Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268922 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #570 -: Септември 09, 2015, 06:41:40 pm »
Аз имах предвид нова случка, иначе - заемите си продължават - но не са новост за мен :)

Поне да беше някоя любовност  :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #571 -: Септември 09, 2015, 07:08:17 pm »
Аз имах предвид нова случка, иначе - заемите си продължават - но не са новост за мен :)

Поне да беше някоя любовност  :)
Аз изобщо нямах предвид заемите, нали СЗ попада в 7д и е в секстил с Венера съУ7- ще активира партньорствата и по-точно скритата част от тях, понеже везни е вмъкнат знак в 7д, не се изявява там открито, а в скорпион и в 8д е съвсем потайна  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #572 -: Септември 09, 2015, 08:49:29 pm »
О, разбрах те  :) Много благодаря  :08: Аз продължавах да си мислq за ноемврийското новолиние, ама то следва и ще бъде развитие на настоящото сега в неделя ;)

Пак една питанка  :) ама сега се сетих :) Днес "угасна" турбото на служебната кола.  Виждате ли подсказки за това в картата.  ::) Не оставам без кола - ще си карам личната, докато се намери решение, но ми е гадно - колицата беше добро другарче, обичам си колите, имат си имена ... другарчета са ми :)

У3 е Меркурий, а Марс в радикално в 3 дом, но почти на К4. Тр.Меркурий направи съвпад с нат. Плутон - вече разходящ и от там заедно квадратират реципрочната двойка - натален Меркурий в съвпад с транзитен Плутон. Квадрат от 7 към 10 дом, почти на К11.

Имах много значимо събитие по този аспект, като беше сходящ квадрата. Затова не ми изглежда това да е такава подсказка. Освен, ако не е отзвук. Транзитен Марс от 6 дом квадратира наталната ми нодална ос във 2/8 дом.

Качвам и карта, как Ви изглежда   ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #573 -: Септември 09, 2015, 08:52:26 pm »
Един друг въпрос - как преживявате съвпадите на Марс и Венера  ::)

Страхотен период се оказа — и в лично, и в професионално отношение. Но и свързан с много ходене, вече искам почивка.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #574 -: Септември 09, 2015, 09:10:24 pm »
Reptil  :) Благодаря, че се отзова :)

При мен в радикса правят куинкокс. Марс е в 3 дом в близнаци, почти на К4, а Венера в 8 дом в Скорпион. Добре заточена по дом и знак  ;D

Този куинкокс в радикса - вероятно оказва влияние и при ефектите на аспектите им при мен. Сега при съвпада в Лъв - хич не беше весело, конфликтно и скандално беше :( Марс е по-силен. Дали заради знака (Лъв) или защото е ретрограден в радикса, а при съвпада Венера беше и ретроградна.

Ще наблюдавам какво ще с случи при следващия им транзитен съвпад през ноември и после, когато мине през наталната венера. Не съм гледала кога ще е - но вероятно чак догодина февруари :)

Затова ми е интересно - другите как ги усещат, предвид радикалните им позиции в картите си и това къде се случва съвпада :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #575 -: Септември 09, 2015, 10:31:02 pm »
За пореден път-алена-избирай правилните теми, че иначе става досадно-която и тема да отворя-пълна с твоята транзитна карта, натална карта, прогресивна карта, новолунна и т.н.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #576 -: Септември 10, 2015, 06:49:48 pm »
Пак една питанка  :) ама сега се сетих :) Днес "угасна" турбото на служебната кола.  Виждате ли подсказки за това в картата. 
тр Меркурий в точен квадрат с нат Меркурий У3 е красноречив аспект за проблем с колата, транспорта
Като цяло коментарът ти е за темата "Събития и транзити", а не за тази тук.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #577 -: Септември 10, 2015, 07:40:04 pm »
Акрукс, благодаря за търпението и отговора  :58: Да, помислих си за другата тема, но така и така бях започнала тук :) Ще имам предвид при следващи въпроси по конкретни събития  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #578 -: Септември 17, 2015, 09:14:44 pm »
Някой виждал ли е това "животно" Тронов Сатурн във Водолей?Аз не познавам нито един и не знам какво е това.  :-\ :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #579 -: Септември 17, 2015, 09:19:02 pm »
Някой виждал ли е това "животно" Тронов Сатурн във Водолей?Аз не познавам нито един и не знам какво е това.  :-\ :72:

всичките ми набори са такива животни  ;D ;D ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #580 -: Септември 17, 2015, 09:32:50 pm »
всичките ми набори са такива животни  ;D ;D ;D
:012: Да,ама аз не познавам и от предишния набор-1963година.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #581 -: Септември 17, 2015, 09:38:46 pm »
всичките ми набори са такива животни  ;D ;D ;D
както и моите, на майка и на малката ми дъщеря  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #582 -: Септември 17, 2015, 09:53:21 pm »
както и моите, на майка и на малката ми дъщеря  :012:
  :d030: И какво може да прави Сатурн във Водолей,че в Козирог ми е ясен?Но във Водолей изведнъж ми стана мътно. :19:
 Например ясни са ми Венера във Везни и Телец,Марс в Овен и Скорпион,Меркурий в Близнаци и Дева,Юпитер в Стрелец и Риби,но този Сатурн НЕ  :-\
Отивам да чета за него  :character0029: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #583 -: Септември 17, 2015, 10:08:36 pm »
Някой виждал ли е това "животно" Тронов Сатурн във Водолей?Аз не познавам нито един и не знам какво е това.  :-\ :72:
Имам един приятел с такъв Сатурн, при това в 6 дом. Какво те интересува по-точно?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #584 -: Септември 17, 2015, 10:29:22 pm »
Имам един приятел с такъв Сатурн, при това в 6 дом. Какво те интересува по-точно?
Ами как "втвърдява" променливостта на Водолей.Каква му е осанката,нищо,че няма аспект с асц.Какво му е отношението към ежедневните служебни задължения.Да не е жичкаджия,майстор на електрониката или АЙ ТИ?
Ще започна да издирвам хора с такъв Сатурн  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: