Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 221921 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Номерология и енергия
« Отговор #630 -: Октомври 02, 2014, 09:20:16 am »
Съгласна с енигма, само да допълня
Комбинацията 7 и 9 по мои наблюдения често имат оригинални идеи и подход, от нищо нещо. Наистина често има замесени чужбински връзки. Ако е съчетано с 8, вероятността да реализира и да има парички е доста голяма.
Не забравяйте и примерно нефтени кладенци, фармация, високорискови професии, наследствени пари

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #631 -: Октомври 02, 2014, 11:37:24 am »
Enigma, благодаря за споделеното-да приема, че комбинацията цифри 2, 4, 5 дава такава индикация . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #632 -: Октомври 02, 2014, 01:15:55 pm »
Съгласна с енигма, само да допълня
Комбинацията 7 и 9 по мои наблюдения често имат оригинални идеи и подход, от нищо нещо. Наистина често има замесени чужбински връзки. Ако е съчетано с 8, вероятността да реализира и да има парички е доста голяма.
Не забравяйте и примерно нефтени кладенци, фармация, високорискови професии, наследствени пари
Точно, Папи! :08:
9 когато са с мислене на  осъзнати космополити и хуманисти имат такива шансове -мащабни чуждестранни проекти, работа с големи групи и организации. При двойни 9-ки и дата на раждане и път в живота-9, съм виждала животът да ги събира с хора, на които нашите да дават, понякога изглежда съдбовно, но точно този техен анонс към универсалното, за сметка на материалното им дарява възможности. колкото повече служат на големи каузи, толкова повече не са лишени.
И за 7 съм съгласна, там също има и финансисти и творци и пътувания-това във връзка с пари от такива дейности.
« Последна редакция: Октомври 02, 2014, 01:24:45 pm от enigma »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #633 -: Октомври 02, 2014, 04:08:12 pm »
Enigma, благодаря за споделеното-да приема, че комбинацията цифри 2, 4, 5 дава такава индикация . :)
Не точно. 4 гради тухла по тухла-сатурн, в по-късна възраст , ако си позволи малко уран-повече разчупени възможности, но базата винаги е от сатурн-къртовски труд, това е тип човек "строител",  песимист е и липсата на вътрешен взор и вяра му затваря късметлийсктото, 2 рядко ще остане без пари и умее да ги прави, но не мисля че често са големи-прекалено е пасивно числото-само колкото за комфорт на душата и малко разкош, няма ли ги обаче губи изяществото на 2.
5- и 7, както и 8 , аз съм ги отделила в онзи пост, от многословието не се е разбрало.
Комбинацията, по коя система имаш предвид?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #634 -: Октомври 02, 2014, 04:34:55 pm »
Въпроса ми беше,коя нумерологична комбинация от числа/ цифри дава тенденция, при която човек е изкушен да прави измами в големи размери ?

Астрологичен аналог на запитването ми е : комбинация -Меркурий,Венера,Юпитер в знаци с достойнства и поне един лек аспект между тях и към Светилата,оста 2/8-ми ,Юпитер/Плутон, Юпитер/Нептун,поне един в знаци /домове,където Венера е властна.

Така добре  ли е като насока какво търся, чрез нумерологичен прочит по казуса, Enigma ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #635 -: Октомври 20, 2014, 10:07:06 am »
Ако на някой му е интересно, може да види Кристина Сунгарска на живо. Естествено, журналистическото участие е под всякаква критика, ама ...

http://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/videos-nedelia/trima-sapernici-za-novite-nadezhdi-v-novija-parlament.html

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #636 -: Октомври 20, 2014, 11:15:18 am »
Ако на някой му е интересно, може да види Кристина Сунгарска на живо. Естествено, журналистическото участие е под всякаква критика, ама ...

http://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/videos-nedelia/trima-sapernici-za-novite-nadezhdi-v-novija-parlament.html

Благодаря. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #637 -: Октомври 20, 2014, 05:02:41 pm »
Ако на някой му е интересно, може да види Кристина Сунгарска на живо. Естествено, журналистическото участие е под всякаква критика, ама ...

http://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/videos-nedelia/trima-sapernici-za-novite-nadezhdi-v-novija-parlament.html
е няма как да я видим на живо, след като не сме в студиото  :D
Попадала съм на нейни прогнози в интернет, в сериозни медии, от преди няколко години и каквото е казала за тогавашната политическа ситуация изобщо не е станало както е предрекла...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #638 -: Октомври 30, 2014, 07:58:59 am »
Мога ли да помоля за кратка интерпретация на датата 03.04.33 г. ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #639 -: Ноември 12, 2014, 06:47:50 pm »
Не знам какво те интересува за тази дата, но този човек има много малко прераждания. В живота си ще бъде подложен на резки промени, тъй като неговата съдба е да се научи да поема отговорности за другите, което си му е и кармичен урок. Много емоционален, но и много бърз, като адаптация, този човек може умело да манипулира останалите. Склонен е към раздели, така че не изключвам и развод или раздяла, която, по някакъв начин, временно ще спре развитието му, като цели, към които се е стремял. Иначе, Съдбата му дава много добро развитие- плавно и нагоре. Отделен въпрос е до колко ще се възползва от това. Сега, не знам дали това е мъж или жена, но неговата кармична задача е свързана с показването на мъжката си половина- стабилност и грижовност, ако щеш.Ако е жена, тя идва на земята с идеята да поема и мъжките отговорности. Не е изключено да прояви авторитаризъм и деспотизъм. Интересното е,че земното предназначение е пряко свързано с паметта на рода и силната защита на този егрегор. Този човек трябва да се научи да показва своята емоционалност и ранимост.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #640 -: Ноември 12, 2014, 08:50:03 pm »
Благодаря, Кабала. Датата е на мъж, предполагам, че си направила анализа с година 33, а не 1933 ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #641 -: Ноември 12, 2014, 08:53:39 pm »
напротив, направих с 1933, мааа му-))) ся ще видя с 33
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #642 -: Ноември 12, 2014, 08:55:28 pm »
Така си и мислех, Златна Рибке  :72: 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #643 -: Ноември 12, 2014, 09:17:41 pm »
ам,още по-зле е-)))Значи, тук говорим за човек, който притежава много силна и негативна енергия, която трябва да набави.Демек,енергиен вамп. Говорим за човек с кармична обремененост, който трябва да се научи да е толерантен. Той носи в себе си разрушението,манията за величие и е трябвало да ги отработи в тази инкарнация. Поне веднъж е преживял страхотен срив в живота си или е имал пряка среща с оная...с косата :012: Говорим и за човек, който е трябвало да премине през много изкушения и да се справи с тях. Отделен въпрос е,че е възможно да е унищожавал семейства. Ако не се е развивал в духовен план, със сигурност е имало много провали както в личен план,така и в кариера. В земен план,мога да кажа,че пред него са се отваряли доста врати и е имал страхотни възможности, но се е проявявал като тиран и егоист, който е прехвърлял отговорностите и неуспехите си върху другите.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #644 -: Ноември 12, 2014, 09:28:30 pm »
ам,още по-зле е-)))Значи, тук говорим за човек, който притежава много силна и негативна енергия, която трябва да набави.Демек,енергиен вамп. Говорим за човек с кармична обремененост, който трябва да се научи да е толерантен. Той носи в себе си разрушението,манията за величие и е трябвало да ги отработи в тази инкарнация. Поне веднъж е преживял страхотен срив в живота си или е имал пряка среща с оная...с косата :012: Говорим и за човек, който е трябвало да премине през много изкушения и да се справи с тях. Отделен въпрос е,че е възможно да е унищожавал семейства. Ако не се е развивал в духовен план, със сигурност е имало много провали както в личен план,така и в кариера. В земен план,мога да кажа,че пред него са се отваряли доста врати и е имал страхотни възможности, но се е проявявал като тиран и егоист, който е прехвърлял отговорностите и неуспехите си върху другите.

Това е най-често спряганата достоверна рождена  дата на Христос -Нютон първи я потвърждава чрез научни изчисления.
Благодаря, Кабалита.Мисля, че анализа е добър в тази посока. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“