Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268711 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #660 -: Октомври 15, 2015, 01:18:41 pm »
Не съм чувала астропсихолог да умее да прави ректификации, но теорията ѝ звучи интересно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #661 -: Октомври 15, 2015, 01:30:55 pm »
Не съм чувала астропсихолог да умее да прави ректификации, но теорията ѝ звучи интересно.
А смараrд астропсихолог ли е всъщност?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #662 -: Октомври 15, 2015, 02:56:48 pm »
Да, последовател на немската астропсхологическа школа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #663 -: Октомври 15, 2015, 03:01:49 pm »
Веско, ти като гледаш на пръв поглед картите, намираш ли смисъл в тази техника?
На пръв поглед аз намирам логика, в тези, които гледам. но все пак наталната карта си е лично нещо и би трябвало да си работи за всеки човек. това ми се струва по-скоро някаква допълнителна техника. някак не мога да приема, че личната карта на някой е вторична от картата на някой друг.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #664 -: Октомври 15, 2015, 04:01:00 pm »
Мисля, че единствено това за асцендента може би е вярно, но другите неща от натала ми си пасват, както са си положенията в действителност.
Все пак ще е хубаво и други да споделят опит с картите на еднояйчни близнаци. Знаете, че аз съм аматьор и нямам почти никакъв опит.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #665 -: Октомври 15, 2015, 04:04:10 pm »
С картите на еднояйчни близнаци и опитен професионален астролог би се затруднил.

Имах една колежка - нейните момчета-близнаци са родени с 1-2 минути разлика. И са с много различни характери и като цяло заложби. А, сега де!?

При раждане със секцио, ако има близнаци или тризнаци, те се вадят бързо едно след друго, разликата е незначителна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #666 -: Октомври 15, 2015, 04:24:38 pm »
Трябва обаче да има някакво смислено обяснение за картите на близнаците. Все пак, астрологията е точна наука и би трябвало да може да бъде обяснено с нея.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #667 -: Октомври 15, 2015, 04:26:56 pm »
Производните карти /хармониците/ дават отговор. Но при много малка разлика /1-2 минути/ може и там да не се открият съществени разлики.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #668 -: Октомври 15, 2015, 08:13:47 pm »
Всеки, който се занимава с материята астрология, може да се научи да прави ректификация. Нито психото- , нито школата пречат да се развие умението в тази посока.
Веско, трябва да има понятни достатъчно начини или метода, които дават търсената от теб информация, разтърси се повечко , но и сам можеш да предположиш такива, след като самия ти си роден близнак.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #669 -: Октомври 15, 2015, 08:23:04 pm »
Добре.
И все пак, според теб
Цитат
трябва ли да инвертирам цялата си карта по този начин? Тогава излиза, че имам Слънце в 3 дом, Марс в 1, стелиума в Стрелец в 4 дом, Луната в 11 и т.н.?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #670 -: Октомври 15, 2015, 08:39:36 pm »
Всеки, който се занимава с материята астрология, може да се научи да прави ректификация. Нито психото- , нито школата пречат да се развие умението в тази посока.


Не разбрах какъв ви е проблемът с психо-то, но нейсе.  :)

Астролог, който отрича предиктивната астрология и я счита за вредна, няма как да се справя адекватно с ректификацията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #671 -: Октомври 16, 2015, 10:43:24 am »
Здравейте! Свидетел съм по съдебно производство по гражд. дело.През другата седмица с адвоката съм на разпит при дознател.
Кои планети,домове се разглеждат в дадения случай?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #672 -: Октомври 16, 2015, 10:59:35 am »
Здравейте! Свидетел съм по съдебно производство по гражд. дело.През другата седмица с адвоката съм на разпит при дознател.
Кои планети,домове се разглеждат в дадения случай?

Магистратите са по 9 дом, но в случая няма да са такива. При явяване в съда може да се задействат 7, 9 дом, Юпитер и Сатурн. Особено когато си страна по делото.

Някой служител от органите на реда би могъл да мине и по 6 дом, съдебните защитници също са по 6ти. Ако е разследващ полицай, дознател - Марс, Раху/Кету.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #673 -: Октомври 16, 2015, 06:20:29 pm »
Не си спомням да сме имали или да съм чела дискусия относно следното: как бихме могли, при прогностика, да различим, дали при активиран 6 дом, ще се касае за работа или за здраве? Би трябвало да има някакви подробности, които биха могли да дават насоки ... някакви мнения?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #674 -: Октомври 16, 2015, 06:23:19 pm »
И двата въпроса не се гледат само по 6 дом и могат да бъдат разграничени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui