Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 222356 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #795 -: Май 09, 2015, 02:01:39 pm »
Хепи, стигнах до извода, че най-сериозните ми влюбвания са били при ЛГ 6  :012: Супер просто  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #796 -: Май 09, 2015, 04:28:01 pm »
Хепи, стигнах до извода, че най-сериозните ми влюбвания са били при ЛГ 6  :012: Супер просто  :012:

 :clap: :08: ЛГ6 е любов :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #797 -: Май 09, 2015, 06:00:06 pm »
А на мен най-сериозното ми е било в ЛГ 9. Други по-така а били в ЛГ 2 или 6 ( тук пак се повтаря 6 )  :012:Сега отново съм в лична година 9. Да видим дали ще има някаква закономерност.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #798 -: Май 15, 2015, 10:37:57 pm »
:clap: :08: ЛГ6 е любов :)
Супер и аз съм шестица, но хорарът ме отряза за близките месеци, но имам цяла година на разположение.  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #799 -: Май 17, 2015, 08:08:24 pm »
ЛГ4 с какво се свързва?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #800 -: Май 18, 2015, 08:33:45 am »
ЛГ4 с какво се свързва?

назад в темата съм описвала това, което аз знам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #801 -: Май 18, 2015, 05:37:18 pm »
ЛГ4 с какво се свързва?
ще си на кръстопът, може да се наложи да избираш от две възможности

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #802 -: Юни 28, 2015, 05:36:49 pm »
Ще може ли информация за ЛГ 1?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #803 -: Юни 28, 2015, 05:48:57 pm »
Ще може ли информация за ЛГ 1?

поставя се начало на новия 9-годишен цикъл. Не е лесна, защото енергиите трябва да се пренастройват - представи си един овнешки (не скорпионовски) Марс и ще ти стане ясно :). При всички положения, каквото и да се случва / не случва, от човека се иска действие, за да може да проработи тази енергия и тя да не се върне във вид на инциденти, проблеми и т.н.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #804 -: Юли 06, 2015, 03:34:00 pm »
Мъж - 05.06.1980, 12:30, София
Жена - 07.04.1980, 13.30, Разлог

Ако ми кажете как и къде мога да се опитам и сама да го направя. Благодаря!

Накратко искам да ви кажа какво очаквам да разбера. Заедно сме почти 10 години, имаме 5 годишен брак и всичко беше цветя и рози. Преди около 2 години нещата се прецакаха. Есента разбрах, че си имаме 3-ти човек във връзката, но решихме да се опитаме да спасим брака си. Аз обаче не мисля, че нещата са приключили. Много време се чудех дали да търпя и да чакам нещата да отшумят, но този четвъртък не издържах и поисках да се разделим. За сега сме си дали време до края на лятото да не се виждаме, но определено и на двамата не ни е много леко, предполагам е заради навика. Искам да знам има ли някакви общи неща, които биха ни задържали заедно според звездите разбира се, и за които си струва да положим усилия или всичко е пито-платено и кой от къде е. Опитах се да го разкажа във вид на факти, като спестя сърцераздирателната част от ситуацията.

Ще пусна тук нумерологичния ми отговор :)

И двамата сте влезнали в лична година 1 - започва нещо ново и за двамата, но по различен начин. Той ще го удари на живот, а ти ще разбереш, че това не е точно човека, за когото си мислела, че си се омъжила, ще станеш "придирчива". Всъщност, сега, 5 години напред имате възможност всеки от вас да бъде себе си и да постигне най-доброто от това. За теб това означава професионален успех, с подкрепа от Вселената, ново начало. Ако искаш, можеш и ново гадже/семейство да си направиш, но едва ли точно това ще те влече :) - съмнява ме да не се "дърпаш" сама към тази стара връзка. Съветът ми е, вземи си живота в ръце, действай смело. 7 иска интелект, просперитет на база професионални успехи и сега имаш лекотата да го постигнеш - стига да не се омотаеш в много мисли за минали неща.
Дали има какво да спасяваш? - освен собственото ти желание за стабилност/организираност в живота, друго не виждам. Той е бил способа да го постигнеш и за определено време той не е имал против, но сега вече животът изисква други неща от него. Проблемът е обаче, че, както казва Папи, може да не иска да те "пусне" - нали знаеш - "кучето кокала не яде, ама и на друг не го дава" - затова, трябва да вземеш за себе си решение и да предприемеш нещо.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Номерология и енергия
« Отговор #805 -: Юли 06, 2015, 04:02:44 pm »
Хепи, може ли да те помоля за мен номерологично да напишеш нещичко? Може ли да ти изпратя данните на лични?

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #806 -: Юли 06, 2015, 04:06:32 pm »
Хепи, може ли да те помоля за мен номерологично да напишеш нещичко? Може ли да ти изпратя данните на лични?

всеки може да ме пита ... нали за това е форума. Но, може ли да не е "нещичко", а да си е конкретен въпрос :)

mrunnn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Номерология и енергия
« Отговор #807 -: Юли 06, 2015, 04:07:11 pm »
Ще пусна тук нумерологичния ми отговор :)

И двамата сте влезнали в лична година 1 - започва нещо ново и за двамата, но по различен начин. Той ще го удари на живот, а ти ще разбереш, че това не е точно човека, за когото си мислела, че си се омъжила, ще станеш "придирчива". Всъщност, сега, 5 години напред имате възможност всеки от вас да бъде себе си и да постигне най-доброто от това. За теб това означава професионален успех, с подкрепа от Вселената, ново начало. Ако искаш, можеш и ново гадже/семейство да си направиш, но едва ли точно това ще те влече :) - съмнява ме да не се "дърпаш" сама към тази стара връзка. Съветът ми е, вземи си живота в ръце, действай смело. 7 иска интелект, просперитет на база професионални успехи и сега имаш лекотата да го постигнеш - стига да не се омотаеш в много мисли за минали неща.
Дали има какво да спасяваш? - освен собственото ти желание за стабилност/организираност в живота, друго не виждам. Той е бил способа да го постигнеш и за определено време той не е имал против, но сега вече животът изисква други неща от него. Проблемът е обаче, че, както казва Папи, може да не иска да те "пусне" - нали знаеш - "кучето кокала не яде, ама и на друг не го дава" - затова, трябва да вземеш за себе си решение и да предприемеш нещо.
Не мога да повярвам на написаното...от месеци в ума ми е професионалното поприще. В грижите покрай детето съвсем бях занемарила тази част от живота си, абсолютно 100% се бях отдала на дома, семейството и най-вече детето. А що се отнася до живота, той го е ударил на живот от поне 2 години. Трудно ми е да си представя как би понесло детето това...свива ми се сърцето само като си го помисля.  ??? . Благодаря ти, право в десетката!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #808 -: Юли 06, 2015, 05:23:00 pm »
Хепи, а mrunn и съпругът й имат ли кармична връзка според нумерологията? И всъщност кои числа сочат кармичност между двама души?  :)
« Последна редакция: Юли 06, 2015, 05:24:55 pm от trendy »

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #809 -: Юли 06, 2015, 07:31:40 pm »
Хепи, а mrunn и съпругът й имат ли кармична връзка според нумерологията? И всъщност кои числа сочат кармичност между двама души?  :)

не, нямат. За такава връзка се гледат едни производни цифри. зависи в каква възраст срещаш даден човек.