Автор Тема: Синодичен цикъл на планетите  (Прочетена 22913 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #45 -: Юли 17, 2014, 09:31:32 am »
Не съм гледала синастрична карта, но т.н. супер съвпад ще ми е срещу слънцето, не знам дали ще е далавера.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #46 -: Юли 17, 2014, 01:43:00 pm »
Не съм гледала синастрична карта, но т.н. супер съвпад ще ми е срещу слънцето, не знам дали ще е далавера.

(По)питай партньорът/-ите  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #47 -: Юли 21, 2014, 04:05:20 pm »
Стар, ти тези цикли ги "вадиш от ръкава" като някой магьосник :)

Още не сме си изяснили Юпитеровия и ти ни подхвана с Меркурианския :) (който ми е съвпад с Марс и квадрат нодална ос) :) А ако трябва да гледаме и осите от картата на цикъла, при мен става още по-интересно :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #48 -: Юли 21, 2014, 04:06:58 pm »
Стар,ти си хортуваш приятелски с Меркурий,би ли споделила мнение като прогноза за периода ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #49 -: Юли 21, 2014, 06:23:06 pm »
Тщеславният Хермес със златните сандали като медиатор и посланик между старите модели и новото, истории с неочаквана и принудителна развръзка  - квинкокс между Сатурн в Скорпион и ретрограден Уран в Овен.

И вече започва да се сбъдва...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #50 -: Юли 21, 2014, 06:42:25 pm »
Тщеславният Хермес със златните сандали като медиатор и посланик между старите модели и новото, истории с неочаквана и принудителна развръзка  - квинкокс между Сатурн в Скорпион и ретрограден Уран в Овен.

....липсата на перспектива в комуникациите ще е там където се случва или домът в натала ,но пък ще сгрява с мисли и вдъхновява с пламенни речи и ако му е отредена главна роля,ще (на)учи много добре ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #51 -: Юли 24, 2014, 04:57:45 pm »
Ще имаме ли утре Венера  и компания за правителство  ,след като Херкулес отказа на Слънце /Юпитер ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #52 -: Ноември 18, 2014, 07:07:22 pm »
Ясно е, че връзката дете-родител не е случайна. Обаче нали знаете как едното е "на мама сладурчето", пък другото е като черна овца

Сметнах около 12 начала на цикъл марс/слънце, и забелязах, че хората, с които съответният роднина е по-близък, имат хармоничен с неговия цикъл, дори понякога наследствените белези се предават именно м/у сходните. Но са ми малко сметките, за да съм сигурна

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #53 -: Май 27, 2015, 09:37:31 pm »
Стар, гледаш ли мунданен съвпад на Меркурий и Марс като някаква индикация?

Пък и въпрос към другите.

Питам от любопитство. А и защото сегашен съвпад ми е в тригон с Венерата, у3/4/8. И за кратко време около мен все едно всички пощуряха, а и аз с тях. Голяма комуникация беше, големи пътешествия, голямо телефониране.
Чувствам се като станция някаква. Всички и всичко е решило да мине през мен.

Утре имам среща и с едни клечки. А трябва да съм си приготвила колата за път, защото отлитам. Ще ветрея палатки и чашки на срещата с клечките. Само на мен може да ми се случи. Между тези събития имам и други занимания свързани с работа. :85: С домашните също се появиха ангажименти.

И днес забелязах много припряни шофьори. Поне 4 пъти някакви невнимателници щяха да ме отнесат при маневри.


Сещам се за мунданен съвпад на Юпитер и Венера в Лъв. Пак ме докосваше и отново имах проявления.

Интересуваше ме дали е с дълготрайност влиянието. Защото опит с Венера и Юпитер сочи за дълготрайност някаква.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #54 -: Май 28, 2015, 08:59:42 am »
Мерси, Стар. И аз така го усещам, но ми стана странно, че е толкова буквално.
Ще е явно въртележков период. Няма лошо, ако ще има хубави пътувания.
Сетих се и защо ще ми се налага да се срещам с много хора. Пф...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #55 -: Май 28, 2015, 09:13:26 am »
Сега на 14.06. ще започне новият цикъл слънце марс на 22 близнаци, приключва цикълът започнал март 2013 г., който гледах, че е коментиран по напред в темата.

Казват, че домът, където е съвпадът на слънцето и марс там за следващите няколко години е насочена енергията на индивида.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #56 -: Май 28, 2015, 12:31:13 pm »
Сега на 14.06. ще започне новият цикъл слънце марс на 22 близнаци, приключва цикълът започнал март 2013 г., който гледах, че е коментиран по напред в темата.

Казват, че домът, където е съвпадът на слънцето и марс там за следващите няколко години е насочена енергията на индивида.

При мен ще е в 11 дом - като ще имам и възврат на Марс - У9.  :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #57 -: Май 28, 2015, 12:53:54 pm »
Значи предишният цикъл в овен ти е бил в 9ти дом - мислиш ли, че е вярно това за насочването на енергията? Занимаваха ли те деветодомни въпроси през тези 2 години?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #58 -: Май 28, 2015, 06:28:20 pm »
Значи предишният цикъл в овен ти е бил в 9ти дом - мислиш ли, че е вярно това за насочването на енергията? Занимаваха ли те деветодомни въпроси през тези 2 години?

 :72:  Но най - вече ме занимаваше родата по 7дом. Знам, че сбърках прекъсвайки изцяло контакт с тях, но така ми е по-добре!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #59 -: Май 28, 2015, 08:01:41 pm »
Сега на 14.06. ще започне новият цикъл слънце марс на 22 близнаци, приключва цикълът започнал март 2013 г., който гледах, че е коментиран по напред в темата.

Казват, че домът, където е съвпадът на слънцето и марс там за следващите няколко години е насочена енергията на индивида.

уффф, в 12 дом  :'(  - а защо "няколко" години - не са ли само 2?