Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 222364 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #615 -: Септември 25, 2014, 02:30:04 pm »
аз направих опит в онази тема, но подхода в нумерологията е друг - в нея се показва стремежа и задачата на душата да печели пари и много рядко тази душа осъзнава, че е по въпросния "нечестен" начин. Нечестен, ама за кого - онази поговорка: "Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава" не е измислена напразно :)

Това е много важен момент в нумерологичния анализ, който аз владея. При теб може да се получи ... опитай, да видим.
Стига, бе, как душата няма да знае честен ли е начинът-връзката с нея тогава е халтава.
Аз имам предвид конкретни комбинации, исках да проверя по-широко.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #616 -: Септември 25, 2014, 02:35:54 pm »
Стига, бе, как душата няма да знае честен ли е начинът-връзката с нея тогава е халтава.
Аз имам предвид конкретни комбинации, исках да проверя по-широко.

ами ей така - те тези принципи са създадени на земята и са под влиянието на разума. Душата просто иска опитност с материална категория "пари".

Ще е интересно да видим какво ще излезе от твоя анализ :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #617 -: Септември 25, 2014, 06:02:41 pm »
Enigma ,няма как да забогатееш честно ,нали в това е закачката -да измамиш ?!?  Много известна реплика из средите на богатите : "Ще ти разкажа как направих всичките си милиони,или милиард/и ,но не ме питай за първият милион."  :)

"Днешните правила повеляват да се взема от живота колкото се може повече. А как ще го направиш, това си е лично твоя работа."
Ремарк

« Последна редакция: Октомври 02, 2014, 11:31:55 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Номерология и енергия
« Отговор #618 -: Септември 25, 2014, 06:56:39 pm »
Може да се забогатее честно, вкл и първия милион. Просто в бг е трудно да се случи.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #619 -: Септември 25, 2014, 07:31:31 pm »
Може да се забогатее честно, вкл и първия милион. Просто в бг е трудно да се случи.

Не може .Никъде. Помисли защо. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #620 -: Септември 25, 2014, 07:49:51 pm »
Не може .Никъде. Помисли защо. :)
Кажи де, Рени. Ами ако спечелиш от тото, лотария, но не това се има предвид.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #621 -: Септември 25, 2014, 09:43:09 pm »
Кажи де, Рени. Ами ако спечелиш от тото, лотария, но не това се има предвид.

Колко честни са тотото ,различните видове лотария,след като това са хазартни игри или аз не разбрах какво се визира тук под честно забогатял човек ?!?

Enigma ,най-обикновеното обяснение е следното: колкото повече си богат ти ,толкова повече е беден някой друг и все в този порядък ,нали трябва да се пази баланса .Аз имам 2 ябълки и ти имаш 2 ябълки .Аз открадвам твоите 2 ябълки ,защото притежавам, може би умения в тази посока и след това ти ги продавам ,твоите собствени 2 ябълки на стойност , с която мога да ти услужа /заема  за да си ги купиш ,защото отново имам умения ....и така докато си направя консервна фабрика с работници -примерно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Номерология и енергия
« Отговор #622 -: Септември 26, 2014, 04:35:48 am »
Щеше да е така, ако парите бяха злато (или поне обезпечени с него), но те много отдавна не са
Сега помисли ти-ако аз имам 5 милиарда, и ти платя за услуга с 2 милиона, аз няма да обеднея, а ти ще си богата
И който е извършил услуги, не ограбва заплатата си, това е честно, а нечестно е-да му платят тройно услугите

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #623 -: Септември 26, 2014, 07:56:59 am »
Щеше да е така, ако парите бяха злато (или поне обезпечени с него), но те много отдавна не са
Сега помисли ти-ако аз имам 5 милиарда, и ти платя за услуга с 2 милиона, аз няма да обеднея, а ти ще си богата
И който е извършил услуги, не ограбва заплатата си, това е честно, а нечестно е-да му платят тройно услугите

Ти откъде или как  имаш 5 млр.  и защо ,това е посоката, в която се търси отговора на задачката. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Номерология и енергия
« Отговор #624 -: Септември 26, 2014, 08:59:38 am »
Откъдето имам и 2 милиона

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Номерология и енергия
« Отговор #625 -: Септември 26, 2014, 09:32:27 am »
Защо честността да се определя от размера. Каква е горната граница на моралната и честна печалба. 1 лев? Или 100? Или всичко над сумата в собствената ни карта е нечестно?
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Номерология и енергия
« Отговор #626 -: Септември 26, 2014, 09:44:30 am »
Защо честността да се определя от размера. Каква е горната граница на моралната и честна печалба. 1 лев? Или 100? Или всичко над сумата в собствената ни карта е нечестно?

Някой може да спечели сто лева по нечестен начин, друг - милион.
Някой ще открадне лев, друг - милиони лева.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #627 -: Септември 26, 2014, 09:46:39 am »
Откъдето имам и 2 милиона

 Не търсиш отговор, просто си любопитна . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #628 -: Септември 26, 2014, 11:53:04 am »
 Изкушение -колко честност и чистота има тук .Това е основата на" по-по-най-..." ,във всяка сфера .
Има една много приятна мисъл на Агата Кристи във връзка с честността и парите :" Когато става въпрос за много пари, разумно е да не се доверявате на никого."

Към номеролозите :Коя цифра носи най-силната вибрация на изкушение или пък същата изкушава ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #629 -: Октомври 02, 2014, 06:25:54 am »
Изкушение -колко честност и чистота има тук .Това е основата на" по-по-най-..." ,във всяка сфера .
Има една много приятна мисъл на Агата Кристи във връзка с честността и парите :" Когато става въпрос за много пари, разумно е да не се доверявате на никого."

Към номеролозите :Коя цифра носи най-силната вибрация на изкушение или пък същата изкушава ?  :)
Какъв вид изкушение, тук темата е  май богатство, пари? Не мисля, че има конкретно нарочено число, нали  уж човекът държи юздите "си", числата ни виновни :)
Силно материални вибрации са 2-парите са сигурност, 4-прагматик, добре оперира с тях, прави сметка, 5 -най-меркантилно число, 6 е изкушението от морално, или духовно естество, 7-свободни професии с различни широки възможности за реализация и отклоняване на големи средства в мащабни, често международни проекти , виж вибрацията на  8 винаги има житейски момент период за правене на големи пари.
Но най-често новоизлюпени богаташи, съмнителни милионери са с 5, 7. Този тип, на който Папи държи, че съществува като бяла лястовица често е с 8 вибрация, тук често се срещат и крупни банкери, лихвари. И аз /искам да/ вярвам, че има честни големи пари-спортисти световни шампиони, звезди в изкуството, има....те обаче често са "стъпили" на 3, 7, понякога 9.
« Последна редакция: Октомври 02, 2014, 06:33:51 am от enigma »