Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268658 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1530 -: Юни 03, 2016, 03:56:56 pm »
Посолствата са представителства на Държавата. По кой дом са представителствата?

Довечера ще се разровя специално из книжките, за да видя къде съм го чела това за 11 дом и дали има различие в различните източници.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1531 -: Юни 03, 2016, 04:27:50 pm »
За да съм по-конкретна - кандидатствах за работа към едно посолство и се загледах за натални предпоставки и транзити, че то си е рано за хорар :). Притеснява ме мунданната квадратура и ретроградността на Сатурн и Нептун.
А вуйчо владика имаш ли или подходящата политическа принадлежност? Тази работа е като в съда- нямаш ли си свой човек- забрави!
По 9д. гледай работата, свързана с чужбина и е юридическа институция.
С твоето Слънце У2, У3 заковано на ИЦ не те виждам да вадиш пари зад бюро в чужбина, тр. Юпитер У6,У10, съУ9 в 3д , където са ти Уран У9, Венера У11 ти мъти главата с подобни идеи.

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1532 -: Юни 03, 2016, 04:37:38 pm »
А вуйчо владика имаш ли или подходящата политическа принадлежност? Тази работа е като в съда- нямаш ли си свой човек- забрави!
По 9д. гледай работата, свързана с чужбина и е юридическа институция.
С твоето Слънце У2, У3 заковано на ИЦ не те виждам да вадиш пари зад бюро в чужбина, тр. Юпитер У6,У10, съУ9 в 3д , където са ти Уран У9, Венера У11 ти мъти главата с подобни идеи.

аз не съм тръгнала за чужбина - пояснила съм вече, че става въпрос за чуждо посолство в България.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1533 -: Юни 03, 2016, 04:49:22 pm »
аз не съм тръгнала за чужбина - пояснила съм вече, че става въпрос за чуждо посолство в България.
А-а, това е друго, сори, ама не съм ти чела всичките писания!

В този случай тр. Юпитер, У6, съУ9, съУ10 като кацне на нат. Уран У8, У9 в 3д. може да ти отвори вратичката за тази работа- пожелавам ти го!

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1534 -: Юни 03, 2016, 04:52:57 pm »
А-а, това е друго, сори, ама не съм ти чела всичките писания!

В този случай тр. Юпитер, У6, съУ9, съУ10 като кацне на нат. Уран У8, У9 в 3д. може да ти отвори вратичката за тази работа- пожелавам ти го!

ще взимат решение този месец - аз хванах обявата в последния ден. Започването е някъде след 1 юли - Юпитер дотогава няма да стигне там :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1535 -: Юни 03, 2016, 05:03:19 pm »
ще взимат решение този месец - аз хванах обявата в последния ден. Започването е някъде след 1 юли - Юпитер дотогава няма да стигне там :)
е то аспектът е активан най-силно когато е сходящ и прехвърлил 5гр орбис, както е при тебе
а видяла ли си какъв готин лунар имаш, стартирал на 26 май
лун Меркурий У2, У11 е заковал лун. МС , лун. Венера У3, У10 в лун 10д съвпад с лун Слънце У1
лун Юпитер в лун 1д тригон с лун Меркурий и лун МС

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1536 -: Юни 03, 2016, 10:24:27 pm »
ще взимат решение този месец - аз хванах обявата в последния ден. Започването е някъде след 1 юли - Юпитер дотогава няма да стигне там :)
И какво като не стигне и не закове на градус или излезе от градус!Много неща в моята карта са се случвали на точен транзит,но и много само на присъствие в знак,особено Юпитер в Дева.Той(те) да не са като Уран,за да са (сравнително)точни  ;) .Хванах,че Юпитер е странна птица и той е извън "точното време".Може пък да е само при мен,защото натално е във Водолей  и "е непредсказуем"
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1537 -: Юни 03, 2016, 10:43:30 pm »
Така. Това, което съм чела за 11 дом и консули/консулства го има в нета. В моите книжки никъде няма посочени домове, по които се разглеждат посолства и консулства. Този, който е най-близо по характеристики е 10-ти - ".....държавни учреждения, висшестоящи длъжностни лица, правителството, администрацията, изпълнителната власт, ......."
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1538 -: Юни 04, 2016, 09:09:49 am »
Имате ли наблюдения върху транзитен сатурн преследващ прогресивна луна? Следващата година при мъжа ми ще направят съвпад и след това мнооого контакти до 42 година. В радикса луна управлява 10 дом и се намира в осми. Сатурн управлява 4 дом и се намира в 10.

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1539 -: Юни 04, 2016, 09:39:36 am »
момичета и момчета :), скоро ще мога да дам ОВ :) - ще видим какво ще стане.

Определено има много аспекти - по всички техники.

И понеже доста обсъждаме тр Юпитер, само да спомена, че дир Юпитер токущо подмина съвпада Венера/Плутон, а пр Марс пък е вече в обрис на съвпад със същия. Демек, тр Юпитер активира тези аспекти ...

Цялото това напрежение май ми идва в повече.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1540 -: Юни 04, 2016, 03:38:08 pm »
Имате ли наблюдения върху транзитен сатурн преследващ прогресивна луна? Следващата година при мъжа ми ще направят съвпад и след това мнооого контакти до 42 година. В радикса луна управлява 10 дом и се намира в осми. Сатурн управлява 4 дом и се намира в 10.
Нямам наблюдения конкретно за Сатурн, който сега като е в стрелец и би трябвало да повлияе на моите прогресни Меркурий, Венера и Марс, които са в този знак, че нали транзитите отключват прогресии, а при твоя мъж тълкуването зависи от това, в кой дом преминава пр. Луна и тр. Сатурн, ако е във 2д ще има връзка с пари, ако е в 3д- с промяна в кариера, пътувания...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1541 -: Юни 06, 2016, 07:42:54 pm »
Днес четох, че според различните автори слънчевото изгаряне в хорар се тълкува от крайно негативно до крайно положително. Когато говорим за два бенефика - Слънцето и Венера, то техния съвпад може би е по-удачно да се разглежда положително. Обаче се чудя друго - дали отрицателния елемент не идва, когато съвпадът е раходящ. Тогава Венера е вече изгорена и отслабена се отдалечава от светилото.
С две думи - при сходящ съвпад да е супер, а при разходящ - да е зле.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1542 -: Юни 06, 2016, 08:41:15 pm »
По-скоро близостта до Слънцето и знакът на съвпада правят разликата. Конкретно днес Венера няма достойнство в Близнаци, но е възможно рецепцията с Меркурий да й дава сили.
De omnibus dubitandum est

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1543 -: Юни 07, 2016, 10:42:23 am »
какви безплатни/пиратски програми ползвате - за компютър и телефон?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1544 -: Юни 07, 2016, 05:26:54 pm »
какви безплатни/пиратски програми ползвате - за компютър и телефон?
Skype, Viber, Tango, WhatsApp