Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 222548 пъти)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #690 -: Декември 13, 2014, 04:39:53 pm »
Здравейте,

Продължавам да се изненадвам с тези апартаменти :) Обикновено едно след друго съм на оглед на подобни числа. Онази вечер бях на оглед на два апартамента, и двата на 11 етаж, единият с номер 40, а другият с номер 31. С номер 40 го отхвърлих от раз. При Звездни знаци на Линда Гудман видях, че 40 трябва да се тълкува като 31. Можете ли да ми дадете информация за 31?

Гледах и на 14 етаж, бл. 8, ап. 67.

Колебая се между 31 и 67 или пък да търся друг... Все си мислех, че ап. 67 много ми харесва, но днес на втори оглед видях, че съм си въобразявала, че ще мога да каня гости в кухнята. Днес видях и че не само че не е удобно за гости, ами и не се гледа телевизия там :) Ап. 31 пък пише отшелникът... Дайте мнение, моля  :17:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Номерология и енергия
« Отговор #691 -: Декември 13, 2014, 08:49:39 pm »
Моля те, подхождай по-прагматично
Гледай за: влага, мухъл, налягане на водата, близост до асансьора, изложението на често обитаваните стаи, изолацията на прозорците, дограма, колко е шумно, колко е високо, дали е вътрешен или ъглов, дали са ок водосточните тръби, каква е мазилката на терасите, вкл и на горните и долните съседи, има ли течове в банята или покрай парното (ако има), и т.н.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #692 -: Декември 13, 2014, 11:21:28 pm »
Нищо не харесвам напълно - най-си ми харесва апартамента на мама  :)
Ще те послушам :)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #693 -: Декември 14, 2014, 09:31:17 pm »
Папи е абсолютно права. Такава вманиаченост не е на добре и не знам колко пъти да казвам,че за да се види добър ли е номерът на апартамента или на каквото и да е било там, ТРЯБВА да се сравни с името и датата на раждане, както и да се сметнат някои нещица. Това не е 'ляб и кИфте. Що си мислите,че нумерологията е много лесна и всеки може да си смята,ммм?
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #694 -: Декември 15, 2014, 07:33:54 pm »
Де да си мислех, че е "кифте". Последно избирам между 54 и 16. С по-практичното изложение, етажа и продаваемостта на двойна цена след това, обаче е и за тотален ремонт е 16. И като чета разните му номерологични писания - не ми стиска да посегна към 16.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Номерология и енергия
« Отговор #695 -: Декември 15, 2014, 08:32:00 pm »
16 може да има скрит дефект
Или скрито предимство

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #696 -: Декември 19, 2014, 06:31:08 pm »
И двата ги отхвърлихме - единият беше на шумен булевард, а другият мен лично не ме грабна с нищо и нямах грам мерак да инвестирам там. Днес обаче единодушно харесахме един - нормален 8-ми етаж, изложение изток и юг, слънчев, голям и идеален за много гости, за театрални репетиции и снимки, точно каквото ни трябва за творчество. Ако смъкнат и цената, там сме - и квартала няма да сменяме дори  :)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #697 -: Февруари 18, 2015, 02:29:02 pm »
разгледах ти по-задълбочено картата - ами нумерологично не се полага да имаш нов апартамент поне докъм февр-март другата година. Разгледах и астрологичната ти карта - малко на око се пада, защото няма градусите на планетите, но от това, което видях, единствено секстила на тр Юп към нат Уран дава някаква връзка с 4 дом. Ако греша, поправи ме - може би имаш прогресии или дирекции? Та този тр Юпитер сега ще се върне и после при директното движение сигурно ще ти се получат нещата - така, както и цифрите показват. А в същото време тр Нептун ти аспектира и Луната и Венера - явно има някаква еуфория, меко казано.

Нумерологично написаното от теб съвпада - на 23 февруари се сключва нотариално сделката, а точно кога ще имаме ключовете не ми е ясно още, може би март :) Купувам го с помощта на банката, като отговорността за кредита поемаме заедно с партньора ми.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #698 -: Февруари 19, 2015, 05:26:18 pm »
Да помоля за нумерологичен прочит на рождената дата на Васил Левски -18.07.1937 г.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #699 -: Февруари 20, 2015, 09:41:05 am »
Да помоля за нумерологичен прочит на рождената дата на Васил Левски -18.07.1937 г.

сигурно ли е, че това е датата - има ли намесен тук стар/нов календар? защото при датата на обесването вече има.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #700 -: Февруари 20, 2015, 09:57:45 am »
Да помоля за нумерологичен прочит на рождената дата на Васил Левски -18.07.1937 г.
В моя учебник пише 06.07.1837 ... пада се с Луна в лъв така.  :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #701 -: Февруари 20, 2015, 10:03:35 am »
В моя учебник пише 06.07.1837 ... пада се с Луна в лъв така.  :)

а, така сега .... трябва да се види, кога е вкаран новия календар, защото ако е след тази дата, то тя ще е валидната - календара, който е бил валиден в момента на раждането. Но пък при 18 си излиза по-ясно невероятната сила, енергия, издържливост, вяра, желание да спасява род и родина.
« Последна редакция: Февруари 20, 2015, 10:06:49 am от Happy58 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #702 -: Февруари 20, 2015, 03:14:51 pm »
Happy, допитах се до вещи източници -датата е 18 по нов стил и с тази вибрация е вярно да се прави анализа. Ти ако искаш тълкувай и с цифра 6. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #703 -: Февруари 20, 2015, 05:09:03 pm »
а, така сега .... трябва да се види, кога е вкаран новия календар, защото ако е след тази дата, то тя ще е валидната - календара, който е бил валиден в момента на раждането. Но пък при 18 си излиза по-ясно невероятната сила, енергия, издържливост, вяра, желание да спасява род и родина.
Григориански календар
 Въведен е в България със закон, гласуван от Народното събрание на 14 март 1916 г., като отчитането на времето единствено по нов стил започва от 1 април 1916 г.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #704 -: Февруари 20, 2015, 05:20:03 pm »
Happy, допитах се до вещи източници -датата е 18 по нов стил и с тази вибрация е вярно да се прави анализа. Ти ако искаш тълкувай и с цифра 6. :)
Ако 18 юли е по нов стил, то по стар стил трябва да е роден на 31юли, а не на 6ти

Ивановден по стар стил е на 20 януари, по нов стил на 7 януари