Автор Тема: Венера и сексуалността  (Прочетена 43740 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Венера и сексуалността
« -: Януари 20, 2014, 08:23:34 pm »
Сексуалните предпочитания vs. сексуалния импулс  -предпочитанието е въпрос на избор ,а импулсът,да извършиш определено действие.
Е ,има ли "нормални " и "ненормални" сексуални предпочитания и вкусове ? !?
Какво казва Венера в натала ни по този въпрос ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #1 -: Януари 20, 2014, 09:14:09 pm »
Нормално и ненормално няма, стига да не става въпрос за убиване на хора или тежки телесни повреди.  ::) Всичко друго е въпрос да намериш човека, на който също това би му доставило удоволствие, а все някъде ще се намери някаква такава луда глава.  ;D По-нестандартните желания според мен са продукт на водолейска/въздушна Венера, Венера в аспект с Уран. :)

Лични наблюдения или ...книжки за проявите на същата Венера ?!?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #2 -: Януари 20, 2014, 09:30:08 pm »
тук ще ти трябва и Меркурий, по после и Луна

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #3 -: Януари 20, 2014, 09:32:55 pm »
Не ограничавам сексуалността с Венера ,а какво е нейната роля в същата ,затова посочих и предпочитания/вкусове .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #4 -: Януари 21, 2014, 09:25:16 am »
Нормално и ненормално няма, стига да не става въпрос за убиване на хора или тежки телесни повреди.  ::) Всичко друго е въпрос да намериш човека, на който също това би му доставило удоволствие, а все някъде ще се намери някаква такава луда глава.  ;D По-нестандартните желания според мен са продукт на водолейска/въздушна Венера, Венера в аспект с Уран. :)

Лични наблюдения или ...книжки за проявите на същата Венера ?!?  ::)

Хахаха ами и двете :D :D Но не виждам нищо лоошо в книжките де.  :29:

Ти като каква определяш сексуалността на Венера под влияние на Уран ?!? )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #5 -: Януари 21, 2014, 06:24:22 pm »
Ами ако няма Марс, който да противоречи с инстинктивните си щения, тези хора са повече по идеята, откокото по изпълнението. Всичко им е изпълнено с някакви представи и сякаш въображението им им доставя повече удоволствие, отколкото самия секс. Рядко им идва музата, но качествено.  :012: И тогава вече трябва да си йога майстор.  :57:
Като се споменат пот и флуиди и ахахаха, които съм видяла с аспект Венера-Уран имат следната реакция: Ewwwwwww, сприиии.
Докато, примерно, Венера-Плутон седи и съсредоточено слуша, за нея това са нормални неща и не ги притесняват.

Това ,в кои знаци се случва и защо намеси Марс ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #6 -: Януари 22, 2014, 12:05:15 am »
Нормално и ненормално няма, стига да не става въпрос за убиване на хора или тежки телесни повреди.  ::) Всичко друго е въпрос да намериш човека, на който също това би му доставило удоволствие, а все някъде ще се намери някаква такава луда глава.  ;D По-нестандартните желания според мен са продукт на водолейска/въздушна Венера, Венера в аспект с Уран. :)

Потвърждавам — въздушна Венера в секстил с Уран дава по-развинтена фантазия :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #7 -: Януари 22, 2014, 12:32:48 am »
Нищо не споменахте за асексуалност и уранова Венера  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #8 -: Януари 22, 2014, 12:37:31 am »
Нищо не споменахте за асексуалност и уранова Венера  ;)

щото нямаме такива наблюдения :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #9 -: Януари 22, 2014, 12:40:38 am »
Значи си още "малка ",щом не познаваш такива   :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #10 -: Януари 22, 2014, 12:46:48 am »
Зависи колко време са си го представяли преди това и са се чудили дали и реално ще им е така, както в главата.  :012: :012: :012:
Има такъв момент ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #11 -: Януари 22, 2014, 01:19:13 am »
Ами все пак съм Скорпионското поколение и може би и това си казва думата.  :012: :012: :012: Не го изключвам наистина като вариант, там, където Уран е ударил, нещата са различни, защото не бива да са скучни. Така че за разнообразие и фригидни може да дава!  :D

Асексуалността е вид сексуална ориентация ,затова е избор /предпочитание -тук участват Слънце  и Венера ,а фригидността -липса на удоволствие от сексуалния акт поради ред психологически причини процентно,мъничка разлика ,но има ,нали  ;)....тук има многооооооооо Риби и малко Сатурн ,и малко Уран .... :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #12 -: Януари 22, 2014, 01:25:39 am »
А каква е в частност сексуалността на поколението в Скорпион,все пак това е знака на нейното заточение ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #13 -: Януари 22, 2014, 01:38:42 am »
Така е, приемам забележката! Дума не на място - но така и така сме тръгнали да обсъждаме ....

Кои ще са показателите за асексуалност в картата?

А кои за фригидност?  :29:

За фригидност ги казах, а ти за асексуалност -Уран/Водолей дават и двете крайности ,защото същия търси съвършенство ,но не като идеала на Нептун ,който тласка също в двете крайности от бурни страсти до фригидност,а онзи с "истинските форми",затова се получава изкривяване.Например по натал има Венера Телец опозиция Уран Скорпион ,човек ако се идентифицира прекалено силно с Венера ,която тук е в силата си .плътска ,алчна,похотлива непрекъснато ще избира "повечето,многото ...разнообразното " ,но ако и Слънце го потвърждава .Но и ще се срамува ,заради ценностите,правилата наложени от обществото ,които нарушава и тогава може да отиде в другата крайност -да си сложи "катинар" .
Друг пример -Венера в Риби опозиция Уран Дева ,живееща в затворено силно религиозно общество ,едва ли би избрала "свободната и небесна еротика" и ...хоп още един "катинар" . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #14 -: Януари 22, 2014, 01:42:58 am »
Заточението на Венера, но тронът на Марс и Плутон - а и те имат връзка със секса, повече със сексуалният импулс, и от там, вече казах, че според мен импулсът и желанието вървят ръка за ръка и импулсът, като подсъзнателен, влияе на желанието - обосновява го и понякога, дори, видоизменя.  :)
Другото, което е, за  мен планета в падение/заточение не означава, че е слаба. И това падение на Венера не е слабо като експресия изобщо. Венера в Скорпион за мен става още по-сексуална, но тя е паднала в този знак, защото губи по-хармоничният си облик пред хората, губи дори, до известна степен центрирането към себе си, защото принципно Венера е такава - тя поставя своите нужди на първо място. Тя знае, че другите отразяват нея самата. В Скорпион тя ще гледа повече към другите и заслепена от страстта си, ще се концентрира повече над тях, отколкото на себе си. Та .... в падение е не защото е слаба, а защото с тези качества не е точно Венера.  :) И с много други заточения/падения е така.

Лично споделяне търся ,ти нали си представител на Скорпионското поколение ,в частност и с Венера в знакова квадратура със Скорпион /Плутон -това ме интересува ,"от извора"  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“