Автор Тема: Полупойнтове  (Прочетена 12489 пъти)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Полупойнтове
« Отговор #75 -: Юни 06, 2020, 04:53:41 pm »
Обаждане и съобщаване на неприятна новина, кражба, инцидент на пътя с близък, пътуване в чужбина при някого.
Здравословен проблем, проблем при брат/сестра, неприятност в личния живот, загуба на пари.

Здравейте, продължавам да мисля ,че събитието е свързано със семейство или съобщество, неприятно, изненадващо, може би нещастен случай, удавяне,отравяне и т.н. Станало е към 03.09.56 Формулите показват кармичност , въздействие на съдбата.Заложих като място на събитието Плевен.При тази астрология формулите имат различни значения пък и ние не сме врачки за да  гадаем какво се е случило.Това е много добър метод за да изследваш бъдещо събитие,да си направиш нужните заключения.благоприятно или не е то.Ако има някаква опасност да минеш по линията на най-малкото съпротивление.

При втората дата имаше запознанство с мъж във Варна, което все още ми разказва играта. ;D Скъса ми се каишката на овувката по пътя, та не знам дали не беше знак, че не трябва да вечерям с колегите ми и него. :)
При първата дата новината беше повече от неприятна, да, и свързана със семейството, но не в Плевен, а в родния Пловдив. Баба ми почина от инсулт на тази дата и според бърза помощ се е случило в този интервал от време.

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Полупойнтове
« Отговор #76 -: Юни 06, 2020, 05:42:52 pm »
Плевен е грешка от моя страна не знам защо съм недогледал

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Полупойнтове
« Отговор #77 -: Юни 06, 2020, 07:16:05 pm »
Мисля ,че часът Ви на раждане не е този който ни дадохте. За него просто липсва фактор възрастна жена.Мисля че истинският Ви час е този на снимката.
« Последна редакция: Юни 07, 2020, 06:38:32 am от atiart »

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Полупойнтове
« Отговор #78 -: Юни 06, 2020, 07:18:41 pm »
Разгледайте дървото и ще разберете
« Последна редакция: Юни 07, 2020, 06:38:03 am от atiart »

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Полупойнтове
« Отговор #79 -: Юни 07, 2020, 03:28:15 pm »
До  ilkost побликувам картата Ви

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Полупойнтове
« Отговор #80 -: Юни 07, 2020, 07:11:54 pm »
Мидпойнта KN.HA- кармична или нещастна връзка. WI.HA-негативно влияние от миналото, нещастие. MO.SA- женски проблеми,ограничения,дисциплина в чувствата, самотност,мъчение,проблем в любовта предвид MC.VE и т.н цитатите са от А.Айч Не се отчайвайте преодолейте го ,вземете най -доброто от ситуацията. След тъмното идва и светло.
« Последна редакция: Юни 07, 2020, 07:17:33 pm от atiart »