Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220413 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #810 -: Юли 06, 2015, 08:32:35 pm »
Хепиии не искам да чувам за ЛГ 7 и това си е  :91: Егати препятствията егати чудото. То пък бива, бива ама нищо хубаво не ми се случва от както навлязох в 7-цата. Мразя да се оплаквам ама вече преля чашата буквално с тия изпитания  :banghead:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #811 -: Юли 07, 2015, 08:19:30 am »
Хепиии не искам да чувам за ЛГ 7 и това си е  :91: Егати препятствията егати чудото. То пък бива, бива ама нищо хубаво не ми се случва от както навлязох в 7-цата. Мразя да се оплаквам ама вече преля чашата буквално с тия изпитания  :banghead:

и аз не ща карта Кулата, ама вие все ми я теглите  :91: :91:    :) :) :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #812 -: Юли 07, 2015, 12:10:30 pm »
Хепиии не искам да чувам за ЛГ 7 и това си е  :91: Егати препятствията егати чудото. То пък бива, бива ама нищо хубаво не ми се случва от както навлязох в 7-цата. Мразя да се оплаквам ама вече преля чашата буквално с тия изпитания  :banghead:

7 е трудна, но носи пормени. Поне при мен беше така. И не е толква ужасна като 4  :) Ако ме питате, 8 ми беше по-гадна от 7. Но аз съм с ЖП 7, сиурно има значение Жп за усвояване на енергията.
От април съм в ЛГ 9 . като върна лентата назад, 9 ми е била много съществена година. Тогава започнах нещо, което се разгърна в ЛГ 1. Happy, какво ще кажеш за ЛГ9 ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #813 -: Юли 07, 2015, 01:18:39 pm »
7 е трудна, но носи пормени. Поне при мен беше така. И не е толква ужасна като 4  :) Ако ме питате, 8 ми беше по-гадна от 7. Но аз съм с ЖП 7, сиурно има значение Жп за усвояване на енергията.
От април съм в ЛГ 9 . като върна лентата назад, 9 ми е била много съществена година. Тогава започнах нещо, което се разгърна в ЛГ 1. Happy, какво ще кажеш за ЛГ9 ?

ЛГ9 - принципно тежка, трудна. Но освен това тя идва, за да изчисти всичко ненужно, да направи място за новото през ЛГ1. През ЛГ9 ни се случват съдбоносни случки -  необяснимо, непредвидимо, срещаме хора, които ни помагат да тръгнем по пътя си (независимо дали те ще останат при нас или не). Тя е като валяк :).
Лично за мен тя носи енергиите на Плутон - но нека не навлизаме отново в спор, дали е Марс или Плутон. Питате ме, отговарям - не ми се спори :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #814 -: Юли 07, 2015, 01:36:39 pm »
Цитат
Лично за мен тя носи енергиите на Плутон - но нека не навлизаме отново в спор, дали е Марс или Плутон. Питате ме, отговарям - не ми се спори :)

Благодаря, Happy  :-* Аз изобщо нямам намерение да влизам в спор, още по-малко, че това е матеря в която нямам и нужната компетентност да го направя.  :29:
А и намирам голяма логика в мнението ти. Връщам лентата назад при последната ЛГ 9- ами май наистина си беше по плутон. Тогава направих радикална промяна, но още не знаех, че ще стане такава . Преместих се уж временно на място, където в последствие се разви живота ми за следващите 6-7 год. Когато го направих в ЛГ9, нямах намерение да става така . Тогава се постави първата крачка, след което в ЛГ1 се осъществи напълно промяната. Освен това доста карма се появи. Най-голямото ми влюбване до сега е било в ЛГ9, макар нещата да завършиха по плутон ( то и така си започнаха). Срещнах се с много нови хора, които са изиграли важна част от живота ми тогава. Сега отново май ми предстои подобен кръстопът, ще наблюдавам .

Забелязавм , че при мен ЛГ 7 играе съществена роля, дава нови насоки в живота, поставя някакъв завършек и ново начало. Това има ли връзка с числото на живота? Един вид, ако си ЛП 3 и си в ЛГ3, че тогава ще ти се случват големи случки ?  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #815 -: Юли 07, 2015, 01:50:41 pm »
Аз изобщо нямам намерение да влизам в спор, още по-малко, че това е матеря в която нямам и нужната компетентност да го направя.  :29:


нямах предвид теб :) - този спор е много отдавна и постоянно се подновява ... затова се застраховах :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #816 -: Юли 07, 2015, 01:56:54 pm »

Забелязавм , че при мен ЛГ 7 играе съществена роля, дава нови насоки в живота, поставя някакъв завършек и ново начало. Това има ли връзка с числото на живота? Един вид, ако си ЛП 3 и си в ЛГ3, че тогава ще ти се случват големи случки ?  :)

по принцип, когато ЛГ съвпадне с ЛП, това е време, когато имаме най-добри предпоставки да работим по ЛП - енергиите съвпадат. Отделен е въпроса, доколко можем да го правим - примерно при мен ЛП1 е много труден, защото съм 24. Ако ще и пет ЛГ1 накуп да имам, става трудно :) - не че не става, ама ... трудно се усещам :)

7 по принцип е ума, интелекта, божия промисъл. Ако си разбрал, че нещо не ти върши работа (7) няма начин да не предприемеш нещо ново - но базата е разбирането (7). Е, ако трудно се отработва 7, тогава ще е заблуда. При теб може да има смяна на периоди, затова да има нови неща - не знам. И при нумерологията е като в астрологията - не може да се интерпретира отделно дадена цифра - иска си синхрон, а и много зависи коя цифра къде седи.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #817 -: Юли 09, 2015, 05:33:13 pm »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #818 -: Юли 11, 2015, 09:39:51 pm »
Това някаква реклама ли е, че не разбрах

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #819 -: Юли 12, 2015, 06:16:29 pm »
Това някаква реклама ли е, че не разбрах

Никаква реклама не е, просто дадох линк за изчисление. Ако пречи го изтрийте.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #820 -: Юли 12, 2015, 07:55:22 pm »
Аз често посещавам сайта, който е дала Тренди. Има седмични хороскопи и много статии по нумерология. Не правя реклама, просто преди време случайно попаднах на него.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #821 -: Юли 20, 2015, 01:49:09 am »
Да де, къде е изчислението
Цитат
404 :(
Страницата липсва или е била преместена

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #822 -: Юли 22, 2015, 01:36:19 pm »
Хепи, много благодаря.  :58: Ами заболяването се отключи някъде през април. Момичето ми беше колежка, познаваме се от година и нещо. Иначе е много добричка и отзивчива, точно рачешкото излиз на преден план при нея . А иначе се развива още от тийн годините ( това и тя го казва като ретроспекция), но тогава човек не обръща внимение, понеже не е толкова зле и  си мисли, че е просто много емоционален. Всъщност изобщо не бях запозната, че например 2 процента от населението на планетата страдат от него в определен етап от живота. И много , които изобщо не си дават сметка , че го имат, дори да проявяват симптоми. Може би в по-развитите страни хората са по-запознати, понеже се обърща и голямо внимание на психическото здраве, не само на физическото.

А иначе има генетичен фактор, но най-вече според мен семейната среда в детството и след това партньорствата оказват влияние.
Датата е 30.06.1988

Няма за какво да ми благодариш - за мен е интересно да разглеждам такива случаи, дори си е сериозно предизвикателство за способността ми да изразя в думи това, което усещам, докато анализирам цифрите :). Но вече си позволявам да вкарвам и новостите от така наречената ЕА - Еволюционна астрология (макар че тук ми е нужен и час).

Датата е трудна за жена - няма как да й е лесно, но като за начало, бих казала, че излизането от тази ситуация зависи само от нея. 30 е много силна цифра и каквото и да става с тези хора, те се изправят и продължават напред. И, да, семейната среда е изиграла сериозна роля. Ще продължа по-късно.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Номерология и енергия
« Отговор #823 -: Август 08, 2015, 11:02:40 am »
От номерологична гледна точка какво бихте казали за датата 08.06.2006г.? (става въпрос за събитие свързано с мен)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #824 -: Септември 03, 2015, 09:49:44 pm »
От номерологична гледна точка какво бихте казали за датата 08.06.2006г.? (става въпрос за събитие свързано с мен)
Нужна е и твоята дата на раждане.