Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268966 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #330 -: Март 18, 2015, 08:32:31 am »
Съквартирантите по 3-ти или по 6-ти дом? Или нещо по-друго? Имали ли сте такива случаи ...  ???

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #331 -: Март 18, 2015, 08:46:11 am »
По 6-ти, ама виж и 4-ти, нали заедно живеят

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #332 -: Март 18, 2015, 08:51:06 am »
По 6-ти, ама виж и 4-ти, нали заедно живеят

Благодаря ти.
« Последна редакция: Март 18, 2015, 09:19:32 am от Happy58 »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #333 -: Март 18, 2015, 08:53:34 am »
Ела ако искаш в блала темата

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #334 -: Март 18, 2015, 09:16:10 am »
Не бе, ако искаш да си поговорим просто
Ето тук

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #335 -: Март 22, 2015, 10:22:54 pm »
начален учител по кой дом е?

и как се отработват квадратите /при транзит/? имам чувството че са по-ужасни от съвпадите  :91:
« Последна редакция: Март 22, 2015, 10:25:55 pm от Kler »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #336 -: Март 23, 2015, 01:05:32 pm »
начален учител по кой дом е?

и как се отработват квадратите /при транзит/? имам чувството че са по-ужасни от съвпадите  :91:
началното образование е по 3д
отработването на транзитни квадратури е индивидуално- зависи кои планети са включени, в ко знак и кой дом и да- квадратите са по-тежки аспекти от опозицията и съвпадите, но това не пречи енергията да се използва градивно

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #337 -: Март 23, 2015, 03:01:35 pm »
значи училище, учител и съученици са по 3?
трябваше да уточня че за хорарна карта питам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #338 -: Март 23, 2015, 05:23:50 pm »
значи училище, учител и съученици са по 3?
трябваше да уточня че за хорарна карта питам
Да, и за хорар  начално образование, курсове са по 3д, съучениците са оп 7д, а учителят по кой дом ще гледаш зависи от конкретния въпрос

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #339 -: Март 26, 2015, 02:33:42 pm »
Нептун ли се свързва с обонянието? Интересно ми е понеже моето е ужасно силно развито и чак граничи с маниакалност.  :012: Изпитвам ужас да не замириша на манджа например-готвя ли, веднага се изкъпвам цялата. А ако в кухнята се готви, съм издала указ, вратата да се затваря плътно, за да не излизат миризми от там. Когато се храним-парфюмирам помещението и понякога проветрявам даже. А ако някой готви в кухнята и се налага да излезна от спалнята-буквално го правя за част от секундата, да не би да нахлуе някоя ароматна молекула.  :012:
 Когато работех и моя мъж идваше да ме взима от работа, буквално надушвах какво се е готвило в кухнята и без да е влизал там-само затова, че е минал покрай нея на излизане. Ако замириша на манджа бих се почувствала мръсна и страшно ме е гнус от хора, които готвят и след това не се къпят веднага. Миризмите управляват целия ми живот и наскоро разбрах, че има нещо, което се нарича осмофобия (страх от миризми). Та значи в някаква степен обсебеността ми е и вид фобия. На какво може да се дължи това?  :017:

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #340 -: Март 26, 2015, 02:56:56 pm »
Хахаха не зная на какво се дължи, но и аз страдам от същото :57:  :017: И име си имало  :043:

вече ставаме тройка :) - може да видим какво се засича в картите ни.

Досега аз го отдавах на силната Дева в картата ми .... защото и откъм чистота съм нещо подобно, но не в такава степен - поне не ми става лошо, ако е мръсничко :), докато от миризма .... малиййй

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #341 -: Март 26, 2015, 03:04:52 pm »
Аз съм с АСЦ Дева... Също обичам да е чисто, но в рамките на нормалното, не се вманиачвам, макар че имам лека мания към симетрията. Обичам да подравнявам дистанционните например и разни други неща.  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #342 -: Март 26, 2015, 03:22:09 pm »
Интересно как ядеш приготвеното в кухнята, като ти е толкова противна миризмата на готвено !  ;D  Все пак то е пропито с тази миризма, която ти е неприятна. По думите ти излиза, че в кухнята се готви ... мръсотия.
Да не би да се отвращаваш от крайния продукт - храната. И да те е страх да напълнееш и да си развалиш фигурата ? Защо иначе би го свързвала с нещо, което ти причинява дискомфорт ?

Стар, проблеми със самата храна няма - проблемът е с миризмата, докато се готви. Даже в заведения, в които мирише от кухнята, се получава същия ефект. И.... ако човек не го изпита, няма как да повярва ....

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #343 -: Март 26, 2015, 03:23:42 pm »
Хахахаха всичко подравнявам и усещам, ако е мръднато и с милиметър  :043: :043: :043:

Уич, твоята рожденна дата не ми е известна, но ние с Джаст сме на 24-ти - абсолютно си пасва :) - това по нумерологията

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #344 -: Март 26, 2015, 03:27:01 pm »
Аз съм с АСЦ Дева... Също обичам да е чисто, но в рамките на нормалното, не се вманиачвам, макар че имам лека мания към симетрията. Обичам да подравнявам дистанционните например и разни други неща.  :012:

какво е състоянието на Меркурий? Или на У6? - трябва да е нещо "в повече" - да не е съвсем нормално, за да има такива проявления.

При мен Венера е в Дева, в стелиум, с опозиция ... Меркурий е във Везни, без аспекти ....