Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268923 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #225 -: Януари 30, 2015, 01:33:30 pm »
По мои наблюдения, при смяна знака на Слънцето или Луната по дирекции може да настъпи промяна в цялостната настройка. При смяна знака на Венера или Марс съм проследявала съществена промяна в личните връзки, преминаваш към някакъв нов етап, често е налице значимо събитие в тази област.
дир Слънце нали върви заедно с пр Слънце
сега погледнах със задна дата, при дир МЦ в нулев градус имам промяна на социалния статус, в това време дир Луна е точен тригон със Слънцето на мъжа ми и съвпад с негови пр Луна и пр Юпитер, дир Марс и дир Нептун са в съвпад с неговите Венера и Меркурий в натала и в точен секстил с негов Сатурн, а моя дир Сатурн е заковал със съвпад Луната ми в натала да не шава много-много  :012: при него пр Меркурий е 29гр1', който е У9 в пр карта
« Последна редакция: Януари 30, 2015, 01:44:16 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #226 -: Януари 30, 2015, 02:07:38 pm »
По мои наблюдения, при смяна знака на Слънцето или Луната по дирекции може да настъпи промяна в цялостната настройка. При смяна знака на Венера или Марс съм проследявала съществена промяна в личните връзки, преминаваш към някакъв нов етап, често е налице значимо събитие в тази област.

С този пост ме накара да се замисля за доста неща :) - досега не бях се изследвала :) - ето резултатите:

- преминаване на дир/пр Слънце от Везни в Скорпион - баба ми (с която живеех и която ме отгледа) почина и стана явно прехвърлянето на къщата на мое име. Слънце в 4 дом, на ИЦ, У2. Това като събитие, но Слънцето е на 20 мин преди 0 градус в деня на смъртта й.
  При точното преминаване майка ми се премести да живее при мен и на моя издръжка. 
  Иначе, как ми е повлиял Скорпиона - ами май тогава започна осъзнаването на каляването в живота ми. Дотогава всичко  ставаше като на филм. От тази година нататък придобих повече сила, повече вяра, повече разбиране за случващото се около мен.

- за Луната - писах по-горе.

- Марс, Венера, Плутон и Асц са в един градус, така че те заедно преминават в друг знак. При такава навалица ми е трудно да определя, кое какво, защо и как. Прекъснах отношенията си с уж много добра моя приятелка (венера е У11 - везни-скорпион), смених си местоживеенето 2 пъти(венера е съупр4), преживях някаква измислена любовна криза, без въобще да съм била във връзка (Плутон У5 - везни-скорпин), усилието да започна самостоятелно печелене на пари не се получи (Марс е съУ10 и минава от Дева във Везни ). Везни и Овен при мен са интерсептирани знаци. Като цяло - тежка и неуспешна година.
« Последна редакция: Януари 30, 2015, 02:09:13 pm от Happy58 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #227 -: Февруари 05, 2015, 08:53:06 am »
Кои астрологични фактори трябва да гледаме при определяне на най-подходящо време за профилактика на техника и електроника? Кое е най-подходящото време за носене на ремонт?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #228 -: Февруари 05, 2015, 08:54:47 am »
Ако стар проблем се е появил пак-носи сега

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #229 -: Февруари 05, 2015, 09:16:41 am »
Чак проблем не е, но лаптопа както и преди бях писал, шуми от време на време по-силно и съм сигурен, че има нужда от  чистене (не съм го носил въобще и предишния път, когато питах), но гледам да избера по-подходящо време. Не знам дали това, че е Луната е в опозиция на Венера и Марс е добре, но пък когато Луната мине в Скорпион, дали също би било удачно?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #230 -: Февруари 05, 2015, 12:19:49 pm »
Кой ден бихте ми препоръчали?
И още нещо: при Луна в Скорпион удачно ли е човек да ходи да се подстригва? Или да изчакам Луна в Козирог,тогава Луната ще е в харм.аспект с Венера също?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #231 -: Февруари 05, 2015, 02:23:09 pm »
Чак проблем не е, но лаптопа както и преди бях писал, шуми от време на време по-силно и съм сигурен, че има нужда от  чистене (не съм го носил въобще и предишния път, когато питах), но гледам да избера по-подходящо време. Не знам дали това, че е Луната е в опозиция на Венера и Марс е добре, но пък когато Луната мине в Скорпион, дали също би било удачно?
отвори го и му почисти вентилаторчето, както и около него със суха четка с мек косъм

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #232 -: Февруари 05, 2015, 04:24:31 pm »
Кой ден бихте ми препоръчали?
И още нещо: при Луна в Скорпион удачно ли е човек да ходи да се подстригва? Или да изчакам Луна в Козирог,тогава Луната ще е в харм.аспект с Венера също?
http://astronews.eu/?p=2177

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #233 -: Февруари 05, 2015, 08:11:25 pm »
отвори го и му почисти вентилаторчето, както и около него със суха четка с мек косъм
Моя лаптоп е по-смотан и не може да се отвори лесно като повечето, затова не смея сам да го чистя.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #234 -: Февруари 05, 2015, 08:15:24 pm »
http://astronews.eu/?p=2177
Благодаря много за статията!!!
Не са посочени по време на кои знаци косата ще расте по-бавно (не искам всеки месец да се подстригвам), но съм чувал, че трябва да е по време на намаляваща Луна и при Луна в Близнаци.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #235 -: Февруари 05, 2015, 10:30:26 pm »
.. При смяна знака на Венера или Марс съм проследявала съществена промяна в личните връзки, преминаваш към някакъв нов етап, често е налице значимо събитие в тази област.
след година дирекционната ми венера преминава в телец  :017:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #236 -: Февруари 05, 2015, 10:37:59 pm »
Ще ставаш материалистка  :012:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #237 -: Февруари 06, 2015, 12:26:27 am »
Ще ставаш материалистка  :012:
нищо ново-слънцето ми е в телец  :29:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #238 -: Февруари 06, 2015, 12:52:57 am »
след година дирекционната ми венера преминава в телец  :017:
моята преди 10г като премина в стрелец не станах философ, нито по-религиозна
мм, обаче същия месец на ингреса бях за първи път на литературен форум далеко от моя град, а малко след това за пръв път моя творба излезе в книга- сборен алманах на участниците във форума
телец, като управител на 2д не се свързва само с материалните придобивки, а също с моралните ценности- зависи какви празноти имаш да пълниш,така ще се прояви телето  :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #239 -: Февруари 09, 2015, 01:51:40 pm »
"2рият баща" от кой натален дом е описан?
а "доведените деца"? четох, че те са по 11ти, но ако човекът е на 2ри брак, тогава по 5 от 9ти дом ли ще са?