Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220315 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #90 -: Януари 13, 2014, 12:30:24 am »
това са 2 близначета - там, където си сложила "или" - едното е така, другото е иначе :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #91 -: Януари 13, 2014, 12:35:11 am »
това са 2 близначета - там, където си сложила "или" - едното е така, другото е иначе :)

Ха,стана интересно. ::)
А би ли пусна комбинирана карта на близначетата ,за да видим дали астрологичната карта повтаря по някакъв начин номерологичната . ;)

Enigma ,ще се включи ли тук с повече информация  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #92 -: Януари 13, 2014, 12:36:40 am »
каква комбинирана карта имаш предвид?
аз ще пусна, ама вие ще гадаете, те още не са много големи (не че са малки деца)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #93 -: Януари 13, 2014, 12:36:57 am »
да

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #94 -: Януари 13, 2014, 12:37:50 am »
Комбин,карта на Дейвидсън ,мисля че така е формулирана в астроком.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #95 -: Януари 13, 2014, 12:44:30 am »
Комбин,карта на Дейвидсън ,мисля че така е формулирана в астроком.

хмм - при близнаци не съвпада ли с наталната карта - незабелижими разлики...не виждам смисъл?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #96 -: Януари 13, 2014, 12:56:41 am »
Това е най-лесният и приятен начин да интерпретираш карти на близнаци ,защото АСЦ на картата е 1-ви дом на по-големият ,а ДСЦ на другият .Сега обаче се замислих ,ако са трима къде кой дом се явява 1-ви за третият  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #97 -: Януари 13, 2014, 10:38:39 pm »
И това е вярно, има голям усет за бизнес сделки. В бизнеса е ненадминат, но не е от хората, които ламтят за много, просто да си живее нормално и без финансови състресения. Но в личните отношения няма грам емоционална интелигентност.  ;D

Ами той "води", Енигма.  ;D ;D ;D Явно интуитивно ми усеща единиците, защото в началото на отношенията ни се почувства застрашен за лидерството - той трябвало да кара влака. Без да е имал причина за притеснения.
Той се стреми да води по Овен. Но ако включи на асцендент и неговото осмодомие, тогава е страшно. Овенското му перчене не ме дразни, аз си се тая по осмия дом.
Олекна ми, без малко да изключа режим осми дом в отношенията ни, а това не бива, поддържа приятно напрежение в него.  ;D

При пет 1-ци и слънце в падение-изводът е ясен...кой как да води ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #98 -: Януари 18, 2014, 07:27:38 pm »
И това е вярно, има голям усет за бизнес сделки. В бизнеса е ненадминат, но не е от хората, които ламтят за много, просто да си живее нормално и без финансови състресения. Но в личните отношения няма грам емоционална интелигентност.  ;D

Ами той "води", Енигма.  ;D ;D ;D Явно интуитивно ми усеща единиците, защото в началото на отношенията ни се почувства застрашен за лидерството - той трябвало да кара влака. Без да е имал причина за притеснения.
Той се стреми да води по Овен. Но ако включи на асцендент и неговото осмодомие, тогава е страшно. Овенското му перчене не ме дразни, аз си се тая по осмия дом.
Олекна ми, без малко да изключа режим осми дом в отношенията ни, а това не бива, поддържа приятно напрежение в него.  ;D

При пет 1-ци и слънце в падение-изводът е ясен...кой как да води ;)

Защото едно ,три ,пет в числовата матрица са неустойчиви като бройки или по А. има друго тълкуване ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #99 -: Януари 19, 2014, 02:41:53 pm »
И това е вярно, има голям усет за бизнес сделки. В бизнеса е ненадминат, но не е от хората, които ламтят за много, просто да си живее нормално и без финансови състресения. Но в личните отношения няма грам емоционална интелигентност.  ;D

Ами той "води", Енигма.  ;D ;D ;D Явно интуитивно ми усеща единиците, защото в началото на отношенията ни се почувства застрашен за лидерството - той трябвало да кара влака. Без да е имал причина за притеснения.
Той се стреми да води по Овен. Но ако включи на асцендент и неговото осмодомие, тогава е страшно. Овенското му перчене не ме дразни, аз си се тая по осмия дом.
Олекна ми, без малко да изключа режим осми дом в отношенията ни, а това не бива, поддържа приятно напрежение в него.  ;D

При пет 1-ци и слънце в падение-изводът е ясен...кой как да води ;)

Защото едно ,три ,пет в числовата матрица са неустойчиви като бройки или по А. има друго тълкуване ?!?  ;)
Не е по А., а по мен си :012: и именно по онази логика, за която с теб си говорихме. Иначе нали писахме за повече от три 1-ци и затова-1-ца-его, търся си аналози-асцендент, слънце в хороскопа. А при нея е във везни и с плутон и сатурн-затова тази насока...

« Последна редакция: Януари 19, 2014, 02:44:28 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #100 -: Януари 19, 2014, 04:23:19 pm »
Enigma ,за Слънчевия знак ,пробвай с "5" ,ако такава липсва ,знаеш защо -или е в аспект с Нептун ,водно ,под хоризонта и обратно с акцент там -силно поставено в картата.За АСЦ ще помисля но мисля "1" е добро попадение ,и диагоналите са еквивалент на астрологичните домове -"1,3,5 "-огнени ;"1,4,7 " -кардинални и т.н. ...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #101 -: Януари 19, 2014, 06:38:13 pm »
Enigma ,за Слънчевия знак ,пробвай с "5" ,ако такава липсва ,знаеш защо -или е в аспект с Нептун ,водно ,под хоризонта и обратно с акцент там -силно поставено в картата.За АСЦ ще помисля но мисля "1" е добро попадение ,и диагоналите са еквивалент на астрологичните домове -"1,3,5 "-огнени ;"1,4,7 " -кардинални и т.н. ...
БлагодарА, Рени. Знаеш ли, че пък точно 5 най-рядко се среща, освен ако не си на 5 или 5 месец. Не знам защо така...Следват го 6, 8, 7...
Диагоналите по А. са друго-възходящия-плътските щения на личността, а низходящия-философия, морал, вяра....Меж,другоото при Муси Дачева прочетох нещо сето отдавна си го подозирах и го проверявам-80 пр. вярно....
А тов, дето си го дуднахме за 2-няма, а път-2, малко е -като празен дом-не етолкоз важен там да го мъдриш в тоз живот...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #102 -: Януари 19, 2014, 07:01:24 pm »
Знаеш ли, че пък точно 5 най-рядко се среща, освен ако не си на 5 или 5 месец. Не знам защо така...Следват го 6, 8, 7...
Диагоналите по А. са друго-възходящия-плътските щения на личността, а низходящия-философия, морал, вяра....Меж,другоото при Муси Дачева прочетох нещо сето отдавна си го подозирах и го проверявам-80 пр. вярно....
А тов, дето си го дуднахме за 2-няма, а път-2, малко е -като празен дом-не етолкоз важен там да го мъдриш в тоз живот...


Kakво пЪ' да й е толкова специално...на 5-цата

Уважавам твоята лична конфиденциалност /моята и на всеки... :)/, но без рождената дата не мога да кажа повече.
Специален си, Раху. Имаш от всичко без 5, не е малко, повечето имаме по 4-5 числа, ама много бройки....


Чисто логически-5 участва в най-много линии, един вертикал, един хоризонтал и в двата диагонала, е нема друго такова число. И освен това е число на /Ветрувианския/ човек...свързано със златното сечени Авесалом Подводни-имамкнижле от него-всички аспекти, кратни и други са от чертежи в геометрията и дроби по фигурите, но още не съм поумняла толкова, да ги осмисля...
Нали нумерологията идва от сефирите и кабала, не е проста работа....
« Последна редакция: Януари 20, 2014, 09:45:10 am от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #103 -: Януари 19, 2014, 07:13:28 pm »
enigma, а такъв квадрат виждала ли си

First number: 28
Second number: 10
Third number: 24
Fourth number: 6

1***   4*   7*
2***   5*   8*
3*   6*   9*


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #104 -: Януари 19, 2014, 07:16:49 pm »
Enigma ,за Слънчевия знак ,пробвай с "5" ,ако такава липсва ,знаеш защо -или е в аспект с Нептун ,водно ,под хоризонта и обратно с акцент там -силно поставено в картата.За АСЦ ще помисля но мисля "1" е добро попадение ,и диагоналите са еквивалент на астрологичните домове -"1,3,5 "-огнени ;"1,4,7 " -кардинални и т.н. ...
БлагодарА, Рени. Знаеш ли, че пък точно 5 най-рядко се среща, освен ако не си на 5 или 5 месец. Не знам защо така...Следват го 6, 8, 7...
Диагоналите по А. са друго-възходящия-плътските щения на личността, а низходящия-философия, морал, вяра....Меж,другоото при Муси Дачева прочетох нещо сето отдавна си го подозирах и го проверявам-80 пр. вярно....
А тов, дето си го дуднахме за 2-няма, а път-2, малко е -като празен дом-не етолкоз важен там да го мъдриш в тоз живот...

На датата ,която съм записана се "появяват" две "2" и "1-те" изчезват и ПЖ  ми е 3 .
Вчера точно това коментирахме с физика,относно "2" и диагонала (2,5,8) и знаеш ли  каква му беше интерпретацията :"Не ти се налага да се свързваш с другите (в частност -омъжваш) ,а те с теб " . ;)

Относно "5",според теб колко от хората имат "център" ?!? )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“