Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220411 пъти)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Номерология и енергия
« Отговор #525 -: Юли 07, 2014, 02:52:59 pm »
Както Азазаел е споменал, според Кристина 0-та засилва качествата на цифрата пред нея. По принцип, тя дава следното указание за ориентир при вибрациите на числата - вижте как точно се изписва цифрата, на какво ви напомня, какви асоциации имат - 0-та не ви ли прилича на кръгче, като Слънцето? :) А Слънцето какво прави? Най-отчетливо проявление на 0 съм видяла при 3 и 30 - вторите наистина са невероятно силни. При 20 - на мен по принцип 2-ката ми е малко неясна и не мога съмсем да усетя разликата м/у нея и 20 така както при 3 и 30, но би  трябвало да си е пак с увеличаване на качествата.

Happy58 благодаря за включването  :) .

Действително имам наблюдение в/у човек роден на второ число и определено бих казал, че не "свети" колкото мен, но не мисля че е достатъчно показателно само това.

Аз наблюдавам същото явление при мен, но с 1 и 9 :). Обяснявам си го, че тези хора идват, за да ни научат на тези вибрации - явно те са ни необходими, трябва да ги усвоим и те ни показват на практика, какво е това всъщност. Примерно, аз съм с ЖП1 - 1-ците в живота ми наистина по някакъв начин ме учат - много ми е тежко, защото все пак моя ЖП1 иска да се изяви, но пък покрай тях, аз виждам, как по-лесно става това. Друг е въпроса, дали успявам да го приложа на практика. А от 9-ки вече ми писна, честно казано - с тях не знам какво да правя и за какво ми се "моткат из краката", но предполагам, че скоро ще разбира :)

Например деветките си ги обяснявам с марсовата доминанта при мен(Луната), нормално е да искам и да ми е приятно да се оглеждам в проекцията си - интелект, темперамент,дързост.
Сега при 7-ците е малко по-различно - те някак си са ми близки на душевно ниво, през тях виждам доброто в живота, безкористното, въпреки че на моменти ме изнервя тяхната наивност(особено, проектирайки любовта по начин, който никога няма да се случи), но все пак вярата не умира.
До преди известно време имах връзка с жена с ЖП6(аз също съм ЖП6) - отблъсна ме "любовта и на всяка цена(обсесия)", но и след това преобърнах и предоткрих представите си за любов.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #527 -: Юли 07, 2014, 03:34:09 pm »
Благодаря, Акрукс! Има вярно.  :)
За нищо!
И ти ли си ЛГ 11 през тази година?
пожелавам ти само положителните вибрации на числото  ;D

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #528 -: Юли 07, 2014, 03:39:05 pm »
За нищо!
И ти ли си ЛГ 11 през тази година?
пожелавам ти само положителните вибрации на числото  ;D
Да, и сега и по рождение. И на теб нека духовно-мистичната страна на вибрацията да ти помага, ти си  я имаш.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #529 -: Юли 24, 2014, 01:40:56 pm »
Не ,той дава на "9"-ката друго значение-малко както екстрасензорни въприятия, памет, склонност към ясновидство. За последното се иска обаче 2 и 5.
На 3х6 дава/А./-склонност към числото на звяра например, не ти трябва. Аз имам 4х6, нИ знам каква съм. Но не и само това, ами склонноста към ръчен труд.

аз съм Звяра  :d030: :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #530 -: Юли 24, 2014, 01:42:33 pm »
Не ,той дава на "9"-ката друго значение-малко както екстрасензорни въприятия, памет, склонност към ясновидство. За последното се иска обаче 2 и 5.
На 3х6 дава/А./-склонност към числото на звяра например, не ти трябва. Аз имам 4х6, нИ знам каква съм. Но не и само това, ами склонноста към ръчен труд.


Знам ,знам...но при мен липсва Земя,нямам енергия за същото иначе бих била една "топ магьосница/вещерка"  :72:
Аз съм записана на 20 и така съм се "сдобила" поне с една "2-ка" ,голям късметттттттттт  ;)

Рени, ти по рождена дата си имаш 2-ка: 38=11=2 - защо не я уважаваш тази двойка? Александров не признава 11 и 22 - поне в първата му книга.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #531 -: Юли 24, 2014, 02:01:19 pm »
Папи, ето, заповядай! Така е по-добре от извора, отколкото да преразказвам. :)

http://avtorite.info/page/article/chisla-i-sydbi-trudnite-vyprosi-v-metodite-na-tsifroviia-analiz-preminavaniiata-6-v-7-i-7-v-6/98974

енигма, прощавай, но това ми прилича на копи-пейст, без капка размисъл, особено за 666+ и 777+.

Аз си имам 666 - да ви приличам на вещерка или на този третия, който контролира, как другите двама си вършат работата? Айде, моля, моля. :)

6 е числото на материалните ценности.
7 е числото на духовните ценности.

Когато човек е концентриран единствено в 6 и това 6 е в повече в картата, наистина се получава дисбаланс, но тук трябва да се прецени също така и останалата част от картата. За да стоя и гледам и чакам от другите, би трябвало да си имам и доста 1 - то иначе няма как. А аз всъщност какво правя - работя здраво (но интелектуален труд), за да мога да помагам на другите. Ето как става прехода от 6 към 7. На мен не ми доставя удоволствие да работя, за да пълня банковата си сметка. Работя, защото при това действие създавам нещо полезно за всички.

подобно е и с прехода 1 към 8. Когато човек е пълен егоист - много 1, той няма как да уважава родители, род и т.н - просто не се сеща за това. Но когато тази огнена енергия бъде съзнателно обуздана и човек съзнателно отделя време и грижи за родители, тя се трансформира и при тази трансформация се отделя 4 и 22. Защото отговорността и уважението създава у самите родители положителна енергия, те са благодарни и това се връща обратно към нашия "егоист" като благословия, а благословията на родителите е "да си жив и здрав" - точно 22 и 4.

Изключителни енергийни благодарности на дамата, която ме "върна" към тази теория :).

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #532 -: Юли 24, 2014, 02:18:46 pm »
Рени, ти по рождена дата си имаш 2-ка: 38=11=2 - защо не я уважаваш тази двойка? Александров не признава 11 и 22 - поне в първата му книга.

Защо да не я уважавам ,просто споделих ,че не ми е достатъчна ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #533 -: Юли 24, 2014, 03:01:45 pm »
Защо да не я уважавам ,просто споделих ,че не ми е достатъчна ?!?  :)

аз вървя по страниците по ред на номерата :) - в момента на 16-17 - там може вече и да си казала :) - много съм експанзивна, пфу  :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #534 -: Юли 24, 2014, 04:24:11 pm »
Happy,ресурси и сексуална активност къде се случват в номерологията ,кои цифри са фактори за същите ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #535 -: Юли 24, 2014, 04:48:05 pm »
Happy,ресурси и сексуална активност къде се случват в номерологията ,кои цифри са фактори за същите ?  :)

ооо, ресурсите биват различни :) и се добиват по различен начин. Примерно, парите на Христо Бисеров може да са много, ама не ги е спечелил сам и няма да останат негови :) - но за това е необходимо да се гледа баланса и вида цифри в цялата карта - в смисъл, няма точен показател.

а сексуална активност - това като потентност ли да го разбирам? Учила съм за вид секс, който отделните дати обичат, но за потентност - не знам дали може да се отчете.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #536 -: Юли 24, 2014, 05:00:57 pm »
Ресурсите не само пари/финанси-енергия,талант,способности ?!?
Относно секса-каквото си учила и лична гледна точка /интерпретация . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #537 -: Юли 24, 2014, 07:55:42 pm »
енигма, прощавай, но това ми прилича на копи-пейст, без капка размисъл, особено за 666+ и 777+.

Аз си имам 666 - да ви приличам на вещерка или на този третия, който контролира, как другите двама си вършат работата? Айде, моля, моля. :)

6 е числото на материалните ценности.
7 е числото на духовните ценности.

Когато човек е концентриран единствено в 6 и това 6 е в повече в картата, наистина се получава дисбаланс, но тук трябва да се прецени също така и останалата част от картата. За да стоя и гледам и чакам от другите, би трябвало да си имам и доста 1 - то иначе няма как. А аз всъщност какво правя - работя здраво (но интелектуален труд), за да мога да помагам на другите. Ето как става прехода от 6 към 7. На мен не ми доставя удоволствие да работя, за да пълня банковата си сметка. Работя, защото при това действие създавам нещо полезно за всички.

подобно е и с прехода 1 към 8. Когато човек е пълен егоист - много 1, той няма как да уважава родители, род и т.н - просто не се сеща за това. Но когато тази огнена енергия бъде съзнателно обуздана и човек съзнателно отделя време и грижи за родители, тя се трансформира и при тази трансформация се отделя 4 и 22. Защото отговорността и уважението създава у самите родители положителна енергия, те са благодарни и това се връща обратно към нашия "егоист" като благословия, а благословията на родителите е "да си жив и здрав" - точно 22 и 4.

Изключителни енергийни благодарности на дамата, която ме "върна" към тази теория :).
Виж, Хепи, в хронологията на разговора с папи, аз реших, че тя реши, хихихи, че ми се свидят мат,риали, а то не е така, и затова-хоп, линк. А книгата я имам и нещата са по-цялостни, но само с една книга не става в никоя наука. Та,книгата е материя, няма как да я приложа тук. Иначе имам мнооого 6_ци по всички системи и дори в името, по Александров имам "6666", дяволизъм не мисля, че имам, но някои специални умения, да. Проявя ли агресия, търпя дребен инцидент, това от детството го забелязах, затова все въртя за марс из темите, с вещерството съм приключила в друг филм, знам го интуитивно, но ме удрят отгоре само да си помисля дори. Много "6" по други системи е и вкопчване в човешката любов, а тя е егоистична.
А иначе, той нали казва,че квадратът е фигура в динамика винаги, аз имам много повече осмици постигнти от рожденните, и не само.
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 07:57:32 pm от enigma »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #538 -: Юли 25, 2014, 10:03:08 am »
Ресурсите не само пари/финанси-енергия,талант,способности ?!?
Относно секса-каквото си учила и лична гледна точка /интерпретация . :)

енергия,талант,способности - анализ на рождена дата+ЖП

секса - ами виж книжката, която ти оставих де :) - там мисля, че са описани

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #539 -: Юли 25, 2014, 01:59:08 pm »
енергия,талант,способности - анализ на рождена дата+ЖП

секса - ами виж книжката, която ти оставих де :) - там мисля, че са описани

Аз не чета книжки-другите я четат . ;)

Имах предвид дали има номерологични сигнификатори за същите-например три "5-ци"-свръхактивност в дадена сфера и обратно. ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“