Автор Тема: Новолуние на 01.01.2014год.  (Прочетена 15751 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Новолуние на 01.01.2014год.
« Отговор #30 -: Януари 03, 2014, 10:42:27 pm »

Пример:Една изтормозена Венера по натал,много трудно ще "вижда"/желае събитията ,колкото и такива да й поднасят обстоятелствата или там както им се казва ... ;)

много добре :012:
тая изтормозена Венера (боже какво определение) винаги ли се е проявявала така, от детството, от тийн-възрастта или в един момент нещо и е станало? - ако - да, добре, ако - не, хич не е добре, не това е обяснението, а ако не затормозена - какво и приписваме, друго сходно определение ли и търсим?!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 01.01.2014год.
« Отговор #31 -: Януари 03, 2014, 10:49:18 pm »

Пример:Една изтормозена Венера по натал,много трудно ще "вижда"/желае събитията ,колкото и такива да й поднасят обстоятелствата или там както им се казва ... ;)

много добре :012:
тая изтормозена Венера (боже какво определение) винаги ли се е проявявала така, от детството, от тийн-възрастта или в един момент нещо и е станало? - ако - да, добре, ако - не, хич не е добре, не това е обяснението, а ако не затормозена - какво и приписваме, друго сходно определение ли и търсим?!

Дадох пример с Венера ,защото тя желае ,харесва ,има удоволствие тук,оценя нещата  и когато не става на нейната роптае-в това е смисъла.Венера в натала е такава ,каквато е ,няма какво да й приписваме -при всеки стои различно.Ако успееш да приемаш ,че е такава ,каквато е си ОК,иначе цял живот чакаш "събитието/случката" . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Новолуние на 01.01.2014год.
« Отговор #32 -: Януари 03, 2014, 10:59:25 pm »
Ако успееш да приемаш ,че е такава ,каквато е си ОК,иначе цял живот чакаш "събитието/случката" . ;)

описаното е харакетрно за Уран опозиция Венера, например - ако влизаш в друга конкретика със сигурност не те разбирам ;), или както имаше една приказка - "ако някъде, накога е текло - пак ще тече"

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 01.01.2014год.
« Отговор #33 -: Януари 03, 2014, 11:08:25 pm »
Не е специално за аспекта Венера /Уран ,а по принцип ,когато Венера не е типично изразена в натала чрез знак,аспекти ,дом .
Всички моми чакат/ме "принцът"- на кон ,на магаре ,на BMW,на пет ракии ,важното да е принц !
 Обаче само някои го срещат и тогава казваме -опа събитие!- по аспектите на Пепеляшка,по метода на Шестопалов,по сродните души на Линда Гудман и още толкова звездни и не звездни ...а при другите -няма .Да ,ама не ! Това пак е събитие ,сега ме разбра ,нали ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние на 01.01.2014год.
« Отговор #34 -: Януари 03, 2014, 11:12:03 pm »
Всички моми чакат/ме "принцът"- на кон ,на магаре ,на BMW,на пет ракии ,важното да е принц !
 Обаче само някои го срещат и тогава казваме -опа събитие!- по аспектите на Пепеляшка,по метода на Шестопалов,по сродните души на Линда Гудман и още толкова звездни и не звездни ...

Ако имаше тема с "бисери", щях да го изпратя там  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 01.01.2014год.
« Отговор #35 -: Януари 03, 2014, 11:16:17 pm »
Всички моми чакат/ме "принцът"- на кон ,на магаре ,на BMW,на пет ракии ,важното да е принц !
 Обаче само някои го срещат и тогава казваме -опа събитие!- по аспектите на Пепеляшка,по метода на Шестопалов,по сродните души на Линда Гудман и още толкова звездни и не звездни ...

Ако имаше тема с "бисери", щях да го изпратя там  :012:

Ами.... :86: ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Новолуние на 01.01.2014год.
« Отговор #36 -: Януари 03, 2014, 11:18:15 pm »
разбира се, че те разбрах, а ти ей това разбра ли го ;)

"ако някъде, накога е текло - пак ще тече"

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 01.01.2014год.
« Отговор #37 -: Януари 03, 2014, 11:23:59 pm »
разбира се, че те разбрах, а ти ей това разбра ли го ;)

"ако някъде, накога е текло - пак ще тече"

Даааааааааа -нищо ,че нямам Венера /Юпитер   ;)

И съм съгласна със същото . :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“