Автор Тема: Цветове...Планети...Съответствия  (Прочетена 11207 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цветове...Планети...Съответствия
« Отговор #30 -: Август 25, 2022, 11:33:13 pm »
От както тр. Сатурн е в 12 дом "потънах" изцяло в тъмната гама - черно и сиво.

Само ако Сатурн ти активира планета, която е управител на АСЦ или самият той е един от упрвителите на АСЦ
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Цветове...Планети...Съответствия
« Отговор #31 -: Август 26, 2022, 03:08:15 am »
Чакайте по темата,  че Сатурн се включи и строи редиците.

Текущо и съвсем прясно ме изкушава и преследва хладно сиво-синьо-зелено - видение, двойнственост, равновесие, дзен.
Отдавам го на Венера. Тя е красавицата неземна.
Венусар в солара,  задвижен от транзити и лунации.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Цветове...Планети...Съответствия
« Отговор #32 -: Август 26, 2022, 02:10:17 pm »
Да,Enigma Отиват ти цветове, който го "носиш" вътрешно.


Аз колкото и бяло да обличам ,никой не ме  вижда като "бяла и добра" ,а винаги като "опасна"  :86:
Зачетох се и аз в темата.
Рени, има истина в думите ти!
Обожавах бяло до навършването на 40 години. Винаги получавах комплимент, когато носех бяла  дреха и ако някога съм мерила няколко цвята на една и съща дреха, мнението на околните винаги беше да избера бялото, защото изглеждам най- добре с него. Не бих казала, че по природа съм “ бяла и добра”, но определено бях по- добър човек отколкото съм сега.
След 40- те обожавам черното. Това лято за пръв път си купих черни сандали, а този цвят го избягвах винаги за чанти и зимни боти дори. Като отворя гардероба, се вижда , че черното ме е превзело.
Друг нов цвят за мен е зеленото. Никога не бях носила през живота си, сега установих, че ми ходи и имам няколко дрехи. Взех си и червено кожено яке. Наблягам на ярки, чисти цветове, като цветотип се изкарах зима заради контраста очи/ коса.
Черното , гледам, е любимо на млади и стари. А бяха времена, в които го ненавиждах. Последните години са ми тежки емоционално, отделно Сатурнови и Плутонови транзити, та никак не се учудвам защо се промених.
« Последна редакция: Август 26, 2022, 03:27:54 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цветове...Планети...Съответствия
« Отговор #33 -: Август 26, 2022, 02:41:40 pm »
Само ако Сатурн ти активира планета, която е управител на АСЦ или самият той е един от упрвителите на АСЦ

В широк съвпад с Венера , която е в 12 дом и съвпад с АС ::)

Аз самата се чувствам доста Сатурнова, покрай нат. Сатурн на МС.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цветове...Планети...Съответствия
« Отговор #34 -: Август 26, 2022, 02:42:49 pm »
Преди 40г.  нямаше избор в цветовата гама облекло. Изборът беше ограничен до кафяво, черно, синьо, сиво, бяло в конфекцията. Иначе, имаше платове, различни цветове, но скъпи, за които ти трябва и добър шивач.
По принцип АСЦ и цялата негова свита,  дават информация за цветовете, които най-добре пасват на външността ни, кои ни радват, заедно с Венера и Слънчевия знак. И всяка промяна в прогностичните карти, може да изважда на дневен ред кои цветове ще ни бъдат актуални, стига обстоятелствата да ги предлагат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цветове...Планети...Съответствия
« Отговор #35 -: Август 26, 2022, 02:45:29 pm »
Само ако Сатурн ти активира планета, която е управител на АСЦ или самият той е един от упрвителите на АСЦ

В широк съвпад с Венера , която е в 12 дом и съвпад с АС ::)

Аз самата се чувствам доста Сатурнова, покрай нат. Сатурн на МС.

Щом е в знака на Венера, която е един от упр. на АСЦ, докато е в знака, Сатурн действа.
Сатурн на МЦ- искаш да те виждат като Сатурн
Сатурн на АСЦ- се чувстваш като Сатурн
Сатурн на ИЦ- ти си всъщност, отвътре Сатурн. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Цветове...Планети...Съответствия
« Отговор #36 -: Август 26, 2022, 03:26:42 pm »
Рени , преди 40 г. съм била на 6 и последното, което съм забелязвала са цветовете.  :D
Имах предвид 40 годишна възраст.
А, онзи ден си взех кафяви сандали. Това ми е най- омразният цвят, имала съм ботуши в цвят коняк, но кафяво избягвах. Е, сега вече имам и ми харесва.
Хубаво е, че се променяме, пробваме , експериментираме.
« Последна редакция: Август 26, 2022, 03:32:25 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цветове...Планети...Съответствия
« Отговор #37 -: Август 26, 2022, 05:39:58 pm »
Корея, коментарът ми не е към теб насочен, а въобще.  ;)
Може да избираш в рамките на посоченото.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“