Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268731 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #165 -: Април 20, 2014, 10:31:15 pm »
Ако е любов, защо бивша, нали друго предполага въпросът ти?

Не са изключени романтични трепети, но дали ще преминат в нещо реално не може само по тоя аспект да се каже.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #166 -: Април 20, 2014, 10:38:17 pm »
Въпросът е най-обикновен :)
Какво може да се случи в живота на мъж при този съвпад.
Хората в онези форуми са казали,че е било среща с екс любови.
Не нови такива.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #167 -: Април 20, 2014, 10:41:30 pm »
Защо при северен ще са бивши? Това не е южен. :017: При съвпад на СЛВ с натална планета при мен изникват нови възможности по планетата. Пример - при съвпад на СЛВ с у10 - нови възможности в работата. Не знам дали е универсално обаче. При Кету в съвпад с Юпитер ми беше отнета възможност за растеж, бях лишена от нея, така да се каже.
« Последна редакция: Април 20, 2014, 10:43:05 pm от Mirabella »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #168 -: Април 20, 2014, 10:46:38 pm »
Може психотерапевт,владеещ хипнозата да го върне към любовна среща от минал живот,където бил монах и поради прегрешения спрямо църквата да е бил хвърлен в тъмница /затвор.Но може и среща за плащане на стари любовни борчове :012:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #169 -: Април 20, 2014, 10:51:09 pm »
При съвпад на тр. СЛВ с дадена планета се дава възможност да се реализира заложеното по темите, които управлява и сигнифицира(да разкрие потенциала си), да усвои опитност, която не и е била позната досега.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #170 -: Април 20, 2014, 11:05:31 pm »
Ще се срещне или раздели ,с жена ,която го привлича по-скоро сексуално ,за флирт ;с определена сума пари ;начало или край на социален контакт; разрешено му е в периода да ползва своята Венера с всичките й прелести ,ако натала позволява -иначе ,най -много да изпие едно питие с натруфено конте(са) в отсрещното кафене. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #171 -: Април 20, 2014, 11:49:43 pm »
Ми по спомен - тр ЮЛВ на Слънце (у7) приключих с връзка, през Венера с втора, като и при двата случая аспекта беше точен.
Сега при тр Юлв през Луна не искам и да мисля с кого другиго ще приключа  :012: .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #172 -: Април 20, 2014, 11:58:04 pm »
Ми по спомен - тр ЮЛВ на Слънце (у7) приключих с връзка, през Венера с втора, като и при двата случая аспекта беше точен.
Сега при тр Юлв през Луна не искам и да мисля с кого другиго ще приключа  :012: .

Приключването е било по СЛВ ,а по ЮЛВ към Слънце си бил този ,който не е преценил ситуацията ,ако не си подходил благородно ,а при Венера-е трябвало ти да вземаш решение,ти си бил този с козовете ,стига да не си се държал прекалено обсебващо .ЮЛВ е навик -там няма избор . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #173 -: Април 21, 2014, 12:29:40 am »
Приключването е било по СЛВ ,а по ЮЛВ към Слънце си бил този ,който не е преценил ситуацията ,ако не си подходил благородно ,а при Венера-е трябвало ти да вземаш решение,ти си бил този с козовете ,стига да не си се държал прекалено обсебващо .ЮЛВ е навик -там няма избор . :)

При ЮЛВ през Слънце, всичко се случи от раз, беше ми дошло до гуша от номера(т.е отсрещната страна не беше коректна)  ;D, при Венера обстоятелствата го налагаха и така беше най-добре, по СЛВ тепърва ще разплитам ЮЛВ  :) .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #174 -: Април 21, 2014, 12:39:02 am »
Твоите възли бяха по оста Овен/Везни ,нали и сега транзитна нодална ос ще ги атакува ,а планети там има ли ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #175 -: Април 21, 2014, 12:58:47 am »
Твоите възли бяха по оста Овен/Везни ,нали и сега транзитна нодална ос ще ги атакува ,а планети там има ли ?!?  :)

Да и в 1-7 дом, ЮЛВ ще покоси Юпи скоро, после Луната, накрая СЛВ  ;D - време разделно ще е.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #176 -: Април 21, 2014, 01:04:14 am »
Да и в 1-7 дом, ЮЛВ ще покоси Юпи скоро, после Луната, накрая СЛВ  ;D - време разделно ще е.

А ,при теб ще има реверс на възлите -наблюдавай тогава транзитите на Венера и Марс в периода ,както и на Юпитер,за да "хващаш" старта и финала на "време разделно".Нали знаеш ,че  в такъв период една врата се затваря ,за да се отвори друга ,нова ,затова трябва да си готов,да уловиш момента. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #177 -: Април 21, 2014, 01:23:32 am »
А ,при теб ще има реверс на възлите -наблюдавай тогава транзитите на Венера и Марс в периода ,както и на Юпитер,за да "хващаш" старта и финала на "време разделно".Нали знаеш ,че  в такъв период една врата се затваря ,за да се отвори друга ,нова ,затова трябва да си готов,да уловиш момента. :)

Уран и Плутон ще ме принудят, въпроса е дали ще е по-трудния начин   :29: .

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #178 -: Април 21, 2014, 09:47:45 am »
Благодаря ви.
От казаното до тук,събрах есенцията :012:
Значи,ще има съдбовна среща с жена, с която ще разплитат кармични взаимоотношения.
Но не е задължително да е свързано с любовни или греша?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #179 -: Април 21, 2014, 10:39:17 am »
Уран и Плутон ще ме принудят, въпроса е дали ще е по-трудния начин   :29: .

Принуда има ,когато човек ,не приема промените ,които му "чукат " на вратата . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“