Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 267706 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2085 -: Март 02, 2018, 06:38:03 pm »
Един въпрос, колкото и да не се тълкува картата на парче -

У5 в 12-ти дом (няма мажорни стрес аспекти), задължително ли е да даде липса на деца или болни деца?
Не.Зависи от знака.Може да е любов към изкуствата,към чужденец.Най-добрата ми приятелка е с у5 в 12дом,има голяма дъщеря,която завърши висшето си образование в чужбина и живее там. :)
« Последна редакция: Март 02, 2018, 07:42:37 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2086 -: Март 02, 2018, 06:51:11 pm »
Може да роди във вода детето да стане монах и да рисува в манастира религиозни илюстрации за детска библия и гледайки в кладенеца на манастира да получава библейски видения и пророчества и да му дават после в психиатрията хапчета за луд а той да спи много от тях и тнт  Пък може да стане престъпник-пират не е задължително да лежи в пандел детето  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2087 -: Март 02, 2018, 06:55:01 pm »
Най-добрата ми приятелка е с у5 в 12дом,има голяма дъщеря,която завърши висшето си образование в чужбина и живее там. :)
и дъщерята с бебето живее в чужбина, но тя си има Юпитер У4 в 9д секстил Марс У1, У5
и У5 нали е в 12д - бебо е Риби  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2088 -: Март 02, 2018, 11:53:12 pm »
Може да роди във вода детето да стане монах и да рисува в манастира религиозни илюстрации за детска библия и гледайки в кладенеца на манастира да получава библейски видения и пророчества и да му дават после в психиатрията хапчета за луд а той да спи много от тях и тнт  Пък може да стане престъпник-пират не е задължително да лежи в пандел детето  ;D

Хареса ми това тълкувание.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2089 -: Май 14, 2018, 09:36:29 pm »
Кои са според вас индикациите за "заврян зет", че мъжа ще живее в къщата на жената ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2090 -: Май 14, 2018, 09:56:30 pm »
Да няма дом/наследство/лошо разбирателство с родители, все косвени

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2091 -: Май 14, 2018, 10:00:27 pm »
Астрологически ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2092 -: Май 14, 2018, 10:03:59 pm »
Имам такъв познат,ИЦ в 29* рак,Луната е в дева в 5 дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2093 -: Май 14, 2018, 10:09:36 pm »
Каква логика да следваме при този казус ? Не е задължително мъжа да не се разбира с родителите или да няма наследство, дом, понякога обстоятелствата го налагат, например заради детето, което учи в по-голям град, от който е жената да живеят в дома на съпругата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2094 -: Май 14, 2018, 10:28:23 pm »
Астрологически ?

Да-което казах-астрологично

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2095 -: Май 15, 2018, 07:28:40 am »
Кои са според вас индикациите за "заврян зет", че мъжа ще живее в къщата на жената ?
Рени,при моят познат мисля е много показателно к 4 рак,критичен градус. Луната се свързва с жени,в дева, подвижен женски знак на Меркурий,местене,там,където е съпругата,но често пътува до родното място. Живее с 3 жени-тъща,дъщеря,съпруга.Луната е перегрин съвпад плутон у 7 🏡.
"От 26 до 29 гр. принадлежат на Сатурн - в тази терма всичко е водно, влажно, бедно на лична собственост, към края на живота си, изпадат в затруднения и нужда" Според Валенс терма на рак.
« Последна редакция: Май 15, 2018, 07:41:26 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2096 -: Май 15, 2018, 03:15:37 pm »
Значи да има връзка 4-7 домове и същите да са с неблагоприятни аспекти помежду си, управителите да не са добре поставени.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2097 -: Май 15, 2018, 04:01:29 pm »
Значи да има връзка 4-7 домове и същите да са с неблагоприятни аспекти помежду си, управителите да не са добре поставени.
Да има връзка 4-7 домове мисля,да,но защо да са с неблагоприятни аспекти.Управителите да не са добре поставени, това ми допада повече.
« Последна редакция: Май 15, 2018, 04:04:41 pm от Сафо »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2098 -: Август 28, 2018, 11:10:14 am »
Ако човек иска да купи уред на изплащане, но се налага да го вземе на лизинг, при каква Луна е най-добре да стане покупката - растяща или намаляваща? Чел съм, че когато теглиш кредит, хубаво е Луната да е намаляваща, за да го изплатиш по-бързо, но когато купуваш нещо и искаш дълго време да ти служи без проблеми, е хубаво да е растяща. А в конкретния случай как ще е най-добре?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #2099 -: Август 28, 2018, 11:14:04 am »
Може би намаляваща, но в благоприятна фаза и добър лунен ден. Все пак се ангажираш финансово като купуваш на лизинг/кредит. Но намаляваща дотолкова, доколкото да не отива към балсамична или невидима.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui