Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268551 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1050 -: Януари 10, 2016, 09:49:05 pm »
Е, ако жената отсява астрологично скептиците, това само показва, че си разбира от работата — не си къса нервите с капризни люде и взима парите на потенциално доволни клиенти. Win-win. Сигурно и мен няма да хареса тогаз, с посатурчения скорпионски Меркурий. Леле, ако ида на астролог, през носа ще му излезе таксата — ще мълча като пукал и ще чакам всичко да види сам :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1051 -: Януари 10, 2016, 09:51:49 pm »
А аз съм лесна плячка  ;D - мен лесно успяват да ме разприказват да си разкажа житието и битието, после се хващат за казаното като за сламка и оттам нататък тръгват в посоката, която съм задала. Но така се хващат и не особено компетентни астролози, тип лаладжии.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1052 -: Януари 11, 2016, 12:05:29 pm »
Аз не говоря. Без личен контакт - замъглява преценката.
Писмени консултации. Писаното остава и се проверява. Допълнителни въпроси - писмено и писмени отговори.
То затова Леон го чаках толкова  :012:
De omnibus dubitandum est

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1053 -: Януари 11, 2016, 04:24:54 pm »
Сега пък леон стана супер
Ама кой го провери лично?
леон равно ли е на Делийски? Аз лично бях при него на курс, но за 2 седмици не може цялото познание, добър е много, това беше 96 г.
Много чел, мъжко мислене....Рибка, сатурн 9 дом....такива ;)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1054 -: Януари 11, 2016, 09:25:40 pm »
Аз не говоря. Без личен контакт - замъглява преценката.
Писмени консултации. Писаното остава и се проверява. Допълнителни въпроси - писмено и писмени отговори.
То затова Леон го чаках толкова  :012:

е, стига де
единствената разлика между леон и лиз грийн е астрологичната програма, която генерира прогнозите
ще ми и много трудно да изровя писанията отпреди 12-13 години, но ако се налага мога
не помня кой софтуер се оказа по-малко лош, вероятно защото не е било от съществено значение - все си е робот

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1055 -: Януари 11, 2016, 09:29:38 pm »
Само веднъж съм си поръчвала "професионален" хороскоп, беше годишна прогноза. Жена, член на БАА.

Тогава, срещу скромната цена от 30 лв., получих преписана интерпретация на транзитни аспекти. И едно-две изречения за знака на прогресивната Луна.  ;D

Транзитен Сатурн в секстил с натален Плутон - бла-бла-бла...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1056 -: Януари 11, 2016, 10:20:50 pm »
е, стига де
единствената разлика между леон и лиз грийн е астрологичната програма, която генерира прогнозите
ще ми и много трудно да изровя писанията отпреди 12-13 години, но ако се налага мога
не помня кой софтуер се оказа по-малко лош, вероятно защото не е било от съществено значение - все си е робот

В единия случай получих от Грийн "рожден" хороскоп и половин кило на хартия, в другия - отговори на въпроси от здравен и кариерен характер - мои и на близки. Не беше генериран хороскоп, а конкретни "теми".

За здравето и слабите места Гали беше по-прецизна.  За събитията бяха близки с Леон, с доста повече конкретика като обекти и периоди при Гали. Но там комуникацията беше по-интензивна и срочна, получавах отговори на следващия ден най-късно. С Леон - месечни интервали.


De omnibus dubitandum est

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1057 -: Януари 11, 2016, 10:47:13 pm »
С галя не съм имала проблем, въпреки многото уран в хороскопа, ама наистина много, мой разбира се
за другите двама няма да се повтарям
друг въпрос е, че до тук няма асторог, който да е уцелил личния живот, освен, може би, само двама индийски астролози - мъже, не пълно, но около 60-70%

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1058 -: Януари 11, 2016, 10:48:39 pm »
Конкретика добре, а познаваемост имаше ли :012:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1059 -: Януари 13, 2016, 11:18:42 pm »
Преди около две години ходих при професионалист. Прехвалена ученичка на Гали. Прави ми годишна прогноза и анализ на 2-3 определени сфери от картата. Струваше 150 лв. Срещу тези пари слушах как при съвпада на Уран с нат. Венера рязко ще ми се промени усещането за естетика и визията.
Ако напишеш в Гугъл "транзитен Уран съпад Венера" ще прочетеш същата прогноза дори в най-долнопробните женски сайтчета. Сама си направи извода дали да ходиш при "професионалист".

П.П. Вездесъщата Гали отказа да ми направи хороскоп, когато ми видя картата. И ме препрати към ученичката.  ;D

П.П.П. Ако искаш истински хороскоп търси Леон. Аз не успях да се свържа с него. Успех с търсенето.

Отдавна не бях влизала и сега видях поста ти. За Леон се колебая от миналата година, но все пак някак ми допада повече от Гали (индиректни впечатления разбира се). За Леон явно много се чака, не че бързам, но да не дойде момент да забрави  :012:
За Антоанета Георгиева съм чувала от познати, че не е добра. В общи линии - интерпретации от гуугъл.
А аз основните неща сама се опитвам да ги разучавам - чета в някоя книга, интернет..така че ако не е някой, който да прави задълбочен анализ, не върши работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1060 -: Януари 14, 2016, 12:45:25 pm »
За Антоанета Георгиева съм чувала от познати, че не е добра. В общи линии - интерпретации от гуугъл.
Тя е ученичка на Люмиер и още от началото на 90-те се занимава с астрология. Обидно е да се говори така за нея. Познавам я лично. И ето, че пак стигнах до заключение, че не питаш толкова, за да си правиш хороскоп, а си някоя от тези, които ги прави и проверява конкуренцията  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1061 -: Януари 14, 2016, 01:22:41 pm »
От книжката на Люмиер навремето започнах да уча астрология. Верно, че нищо не научих от нея, но в частта с изчисляването беше от полза.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1062 -: Януари 14, 2016, 02:00:27 pm »
От книжката на Люмиер навремето започнах да уча астрология. Верно, че нищо не научих от нея, но в частта с изчисляването беше от полза.
Като казах ученичка, имах предвид курсовете, които той водеше, а не четенето на книжката му у дома. Ако не се лъжа, школата на Люмиер беше първата астрологична школа, после след 98-ма, когато тръгна интернета и началото на новия век българите се сдобиха масово с компютри и интернет, тогава се появиха останалите астролози, които се учеха помежду си във форумите.  :) Да, не се лъжа, намерих информация: http://solar.ifastrology.com/about/

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1063 -: Януари 14, 2016, 02:05:16 pm »
Не знам по каква методика преподава и доколко е автентична /или е добавил нещо от себе си/, но френската астрологична школа наистина е една от по-добрите.

За мен е важно не кой астролог какво Име е, а каква е познаваемостта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1064 -: Януари 14, 2016, 02:28:11 pm »
Във всяка държава, където се практикува и изучава Астрология, има някакви утвърдени светила/авторитети - около тях се образуват школи и впоследствие се доизграждат като астрологични направления.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui