Автор Тема: Michаel Schumacher бере душа - да разгледаме картата му  (Прочетена 12394 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Нищо ново не съобщиха относно състоянието му в 30-минутния репортаж за него, излъчен снощи късно по РТЛ. Припомняха ключови моменти от началото на кариерата му и как са се развили събитията по време на злополуката в Мерибел.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Излязъл е от кома и ще продължи възстановяването си в друга клиника. Този път е истина.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Мирабелка, и аз сега видях тази новина и мислех да пусна линк към статията. За теб си помислих, че ще те зарадва новината.
 :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
И аз влязох да поздравя Мира! :-*
De omnibus dubitandum est

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Е дай Боже и да се оправи и да има нормален живот.Амин.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Благодаря ви, душички! :-* Да поздравим него и цялото му семейство! Те са герои!

Довечера в 21:15 българско време по РТЛ ще има предаване, посветено на него.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Германия днес ликува... Остава да бият в мача довечера и щастието ще е целокупно...


Gauri, размазаха ги.  :012:  Кефя се , защото го заслужаваха. А и за Шумахер много се радвам. Лично ми е доста симпатичен, няма скандали около него  , има хубаво семейство, дано заради децата най-вече успее да се възстанови
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Защото името му вече е единица мярка за пробив,скорост,живот,икона-световен егрегор.За да оправдае вярата и надеждата на хората. :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Снощи му чукнах картата на украинския сайт, който е на руски език, а там излезе, че неговото Слънце съвпада със звездата Асцелла, за която пише следното:

Звезда третьей величины, имеет природу Меркурия и Юпитера.
"Ослица". Бывает у людей, у которых под воздействием чрезвычайных обстоятельств пробуждается сверхсознание, новые способности или происходят резкие, кардинальные сдвиги в судьбе. Часто случаются катастрофы, кардинально меняющие жизнь, резко и необратимо; может быть клиническая смерть.

Иначе за съвпад на тази звезда със Слънцето пише, че било щастлива съдба, носи успех в спорта, дава голяма вътрешна сила...
Написаното за звездата Асцела, преведено звучи така:
Звездата "Ослица", която има природата на Юпитер и Меркурий се среща при хора, при които под въздействието на извънредни обстоятелства се пробужда тяхното свръх съзнание, нови способности или възникват резки, кардинални промени на съдбата. Често се случват катастрофи, кардинално променящи живота, рязко и необратимо; може да настъпи клинична смърт.

Радвам се за Шуми, че се е събудил и му пожелавам успешно възстановяване!
« Последна редакция: Юни 17, 2014, 02:34:31 am от akruks »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Цял ден се въздържам да напиша нещо:
Хора,тук астрофорум ли е или фен клуба на Шумахер?
да не би Шумахер да ви е личен приятел или баща та толкова сте се затъжили за състоянието му?Какво ще стане  с "несретните му" деца,ако беше умрял?Ще изгният на улицата без образование ли клетите?!
 А семейството му какви герои са "с пари"? Всеки ден деца губят неизвестните си бащи без пари,а вие благопожелавате на семейство с възможности и се тревожите и тръпнете.Я се молете за онези,които имат истинска нужда от молитвите ви другия път!  :ecomcity:  :ecomcity:


Ами Дракониада,какво да ти кажа ?  Аз очаквах някой да направи фен клуб на Пеевски тука, ( чаках, чакааах)  ??? ама като не се сети никой... и си викам да се премстя във фен клуба на Шуми... Е, не е като Прасчо, ама пак става  :012:

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Не става дума за това кой колко е постигнал и в какви мащаби. Едно време в Рим гладиаторите са се радвали на популярност и признание, а спортистите са съвременните гладиатори. Но не става дума и за това. Става дума за друго - че всеки живот е еднакво ценен, независимо дали е на празноглава американска наследница, на ядрения физик, открил Хигс бозона, на хирурга, спасил стотици пациенти, или на наркомана, просещ пари за поредната доза през кварталния магазин.


Да ви кажа много съм доволна,че в дните които предвиждах той се събуди.И да беше умрял докато Марс върви в този градус пак щях да съм доволна.Правилните прогнози,които съм правила винаги ме радват.
Щяла да бъде доволна, ако бил... (не мога да напиша думата дори, сори), защото прогнозата й щяла да бъде правилна. Ако беше член на твоето семейство, интересно ми е тогава дали щеше да бъдеш доволна от правилната си прогноза. На мястото, където хората имат емпатия, ти какво имаш, Дракониада? И аз се опитах да се въздържа да го напиша, но не успявам повече.
« Последна редакция: Юни 18, 2014, 05:45:24 pm от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
а като погледнем политиците колко допринасят...или е по-правилно да кажем изнасят - много са ценни - в злато

Happy58

  • Гост
Да ви кажа много съм доволна,че в дните които предвиждах той се събуди.И да беше умрял докато Марс върви в този градус пак щях да съм доволна.Правилните прогнози,които съм правила винаги ме радват.

има една приказка: "посмали, манго".

А грешните прогнози? С тях какво правиш?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
добре, извинена си :)

и да не се повтаря  :85:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Аз вече престанах. Казах каквото мисля и не изпитвам повече нужда да продължавам. Разбира се, че всеки има право на своето мнение и гледна точка. Затова изказах моите.