Автор Тема: Убийци  (Прочетена 6967 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Убийци
« -: Януари 18, 2014, 05:56:46 pm »
Недялко Димитров Димитров е по-известен в обществото с прякора си Момата. До момента той има пет доживотни присъди за убийства, които излежава в затвора в Стара Загора. Недялко Димитров – Момата е доказан извършител на пет убийства, но по оперативна информация, той е извършил и участвал в около 20


Бизнесмен – наемен убиец

След прекарани над 17 години по затворите из България, Недялко Димитров – Момата може да се похвали с огромно досие – той е бил автокрадец, наемен убиец и сутеньор. Освен незаконния бизнес, Момата е бил мотокранист, електрокранист, собственик на ферма с крави, собственик на магазин за хранителни стоки и шофьор на арменски, руски и украински бизнесмени.

Инфо

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Убийци
« Отговор #1 -: Януари 18, 2014, 06:19:26 pm »
Ха, какъв красив голям тригон на Юпитер със светилата и Меркурий.  ;D

Но има кофти аспектиран Марс, интересно в кой дом ли се пада?
« Последна редакция: Януари 18, 2014, 06:37:31 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Убийци
« Отговор #2 -: Януари 18, 2014, 06:22:00 pm »
Още един съвпад Уран/Плутон в твърд аспект към Марс... А Марс в тази карта е в съвпад със Сатурн. Юпитер връх на тао...
С час или без час тези плутонясали, сатурнясали и уранясали Марсове са си съмнителни.
За съвпад на Марс със Сатурн имам близки наблюдения - сдържане на гняв, невъзможност за изява на гняв, но така се трупа напрежение, което изведнъж избухва и може да помете всичко и всички около себе си.  По природа не е зъл човек, но ако се случи да си нещото, което маха клапата на гнева, способен е и на убийство, ако му падне "пердето". И то не от желание за такова, а тази марсова енергия е като ураган. А в аспектите с останалите от конфигурацията в тази карта, това си е направо бомба.
В тази карта Нептун квадратира Меркурий и Слънце. Този човек си е природно надарен с мъглявини около себе си.  :93:
А изпитва ли вина? Знае ли се нещо по въпроса?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Убийци
« Отговор #3 -: Януари 18, 2014, 06:23:01 pm »
Няма " живот" в тази карта ,липсва "Огън",акцентиран Въздух ,водния елемент застъпен в знак на Марс и то в Риби.Има и интересни ъглови конфигурации и фигури,но не знам дали това е тенденция ( никога досега не съм мислила по този казус по-задълбочено ),макар че всеки човек се ражда с  такива предразположения.
За мен една от причините , тази тенденция да се изрази на външно ниво, е дефицит ,който провокира вътрешен конфликт и подсилен от среда,семейство,обстоятелства ескалира .
« Последна редакция: Януари 18, 2014, 06:25:00 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Убийци
« Отговор #4 -: Януари 18, 2014, 06:30:45 pm »
бегло чух какво е психологическото досие - висока самооценка, егоизъм, хитрост, противоречив характер, няма огризения

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Убийци
« Отговор #5 -: Януари 18, 2014, 06:40:22 pm »
бегло чух какво е психологическото досие - висока самооценка, егоизъм, хитрост, противоречив характер, няма огризения

На това се казва дефицит ,на разговорен език  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Убийци
« Отговор #6 -: Януари 18, 2014, 06:40:43 pm »
И аз го гледах и се чудех каква ли му е картата.
При този налице е едно огромно безчувствие и студенина. Хубавата му Луна явно прави така, че той да не усеща грам угризение за деянията си.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Убийци
« Отговор #7 -: Януари 18, 2014, 06:42:32 pm »
Още един съвпад Уран/Плутон в твърд аспект към Марс... А Марс в тази карта е в съвпад със Сатурн. Юпитер връх на тао...
С час или без час тези плутонясали, сатурнясали и уранясали Марсове са си съмнителни.
За съвпад на Марс със Сатурн имам близки наблюдения - сдържане на гняв, невъзможност за изява на гняв, но така се трупа напрежение, което изведнъж избухва и може да помете всичко и всички около себе си.  По природа не е зъл човек, но ако се случи да си нещото, което маха клапата на гнева, способен е и на убийство, ако му падне "пердето". И то не от желание за такова, а тази марсова енергия е като ураган. А в аспектите с останалите от конфигурацията в тази карта, това си е направо бомба.
В тази карта Нептун квадратира Меркурий и Слънце. Този човек си е природно надарен с мъглявини около себе си.  :93:
А изпитва ли вина? Знае ли се нещо по въпроса?
Няма вина каза го в прав текст и гледайки в очите/камерата. Сърдит е на държавата, ще я съди в Страсбург, ако знаел за толкова дълга присъда..."щях да отрежа крак, или само да избия очите...." Казано с гняв и възмущение към бг-системата на наказателното право. :-\
« Последна редакция: Януари 18, 2014, 06:44:14 pm от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Убийци
« Отговор #8 -: Януари 18, 2014, 06:43:14 pm »
И аз го гледах и се чудех каква ли му е картата.
При този налице е едно огромно безчувствие и студенина. Хубавата му Луна явно прави така, че той да не усеща грам угризение за деянията си.

без час е картата, струва ми се, че има вариант за деня, в който няма да е тригонирана

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Убийци
« Отговор #9 -: Януари 18, 2014, 07:24:05 pm »
Няма вина каза го в прав текст и гледайки в очите/камерата. Сърдит е на държавата, ще я съди в Страсбург, ако знаел за толкова дълга присъда..."щях да отрежа крак, или само да избия очите...." Казано с гняв и възмущение към бг-системата на наказателното право. :-\

 :o :-X

Пълен потрес. Да, сещам се за този случай. Аз не гледам телевизия, но явно от този случай беше възмутено овнето ми.

Ами явно и карето на Нептун към Слънцето и Меркурия спомага за изкривяването. А с този тригон към тях от Юпитер се захранва...

Ето още един съмнителен Марс. И добре подхранено Слънце от Юпитер. Резултатите са същите - никакво чувство за вина, усещане за справедливост в действията и несправедливост от системата и другите.
Картата съм качвала и друг път, но по друг повод.

Наистина ми е странно как може да има хора, които с такава лекота извършват нередни неща. И с умисъл, че са в правото си, някак си е в реда на нещата...  :(

Едит: Сега го погледнах в нета...

Цитат
"Нищо не изпитвам. Какво да изпитвам? Много филми гледате, ако си мислите, че нещо се изпитва. Какво толкова? Ако се изцапаш с много кръв, миеш се като на автомивка”, отговаря Момата на журналистическия въпрос какво чувства, докато убива.


Пълен потрес съм!  :-X
« Последна редакция: Януари 18, 2014, 07:32:24 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Убийци
« Отговор #10 -: Януари 18, 2014, 07:42:00 pm »
Имам наблюдения, че често Марс в Риби или Рак дава склонност към насилие.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Убийци
« Отговор #11 -: Януари 18, 2014, 08:07:12 pm »
Имам наблюдения, че често Марс в Риби или Рак дава склонност към насилие.

Защото му е било "забранено" да прави бели като малък. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Убийци
« Отговор #12 -: Януари 19, 2014, 05:54:55 pm »
Може ли да смятаме, че убийци като Момата са психично болни (или пък сексуално незадоволени, нали тези неща често са взаимосвързани)?

Веско ,какво имаш предвид под "...убийци като Момата "?!? ....защото не е задължително да си психично болен за да си убиец ,нито сексуално незадоволен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Убийци
« Отговор #13 -: Януари 19, 2014, 05:57:33 pm »
Уникална карта
Изнасилвач, ексхибиционист, насилник, убил 2 момичета
Първатата жертва убил когато бил на 41, чудя се дали наистина е първата, късно ми се вижда. При това няколко от жертвите са успявали да избягат и да го идентифицират
Когато е хванат, не е бил обвинен за убийство, а за изнасилване и отвличане
Екзекутиран с инжекция
« Последна редакция: Януари 19, 2014, 06:11:13 pm от Papy »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Убийци
« Отговор #14 -: Януари 19, 2014, 06:18:26 pm »
вижте и тоя, не са само тригони, и все пак
гей, сексуални убийства, накрая умира в затвора от усложнения при операция за кастрация
« Последна редакция: Януари 19, 2014, 06:28:50 pm от Papy »