Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 222108 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #570 -: Август 27, 2014, 03:51:39 pm »
Благодаря Ви ,момичета -значи утре ми ден 2-ще съм мила и добра ,и свързваща ,вдругиден -3,твърда в убежденията си,но печеливша  и т.н.  :38:

утре е 11, не 2 - бъди внимателна, защото имаш ЛГ11, ЛМ1, ЛД11 - не се знае, какво точно може да се случи - но ако имаш някакви документи и администрации да оправяш - това може да е деня :)

вдругиден няма да си твърда, а можеш да очакваш резултат от нещо (да де, печеливша) и да си организирана (какво ли е това? :)  ), подредена :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #571 -: Август 27, 2014, 04:26:02 pm »
Ха,аз забравих ,че нямам "2" в живота си  :012:
Какво означава бъди внимателна -да не ми падне нещо на главата или да не предприемам нищо ?1? Виж колко много единици имам ?!? 
 А за ден 3 -аз съм подредена и организирана  ,но по своя си начин ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #572 -: Август 27, 2014, 04:31:31 pm »
Ха,аз забравих ,че нямам "2" в живота си  :012:
Какво означава бъди внимателна -да не ми падне нещо на главата или да не предприемам нищо ?1? Виж колко много единици имам ?!? 
 А за ден 3 -аз съм подредена и организирана  ,но по своя си начин ;)
Ти откога  така се прогармираш ден по ден, или утре ти е важен? За 2-няма, да избягваш разправиите, защото губиш енергия. Нали не си от тези дето се зареждат като се заяждат, да разтърсят другия негативно и да си смучат. Да ти кажа, някои изчисляват и седмицата. :72:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #573 -: Август 27, 2014, 04:34:59 pm »
. Да ти кажа, някои изчисляват и седмицата. :72:
Как?  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #574 -: Август 27, 2014, 04:45:40 pm »
Ето ти една друга вер/сия/оятност: ЛД равно на КД+ЛМ равно КД+КМ+ЛГ
Пример: Рени
календарен месец, ден и месец/рождени/ календарна год.

8 19  3 2014
8 10  8 2  5
 8 1    10  5
   9     1   5
      10     5
         15
          6
 И според това,за което питаш-6-дипломатичност,  материална изгода покрай любовта. Без солови изпълнения, сътрудничество, възможна грижа за близки хора.
Многото 1-ци-нали си ги преработила, все едно един рожден квадрат да кажеш,че след опр. възраст стои със същата сила.
 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #575 -: Август 27, 2014, 04:56:12 pm »
Ти откога  така се прогармираш ден по ден, или утре ти е важен? За 2-няма, да избягваш разправиите, защото губиш енергия. Нали не си от тези дето се зареждат като се заяждат, да разтърсят другия негативно и да си смучат. Да ти кажа, някои изчисляват и седмицата. :72:

Стана ми любопитно ,дали ще ми импонира да се съобразявам с някои астрологични и нумерологични забележки -да ям сладолед в петък ,да бягам в четвъртък ,да се обличам в розАво в петък ,ей такива -затова попитах.Не намирам удоволствие в заяждането и за мен важен е този ден  ,който аз съм решила ,че е такъв. ;)
« Последна редакция: Август 27, 2014, 05:08:15 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #576 -: Август 27, 2014, 04:57:16 pm »
Ха,аз забравих ,че нямам "2" в живота си  :012:
Какво означава бъди внимателна -да не ми падне нещо на главата или да не предприемам нищо ?1? Виж колко много единици имам ?!? 
 А за ден 3 -аз съм подредена и организирана  ,но по своя си начин ;)

ти искаш, аз на теб да ти обяснявам за 11-ките  :57: :57:

просто - нищо не се зае :) - внимателна във всичко - дет се вика - "гръм от ясно небе" :)

чао ви :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #577 -: Август 27, 2014, 05:01:27 pm »
Ето ти една друга вер/сия/оятност: ЛД равно на КД+ЛМ равно КД+КМ+ЛГ
Пример: Рени
календарен месец, ден и месец/рождени/ календарна год.

8 19  3 2014
8 10  8 2  5
 8 1    10  5
   9     1   5
      10     5
         15
          6
 И според това,за което питаш-6-дипломатичност,  материална изгода покрай любовта. Без солови изпълнения, сътрудничество, възможна грижа за близки хора.
Многото 1-ци-нали си ги преработила, все едно един рожден квадрат да кажеш,че след опр. възраст стои със същата сила.
 

Енигма ,това е един есенция за месеца ,нали ? Както лунарния месечен хороскоп ?!?
Обаче не разбрах ,защо и как тук в матрицата "3" -месеца изчезна и на негово място се появи "8" или защото това е числената стойност на месец август ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #578 -: Август 27, 2014, 05:04:25 pm »
Ренка, ето твоите данни за днес:

ЛГ11 + август ( 8 ) = 19/1 ЛМ
ЛМ1+9(27 дата) = 1 ЛД

Поставяне на ново начало и в същото време бъди предпазлива от инциденти или прекалени резки движения.

Според това, какво планираш, винаги може да се прецени. Но предварително да кажеш - днес това и това ще се случи - йок :) - само насока, както е обяснила Енигма.
Благодаря, Хепи, за изчисленията и насоките- нали и аз съм с ЛГ11  :29:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #579 -: Август 27, 2014, 05:11:55 pm »
ти искаш, аз на теб да ти обяснявам за 11-ките  :57: :57:

просто - нищо не се зае :) - внимателна във всичко - дет се вика - "гръм от ясно небе" :)

чао ви :)

Защо да не ми обясниш ?!?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #580 -: Август 27, 2014, 05:35:53 pm »
Енигма ,това е един есенция за месеца ,нали ? Както лунарния месечен хороскоп ?!?
Обаче не разбрах ,защо и как тук в матрицата "3" -месеца изчезна и на негово място се появи "8" или защото това е числената стойност на месец август ? ;)
Това е да  като лунар един вид. Никакво 3 не е изчезнало, просто виж горе в обяснението какво се събира.така се редуцират числата 2х2 надолу в тази т. нар. табулограма. Това не е квадрат по Питагор.
19 3 участва-твоите месец и ден, но годината е универсалната 2014, 8-понеже за т. м. ни вълнува.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #581 -: Август 27, 2014, 05:52:02 pm »
Да,сега видях -благодаря ,Енигма .Може да се комбинират нумерологичен анализ плюс астрологичен ,когато търсим есенция и конкретика,сега видях. Сега видях ,че лунарният ми АСЦ попада в 7-ми дом ,а ти изчисли есенция "6" -сътрудничество за месеца,и наистина е така в действителност.  :clap:   :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #582 -: Август 27, 2014, 05:55:27 pm »
Да,сега видях -благодаря ,Енигма .Може да се комбинират нумерологичен анализ плюс астрологичен ,когато търсим есенция и конкретика,сега видях. Сега видях ,че лунарният ми АСЦ попада в 7-ми дом ,а ти изчисли есенция "6" -сътрудничество за месеца,и наистина е така в действителност.  :clap:   :38:
Така правя и аз, докато мислех как да обясня ме прочете. За липсващите 2  и многото 1 в рождената ном.карта-по същата логика-виж къде има струпавния, в кардинални места, с мажорни аспекти, и ще си отговориш интуитивно. Според мен има малко дилемка-водното слънце и огнения стелиум, като-луна ян и слънце-ин, после-квадратите между....и в този стил.
« Последна редакция: Август 27, 2014, 09:16:07 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #583 -: Август 27, 2014, 06:30:19 pm »
Enigma, акцента е 4/10 с опозиции и Нептун рафинира същите откъм 12-ти с тригон /секстил-ще си пофантазирам малко,благодаря за посоката . :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #584 -: Август 28, 2014, 08:23:41 am »
Защо да не ми обясниш ?!?  ::)

защото ти си я притежаваш 11-ката и на теб тя ти е много по-ясна :)
Аз успях да я изпитам само за кратко този месец (в тежкия вариант), но като цяло, я познавам само теоретично :)

По-скоро бих питала хора като теб за проявленията й (както и правя де :) )