07, 2014, 08:24:44 am »
Азазаел,

Сега се замилих и нещо друго и не мога да намеря обяснение - защо около мен се въртат/привличат хора предимно със 7/9 пр. родени на 7,16,17,18,25,27 или ЖП7/9 ? Аз нямам пукната седмица никъде, нито пък 9-ка  ;D .

Аз наблюдавам същото явление при мен, но с 1 и 9 :). Обяснявам си го, че тези хора идват, за да ни научат на тези вибрации - явно те са ни необходими, трябва да ги усвоим и те ни показват на практика, какво е това всъщност. Примерно, аз съм с ЖП1 - 1-ците в живота ми наистина по някакъв начин ме учат - много ми е тежко, защото все пак моя ЖП1 иска да се изяви, но пък покрай тях, аз виждам, как по-лесно става това. Друг е въпроса, дали успявам да го приложа на практика. А от 9-ки вече ми писна, честно казано - с тях не знам какво да правя и за какво ми се "моткат из краката", но предполагам, че скоро ще разбира :)