Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220261 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Номерология и енергия
« Отговор #840 -: Септември 15, 2015, 05:49:55 pm »
За нумерологична янтра ли става въпрос?

Индийските са други и се спазват определени ритуали, не е чак толкова просто. По-скоро се доближават до магическите пентакли, обикновено се начертават върху метални пластини. Янтрите са посветени на различни божества и се свързват с различни астрологични влияния, зависи каква е целта, кого и за какво призоваваме.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #841 -: Септември 15, 2015, 10:08:18 pm »
http://dox.bg/files/dw?a=232e2c7561
 
Хепи, снимах ти примерно за числото 1. Единицата отговаря на Слънццето и има дадена янтра за него. Аз започнах въпросите си с това, че се обърквам кое число е водещо, защото на душата, на съдбата, на името като са различни числа, а искам да си направя янтра, тогава коя янтра е за мен  :57:  ;)

Лили, не съм запозната с ритуалите и не искам нещо свръхсложно. Ако можете да ме ориентирате ще е супер, ако не, не е беда  :08: :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Номерология и енергия
« Отговор #842 -: Септември 15, 2015, 10:16:00 pm »
Изглежда ми твърде сложна процедура, не ми е минавало през ума да си направя такава.

Имам една янтра на Лакшми, но тя е купешка /от индийски магазин/, подарък от една позната. Не е "осветена" по някакъв специален начин и не знам доколко е силно нейното въздействие.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #843 -: Септември 15, 2015, 10:53:26 pm »
http://dox.bg/files/dw?a=232e2c7561
 1. Единицата отговаря на Слънццето и има дадена янтра за него. Аз започнах въпросите си с това, че се обърквам кое число е водещо, защото на душата, на съдбата, на името като са различни числа, а искам да си направя янтра, тогава коя янтра е за мен  :57:  ;)
Янтрата на планета е едно, а личната янтра, в която участва числото на душата, на съдбата е друго. Посочих ти линк, в който Кабала е писала как се прави, както и после тълкуванията. Събрах написаното от нея в прикрепения файл.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #844 -: Септември 15, 2015, 11:12:33 pm »
Янтрата на планета е едно, а личната янтра, в която участва числото на душата, на съдбата е друго. Посочих ти линк, в който Кабала е писала как се прави, както и после тълкуванията. Събрах написаното от нея в прикрепения файл.
Благодаря  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #845 -: Септември 15, 2015, 11:36:58 pm »
Благодаря  :58:
И аз благодаря, ако не беше повдигнала въпроса, нямаше да се разтърся за материал. Нправих янтри на мен и семейството, написаните тълкувания на Кабалита са абсолютно точни!

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #846 -: Септември 16, 2015, 08:46:30 am »
http://dox.bg/files/dw?a=232e2c7561
 
Хепи, снимах ти примерно за числото 1. Единицата отговаря на Слънццето и има дадена янтра за него. Аз започнах въпросите си с това, че се обърквам кое число е водещо, защото на душата, на съдбата, на името като са различни числа, а искам да си направя янтра, тогава коя янтра е за мен  :57:  ;)

Лили, не съм запозната с ритуалите и не искам нещо свръхсложно. Ако можете да ме ориентирате ще е супер, ако не, не е беда  :08: :58:

Делфин, разгледах ги - много ми е познат този текст, или имам книжката и съм забравила, или и моята е тази, но друго издание. Както и да е - важното е, че значението на отделните три числа съвпада с това, което ти написах (или поне за душата и съдбата) .
Моето мнение по въпроса е следното: единият вариант е, да си направиш по указанията на Кабалита (което акрукс е пуснала) лична янтра, която да обхваща цялата ти карта. Не съм прочела материала и не мога да коментирам, но на Кабалита аз лично се доверявам.
Вторият вариант е, както ти обясних в първото обяснение, числата си имат определено предназначение. Това на съдбата е енергия, която НЕ сме овладели още - това е целта на сегашното превъплъщение, което логически означава, че при тази вибрация ще имаме трудности. Разбираемо е, че тук можем да имаме нужда от някаква помощ. Значи, можеш да си направиш янтра за числото на съдбата.
Допълнително, при слабите периоди на числото на душатаи на съдбата, можеш да опиташ да правиш нещичко - камъче, мантра, или просто да се съобразиш с природните дадености по това време (както за Слънцето - през зимата то е слабо и иска примерно повечко топлинка). Това с природните дадености (в книгата са дадени) си работи :) - поне от опит потвърждавам за число на съдбата 1 - наистина като дойде октомври, ноември и аз отпадам доста физически - опитвам да наваксвам със сауна, парна баня, топъл минерален басейн ... нещо такова. Но пък има неща за съдба 1, които при мен ги няма :).

Пожелавам ти късмет с новата янтричка :)

Това е, което мога да ти помогна за момента. Ако нещо друго ми дойде наум, ще споделя :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #847 -: Септември 16, 2015, 12:41:16 pm »
Кабалита обяснява подробно как се прави лична янтра тук: http://www.clubastrology.net/forum1/viewtopic.php?f=12&t=710

направих си я- има попадения, но не всичко излезе вярно

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #848 -: Септември 18, 2015, 08:26:28 pm »
Аз също си направих янтрата. В по-голямата си част нещата са верни, а другите, които не забелязвам у себе си се питам дали не са на подсъзнателно ниво, защото и в натала ми ги има, а аз все ги отричам  :72:
Благодаря ви за съдействието  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Номерология и енергия
« Отговор #849 -: Септември 26, 2015, 02:39:13 pm »
 Понеже много се разшумя около концерта снощи на Слави ми направи впечатление, че избира 25 като дата. Предният беше на 25.04 и снощният пак на 25-ти. Явно се допитва до нумеролози, не ми се вярва случайно да избира датите.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #850 -: Септември 26, 2015, 07:24:08 pm »
Най-накрая и аз да стигна до янтрата на кабалита :). Направих я, честно казано, имам 2-3 под въпрос, но да не издребняваме. мен обаче друго ми е по-интересно - тук се говореше за янтра, което (както и самата кабалита казва) служи да помага, да защитава от нещо си .... а това тук е просто нумерологичен анализ - самата тя пише, че такива за промяна и защита се правели допълнително, но тук тя не пише как.

Ако случайно Кабалита мине оттук, моля да ни просветли малко по въпроса ... плийз  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #851 -: Септември 26, 2015, 08:11:09 pm »
Колеги , виждате ли , възможност за развод и втори брак по тази карта (на майка ми) ? Отношенията с баша ми винаги са били много тежки , винаги го е подкреляла, но нищо от негова страна. Злоупотребява с нея много често като лъже за пари , изпозва я по всевъзможни начини , вчера чашата е преляла , като е докарал ''приятелка'' вкъщи ... Майка ми няма решителност да се разведат и да си гледа живота като хората ...

Астрологично погледнато , не ми се струва развод в настояшия момент , но мисля , че старините ще ги кара с друг човек в живота си ...

Грег, това състояние със семейството при майка ти си ѝ е кармично, така да се каже - отработва си дълг, учи се на "семейство", а това не е лесно, затова не те съветвам да ѝ се месиш. Отделно, ти самия не знаеш причините тя да стои при него - имам предположения, но те са си нейни и няма да ти ги споделя, защото ти си ѝ син :).
Конкретно на въпроса ти - всичко е в нейни ръце в момента - ако тя реши, ще го напусне, ако не - не. В смисъл, тя никого няма да послуша. Има голяма вероятност, като навърши 60г да направи нещо по-така - ще влезне в една по-лека енергия :) - може евентуално да дойде при вас в чужбина - виж по картата дали ѝ се пада нещо такова. Имала е шансове да го напусне когато е била на 30-39г, но явно дългът е надделял.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #852 -: Септември 26, 2015, 08:30:32 pm »
Най-накрая и аз да стигна до янтрата на кабалита :). Направих я, честно казано, имам 2-3 под въпрос, но да не издребняваме. мен обаче друго ми е по-интересно - тук се говореше за янтра, което (както и самата кабалита казва) служи да помага, да защитава от нещо си .... а това тук е просто нумерологичен анализ - самата тя пише, че такива за промяна и защита се правели допълнително, но тук тя не пише как.

Ако случайно Кабалита мине оттук, моля да ни просветли малко по въпроса ... плийз  :58:
Аз, доколкото разбрах, тази янтра се счита за защитна, затова числата, образуващи се от годината на раждане не се редуцират.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #853 -: Септември 26, 2015, 08:33:18 pm »
Аз, доколкото разбрах, тази янтра се счита за защитна, затова числата, образуващи се от годината на раждане не се редуцират.

Е как защитна, делфи .... тя е просто това, с което се раждаме ... ако някое число е отрицателно, или е 0 .... си имаме работа там ...

ама както и да е де ... явно не е по моята част това ... :)  :58:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Номерология и енергия
« Отговор #854 -: Септември 26, 2015, 09:48:13 pm »
Е как защитна, делфи .... тя е просто това, с което се раждаме ... ако някое число е отрицателно, или е 0 .... си имаме работа там ...
ама както и да е де ... явно не е по моята част това ... :)  :58:
Хепи, и на мен ми заприлича на синтез на рождените числа, но така прочетох  :58: Аз продължавам да търся.  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми