Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268562 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #300 -: Март 09, 2015, 02:57:01 pm »
То цяло поколение е с Плутон във Везни, но не при всички изгряващи Скорпиони се среща венерианско излъчване. Но не са ми чак толкова изразени, нямам вдлъбнатини по бузите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #301 -: Март 09, 2015, 03:07:50 pm »
Лила,залагам уАСц. Плутон да ти е във везни,това обяснява трапчинките . :)
И аз имам Плутон Везни и ъглов,а нямам трапчинки,имам рогца,боц-боц!  :d030: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #302 -: Март 09, 2015, 03:33:54 pm »
Говорим за Асц.,сестра ми е Асц. Овен съвпад Юпитер,има ги рогите ,два комбала на челото под линията на косата,ходи с главата напред,много бързо,като ходя с нея,постоянно и викам само да те стигна къв бой щи хвърля,не се съобразява,от Юпитер-усмивката,дават го на Асц. напълняване,но не,няма още  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #303 -: Март 09, 2015, 03:34:40 pm »
И аз имам Плутон Везни и ъглов,а нямам трапчинки,имам рогца,боц-боц!  :d030: :012:
не си ли щип-щип с рак на асц? и с влажен поглед  :017:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #304 -: Март 09, 2015, 03:56:34 pm »
не си ли щип-щип с рак на асц? и с влажен поглед  :017:
Нищо влажно няма в погледа ми.  :012: Остър бил.
Какъв влажен поглед с овнешка Луна !  :D
:72: Дали е от Луната Овен или от ЛФ в 1Д/Лъв незнам,но никаква влага.Дори много рядко се случва да ми се "изпотят" очите.  :012: И Уран в квадрат към асц не дава влажни очи
« Последна редакция: Март 09, 2015, 03:58:05 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #305 -: Март 09, 2015, 04:11:36 pm »
Влажен поглед мисля дават риби,рак,телец,скорпион по-слабо .Очите се свързват със Светилата,не съм проучил още,но мисля трябва да се види средната им точка .По възбудимата симпатикусова част на вегетативната НС мисля дава по-сух,горящ поглед,парасимпатиковата-по-влажния .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #306 -: Март 09, 2015, 04:25:23 pm »
Влажен поглед мисля дават риби,рак,телец,скорпион по-слабо .
ми тя нали е с рак на асц, прочетете ми внимателно коментара

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #307 -: Март 09, 2015, 04:27:41 pm »
Какъв влажен поглед с овнешка Луна !  :D
ами една овнешка Луна гледам по кориците на книгите е с влажен, телешки поглед- с АСЦ скорпион е, Марс теле и Слънчо рак  :29:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #308 -: Март 09, 2015, 04:31:07 pm »
а сатурн и юпитер на ац какво дава? имам също и меркурий и плутон на ац, но са на 9 градуса от ац в 1ви дом. сатурн е в 12ти

синът ми е с марс на ац. за сега започва да се проявява знакът. телец - като че ли ще е набит - изглежда як без да е пълен. но още е малък и тепърва ще се променя
                                           Клер,Сатурн и Юпитер на Асц,кой е по-близо до Асц,и кой резонира по-добре със Знака на Асц ,малко е сложно да се прецени понеже са с противопложни действия .Марс в телец на Асц,дава силно,набито тяло,дебел врат,да,заради Марс,мисля коса на таралеж,твърда,някаква ръждивост на косата ,по-скоро квадратно лице,от челюстите изглежда така,брахицевфален череп,от телец като цяло по-голяма глава,по-голямо разстояние м/у очите,и двата знака дават гъсти вежди,от Марс може да има ,,рога,, ,ако не надочните дъги са изпъкнали .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #309 -: Март 09, 2015, 04:51:46 pm »
Влажните погледи и излъчване принадлежат на влажни Луна и Слънце.  :)
а ако например Луната е на АСЦ, макар и в огнен знак, няма ли да придаде нещо влажно?
 :017:
имам братовчедка с асц овен и телешка Луна в края на 1д и е с кравешки, влажни очи

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #310 -: Март 09, 2015, 08:08:02 pm »
Какъв влажен поглед с овнешка Луна !  :D

Такъв, като моят с Луна в Овен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #311 -: Март 09, 2015, 08:24:34 pm »
ами една овнешка Луна гледам по кориците на книгите е с влажен, телешки поглед- с АСЦ скорпион е, Марс теле и Слънчо рак  :29:
Марс Теле!  :d030: Моят не е с кравешки поглед във водолей!  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #312 -: Март 10, 2015, 08:31:51 am »
                                           Клер,Сатурн и Юпитер на Асц,кой е по-близо до Асц,и кой резонира по-добре със Знака на Асц ,малко е сложно да се прецени понеже са с противопложни действия .Марс в телец на Асц,дава силно,набито тяло,дебел врат,да,заради Марс,мисля коса на таралеж,твърда,някаква ръждивост на косата ,по-скоро квадратно лице,от челюстите изглежда така,брахицевфален череп,от телец като цяло по-голяма глава,по-голямо разстояние м/у очите,и двата знака дават гъсти вежди,от Марс може да има ,,рога,, ,ако не надочните дъги са изпъкнали .

косата ще се променя още, но има като че ли ръждив оттенък, съвсем лек.

при мен - юпитер е по-близо до ац и е в 1ви дом /орбис 1 градус/. сатурн е в 12ти на 4 градуса, но пък мисля, че ми е управител на картата. всичко е във везни. имам и други планети в 1ви, но са по-далеч от ац. и на мен ми е трудно да определя юпитер или сатурн усещам повече по принцип. като че ли сатурна повече го усещам, но той си е по-труден и предполагам и за това.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #313 -: Март 10, 2015, 09:30:47 am »
Клер,ето че усещащ по-добре Сатурн-той е в екзалтация във везни,би трябвало да даде фина костна структура на лицето,а и на цялата костна структура,данни за фотомодел!Обаче как се отразява Юпитер във везни и по-близо до Асц.?Единия вариант е типичната широка усмивка с два реда зъби на стрелците,но пък може пълнота по Юпитер,особено на дупето по везни ,аз поне не мога да дозирам кое с колко процента участва .За Плутон на Асц.забравих да кажа,че черните очи са по мои наблюдения преобладават в България,но в книгите даже по-типични дават зелени очи,черни или зелени-хипнотизиращи .Сещам се Марс в телец по-вероятно да се проявят в хоризонтални бръчки на челото плюс изразени надочни дъги ,комбалите са при по-вече огнен Марс.въздушен-две хоризонтални бръчки м/у веждите . малко встрани за да не забравя забелязах много интересната,уникална усмивка тип жокера от Батман при изявени риби .

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #314 -: Март 10, 2015, 09:39:07 am »
Пусни си картата по Пласидус и виж, как ще ти дойдат домовете. Червенков така и не разбра, че за различните географски ширини са необходими различни домови системи. Е, ако искаш де .... просто съвет от изпатил :)
Права си Хепи....има разминаване по Пласидус Марс ми е в 11 дом във везни