Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220494 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #555 -: Август 14, 2014, 09:59:34 am »

Happy,  циклите не действат, ние действаме или само се движим.Събитията си стоят там някъде и ние или ги виждаме и действаме по тях или продължаваме със следващия цикъл. :)

По моя казус Венера/Юпитер в Лъв  и датата 18.08.2014 ,имах предвид номерологичен анализ на същата ,за да допълни мунданния такъв на двете планети. ;)

ами написах го - три думички - стабилност, пари, любов - това носи тази дата със себе си.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #556 -: Август 14, 2014, 10:28:05 am »
ами написах го - три думички - стабилност, пари, любов - това носи тази дата със себе си.

Извинявай ,аз не съм разбрала-благодаря :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #557 -: Август 14, 2014, 10:45:54 am »
Извинявай ,аз не съм разбрала-благодаря :38:

моля  :58:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Номерология и енергия
« Отговор #558 -: Август 18, 2014, 11:16:59 pm »
На мен нищо хубаво не ми донесе днешната дата.Напротив само лоши неща.
Даже и парите,които очаквах още се бавят.
Егати и благотворните планети и то на АС.
« Последна редакция: Август 19, 2014, 10:40:19 pm от Babyblue »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #559 -: Август 19, 2014, 01:23:11 am »
Днешната дата е като хороскопа на зодията ти за деня по БТВ.
Дайте нещо конкретно както питане.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Номерология и енергия
« Отговор #560 -: Август 19, 2014, 07:47:47 pm »
Днешната дата е като хороскопа на зодията ти за деня по БТВ.
Дайте нещо конкретно както питане.
Аз хороскопите по бтв не ги следя, защото са ми много комерсиални ,да не кажа тъпи :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #561 -: Август 27, 2014, 11:42:25 am »
Има ли такъв нумерологичен анализ за конкретна дата ,например утре денят за какво би бил подходящ за мен, в коя област или пък не е подходящ в друга област ,нещо като транзит -есенция ?!? Както примерно се теглят карта Таро ,Ленорман и такива подобни .
Happy и  Enigma ,вие сте на "ти" с тази материя ,може ли коментар-интересно ми е и веднага давам обратна връзка ,за да проверим . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #562 -: Август 27, 2014, 12:06:32 pm »
Има ли такъв нумерологичен анализ за конкретна дата ,например утре денят за какво би бил подходящ за мен, в коя област или пък не е подходящ в друга област ,нещо като транзит -есенция ?!? Както примерно се теглят карта Таро ,Ленорман и такива подобни .
Happy и  Enigma ,вие сте на "ти" с тази материя ,може ли коментар-интересно ми е и веднага давам обратна връзка ,за да проверим . :)
Можеш да си сметнеш личния месец и личния ден.
Личния месец се смята - лична година + числото на месеца.
Личния ден - личен месец + числото на деня. ;)

Аз днес съм в месец и ден 4  :17: :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #563 -: Август 27, 2014, 12:08:50 pm »
Има ли такъв нумерологичен анализ за конкретна дата ,например утре денят за какво би бил подходящ за мен, в коя област или пък не е подходящ в друга област ,нещо като транзит -есенция ?!? Както примерно се теглят карта Таро ,Ленорман и такива подобни .
Happy и  Enigma ,вие сте на "ти" с тази материя ,може ли коментар-интересно ми е и веднага давам обратна връзка ,за да проверим . :)
Че защо да няма, изследва се и се въртят числата, след време се "открива нещо". Значи, ако и Личния ти Месец се "връзва" смислово и ЛГ с деня и за конкретно нещо.Мисля, че денят е последното, основата е месеца и л.г.
Денят е 7, ЛГ ти е 11, доколкото помня, ЛМ е 9.
Навързано всичко е подходящо повече за дейности с универсален характер и духовно естество, не за лични конкретни земно-материални неща. По-скоро-да дариш, благотворително, да направиш психологически сеанс на някого, да се посветиш в някоя духовна степен, да вземеш инициация, да кръстиш някого в църква, да се опростиш с роднини.
Ама ти искаш да гадаем, Ренке :29:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #564 -: Август 27, 2014, 12:24:47 pm »
Ренка, ето твоите данни за днес:

ЛГ11 + август ( 8 ) = 19/1 ЛМ
ЛМ1+9(27 дата) = 1 ЛД

Поставяне на ново начало и в същото време бъди предпазлива от инциденти или прекалени резки движения.

Според това, какво планираш, винаги може да се прецени. Но предварително да кажеш - днес това и това ще се случи - йок :) - само насока, както е обяснила Енигма.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #565 -: Август 27, 2014, 01:35:38 pm »
Даа, интересно, вчера в лд 6 ми пренесоха един шкаф за една усмивка :)
Днес като е 7-ца, сигурно ще съм мистична

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #566 -: Август 27, 2014, 01:38:21 pm »
Мен най - после ме хванаха малко на работа тук. Чак ми беше писнало да мързелувам тия дни. ;D

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #567 -: Август 27, 2014, 02:05:10 pm »
я ей тук да я сложим таз дискусия :)

Ако ми се наложи да стоя на едно място в ден 5-ца, а не се разхождам ще удуша някой.  :012:
В ден 5 винаги се движа по много, защото имам много енергия особено ако е кардинална Луната.  :72:

то 5 си е твое число и си го къткаш :) - няма лошо :) - 5 иска свобода, какво застояване - виж как те изпрати на гости в чужбина :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #568 -: Август 27, 2014, 02:12:28 pm »
я ей тук да я сложим таз дискусия :)

то 5 си е твое число и си го къткаш :) - няма лошо :) - 5 иска свобода, какво застояване - виж как те изпрати на гости в чужбина :)
Oсъзнах, че искам цял живот така да се шматкам на някъде и да пътувам. :)

Снощи се бях изнервил и излязох на разходка сам и така се разходих, че се изгубих в тъмницата. То уличките тук са като лабиринт ама аз смело тръгнах покрай непознатите от мен места. Едвам се намерих! Късмет имах, че стигнах до 1 магазин, който ме ориентира. Един Господ знае докъде стигнах снощи.  :85:

Тук кипърците като видят разхождащ се човек са ей така  :o . Егати търтеите са.  :012: Паркирали си колите на всички възможни тротоари и се чуди човек как да ги заобиколи.  :lol_hitting:
« Последна редакция: Август 27, 2014, 02:15:16 pm от Теодор »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #569 -: Август 27, 2014, 02:38:51 pm »
Благодаря Ви ,момичета -значи утре ми ден 2-ще съм мила и добра ,и свързваща ,вдругиден -3,твърда в убежденията си,но печеливша  и т.н.  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“