Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268849 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1485 -: Май 29, 2016, 06:27:34 pm »
Аз не съм се засилила да раждам, но преди време някъде ми нищиха картата и категорично отсякоха мъж, а аз момчета не искам, друго си е да връзваш панделки .
На К 5 имам Везни, но диспозитор на Венера е Сатурн, отделно имам и Уран в СКорпион в дома.
То с Уран там е малко " очаквай неочакваното", но тази прогноза тотално ме отказа от всякакви мисли за бременност.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1486 -: Май 29, 2016, 06:29:00 pm »
Разгледах при мен как са нещата с пети и седми дом. :)
Пети дом е с Козирог на куспидата и Сатурн е в куинконс с Луната и във взаимна рецепция по екзалтация с неяь а диспозитор и на двамата е Венера - първото ми дете е момиче. :)
На куспидата на седми дом са Риби, а Нептун в Стрелец е с най-точен аспект тригон към Слънцето и второто ми дете е момче. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1487 -: Май 29, 2016, 06:31:47 pm »
На мен навремето известна варненска астроложка /А.В./ момче ми пророкува, защото съм с Овен /мъжки знак/ на К5. Но пък управителят е в Риби - женски знак, двойнствен, има точен тригон с тронова Луна. Дотук - ни момче, ни момиче.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1488 -: Май 29, 2016, 06:38:30 pm »
При мен в 7 дом е Плутон - за второто - пак момче :) А ако има трето някога - К9 в Стрелец, там е Нептун - може и момче и момиче?  ;D Честно казано - нямам нищо против и за три момчета. И момиче да е - добре дошло :) Преди исках три деца, сега нещо се дърпам  :29: Но ако се случи ... Божа работа :)
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1489 -: Май 29, 2016, 08:31:51 pm »

За бащите гледа ли се по същия начин?  ::)  :017:

[

жената е носител на ХХ хромозоми- женски пол,мъжът ако сперматозоида оплодил яйцеклетката носи У хромозома-мъжки пол

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1490 -: Май 30, 2016, 09:11:19 am »
На мен навремето известна варненска астроложка /А.В./ момче ми пророкува, защото съм с Овен /мъжки знак/ на К5. Но пък управителят е в Риби - женски знак, двойнствен, има точен тригон с тронова Луна. Дотук - ни момче, ни момиче.  ;D
За да има бебе, трябва преди това да се направи, а ти имаш опозиция на Плутон У1 с Меркурий У8 в 5д и куинконкс с Марс У5, който е в падение в рак, знака на Луната ти в 8д, а Меркурий У8 е в падение в риби- знака на Марс У5, У1.
По Меркурий са дребните домашни любимци, повечко на брой, в овен- драскат с остри нокти, мяууу  :)

Обаче покрай 5д видях, че имаш заточен Сатурн У3 в 9д, та ето откъде идват неудачите ти в кариерата, свързана с офиси в чужбина и преводи.
« Последна редакция: Май 30, 2016, 09:27:15 am от akruks »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1491 -: Май 30, 2016, 09:36:28 am »
:o Всички с деца ли имате хармонични аспекти У1/У8/У5?

Точно щях да пиша на Акрукс, че имам дете, а У1 е в квадрат с У8, който е в пети дом, а също така е в квадрат и с петодомната ми луна :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1492 -: Май 30, 2016, 09:39:08 am »
:o Всички с деца ли имате хармонични аспекти У1/У8/У5?

1. У1/У5 - голям огнен тригон - двата У1 - нов и стар - Нептун и Юпитер са в голям огнен тригон с У5 - Луната.
2. У5/У8 - секстил - Луната У5 е в секстил с двата У8 - стар и нов - Марс и Плутон
3. У1/У8 - секстил - Нептун и Плутон. Юпитер, като стар У1 - прави опозиция на Плутон

Вероятно заради Сатурн в 5 дом - децата дойдоха по-късно - след 30-та година. Иначе репродуктивни проблеми не е имало, както и може би заради Сатурн там - не съм имала нежелани бременности ;)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1493 -: Май 30, 2016, 09:55:08 am »
:o Всички с деца ли имате хармонични аспекти У1/У8/У5?

Аспектът между У1 и У8 - Меркурий и Нептун, който е управител и на 7Д, е тригон :)
У5, Сатурн, няма аспект с тях.

А стария У7 е Юпитер и е в опозиция с У5, Сатурн и в секстил с АСЦ.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1494 -: Май 30, 2016, 09:58:05 am »
Точно щях да пиша на Акрукс, че имам дете, а У1 е в квадрат с У8, който е в пети дом, а също така е в квадрат и с петодомната ми луна :)
То ако е на въпрос и аз имам две деца, а Марс У8 е в квадрат със Сатурн У5 в 5д- водолей, но Уран е в знаков съвпад с Маркурий У1 в 1д и секстил с Марс У8, отделно Мерка У1 (тронов) е в секстил с тронов Марс У8 (скорпион), който е във взаимна рецепция с тронова Венера, която е в тригон с тронов Сатурн. Гледа се потенциала на цялата карта, а не само К5 и У5.  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1495 -: Май 30, 2016, 10:06:23 am »
Абсолютно съм съгласна, че се гледа цялата карта. Да ти пусна моята, да видиш, че няма трон, няма екзалтация, всичко е в падение, перегрин и т.н. Е вярно, че Юпитер, който е диспозитор на планетите в квадратура е У5 и в секстил с У1 :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1496 -: Май 31, 2016, 11:15:11 am »
благодаря ви момичета
 по У на дома 5,7,9 дом- за 1-2-3 дете - в знак е директно и просто указание за пола на детето,но не и правило

при мен  е

първо дете К5 Коза-  У5 Сатурн Водолей-мъжки знак на У5-момче
второ дете К7 Риби-  У7  Юпитер Телец,или Нептун -Скорпи- и двата упр.женски знак - момиче




strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1497 -: Май 31, 2016, 11:18:47 am »
Разгледах при мен как са нещата с пети и седми дом. :)
Пети дом е с Козирог на куспидата и Сатурн е в куинконс с Луната и във взаимна рецепция по екзалтация с неяь а диспозитор и на двамата е Венера - първото ми дете е момиче. :)
На куспидата на седми дом са Риби, а Нептун в Стрелец е с най-точен аспект тригон към Слънцето и второто ми дете е момче. :)
и при теб по упр.на домове в знак излиза
У5 Сатурн Телец- женски знак-момиче
У7 Нептун Стрелец- мъжки знак-момче
а юпитер в кой знак ти е

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1498 -: Май 31, 2016, 11:26:37 am »
Хм, при мен в 5 дом е Сатурн, управител е Луната. Имам две момчета.
У5 Луна Лъв-мъжки знак -момче
У7 Меркурий Козирог - женски - не ,но пък неговия диспозитор в 5 дом Сатурн е Лъв-мъжки-момче

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1499 -: Май 31, 2016, 11:37:29 am »
Папи -погледнах и при теб
К5 Водолей, Слънце в 5 в тау със двата У5 Сатурн -Уран и двата в женски знаци- но Уран е на върха на тау,той дава различно от указаното- т.е момче