Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 269291 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #585 -: Септември 17, 2015, 10:46:13 pm »
Не е, набор 92 е и все още нищо не работи. Но е много постоянен в задълженията си, било към учене или други дейности, с които се захваща.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #586 -: Септември 17, 2015, 10:47:47 pm »
Ми то масово сме безработни 92  ;D Хаха ето така се проявява Сатъра във водолей  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #587 -: Септември 17, 2015, 10:51:10 pm »
Мога да кажа по-скоро как се проявява този Сатурн по отношение на мен, понеже Сатурна му е точно на асцендента ми.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #588 -: Септември 17, 2015, 10:51:31 pm »
В бившата ми служба 90-91 набори вече имаха по 2 години стаж във фирмата, 88-89 набори заемаха мениджърски позиции. Но политиката на фирмата е такава - не се цени предишен опит.

Но забелязвам, че младите поколения все по-късно стават самостоятелни и започват първата си работа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #589 -: Септември 17, 2015, 10:57:16 pm »
Ами как "втвърдява" променливостта на Водолей.Каква му е осанката,нищо,че няма аспект с асц.Какво му е отношението към ежедневните служебни задължения.Да не е жичкаджия,майстор на електрониката или АЙ ТИ?
Ще започна да издирвам хора с такъв Сатурн  :)

Ми то масово сме безработни 92  ;D Хаха ето така се проявява Сатъра във водолей  ;D

Синовете на две мои приятелки са 92 - и двамата работят през цялото време на следването. Но нямат нищо общо с изброените професии.

Немската астроложка, чиито статии превеждах в другата тема също е с такъв Сатурн.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #590 -: Септември 17, 2015, 11:00:30 pm »
Мога да кажа по-скоро как се проявява този Сатурн по отношение на мен, понеже Сатурна му е точно на асцендента ми.
Кажи,то това е важно  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #591 -: Септември 17, 2015, 11:05:37 pm »
В бившата ми служба 90-91 набори вече имаха по 2 години стаж във фирмата, 88-89 набори заемаха мениджърски позиции. Но политиката на фирмата е такава - не се цени предишен опит.
:72: Значи като има какво си работят,а Сатурн Козирог от "малък" се бори с управленчески постове. :)
Синовете на две мои приятелки са 92 - и двамата работят през цялото време на следването. Но нямат нищо общо с изброените професии.

Немската астроложка, чиито статии превеждах в другата тема също е с такъв Сатурн.
Хепи,човек докато учи,работи каквото и да е.Харесвам такива хора и аз бях така.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #592 -: Септември 17, 2015, 11:06:56 pm »
На мен Сатъра ми е дал да бъда отговорна, та чак понякога прекалявам. Мога да не ям цял ден, но работата, която ми е възложена ще свърша. Пренебрегвала съм хора само защото примерно съм имала уроци за учене. Ограничавах си излизанията, поставях си ултиматуми. Прекалено съм отговорна и това не ми харесва.

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #593 -: Септември 17, 2015, 11:11:14 pm »
Хепи,човек докато учи,работи каквото и да е.Харесвам такива хора и аз бях така.

Така е, но специалностите, които учат, също нямат нищо общо с изброеното - даже са много далеч - и двамата са по нещо като Плутон

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #594 -: Септември 17, 2015, 11:24:46 pm »
На мен Сатъра ми е дал да бъда отговорна, та чак понякога прекалявам. Мога да не ям цял ден, но работата, която ми е възложена ще свърша. Пренебрегвала съм хора само защото примерно съм имала уроци за учене. Ограничавах си излизанията, поставях си ултиматуми. Прекалено съм отговорна и това не ми харесва.
Отдавам го на екзалтирания ти Марс У6.Тази отговорност съм сигурна,че ще те отведе на добро място.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #595 -: Септември 18, 2015, 02:11:32 am »
  :d030: И какво може да прави Сатурн във Водолей,че в Козирог ми е ясен?Но във Водолей изведнъж ми стана мътно.
Сатурн в козирог е ориентиран към материалната страна, а във водолей към добра оценка в обществото на първо място.  На моите набори Сатурн е в квадрат с Нептун, падна ни се тежката участ да износим на гръб "мирния" преход - завършихме 89г, когато се смени властта и като изключа тези, които бяха завършили военни училища, другите не успяхме да се реализираме в областта, за която сме учили, защото заводите се разтуриха.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #596 -: Септември 18, 2015, 09:53:57 am »
Кажи,то това е важно  :08:
Ами, първо да кажа, че този негов Сатурн е в тригон с моята Венера и в секстил с моя Юпитер (и в квадрат с моя Сатурн).
Първо на първо, страничен човек би си помислил, че ме ограничава като че ли в някои неща, с течение на времето осъзнах, че така всъщност ме предпазва от по-лоши неща и от мои самозаблуди. Също така, ми влива малко здрав разум, понеже аз нямам и грам земя в натала.
Аз поне чувствам това влияние като за мое добро, а не като вид ограничаване, натиск.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #597 -: Септември 20, 2015, 12:04:59 pm »
Ето тук е обсъждан подобен въпрос
http://astra.la/forum/index.php?topic=56.msg88479#msg88479.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #598 -: Септември 21, 2015, 02:36:39 pm »
Имате ли някакъв опит с ураническата астрология? Правили ли сте си карта по тяхната система (90 degree dial chart)?

Публикувам линк към блога на една американска астроложка, която практикува ураническа астрология:

http://theuranianastrologer.com/new-blog-2/.

----
Съвсем сериозно питам за ураническата. Няма ли тук някой, който да ги разбира тези несъществуващите планети?
« Последна редакция: Септември 21, 2015, 11:50:21 pm от Mirabella »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #599 -: Септември 22, 2015, 05:26:21 am »
Като видях какви сериозни мустаци има хер Вите и на мен ми стана интересно, без майтап. Такъв човек няма да седне да се занимава с глупости.