Автор Тема: Телепатия  (Прочетена 32022 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #60 -: Февруари 22, 2014, 12:16:15 am »
ЛФ се образува като се ,,докара Слънцето на Асц.,като се нанесе дъговото разстояние Слънце/Луна се намира ЛФ,както Асц. носи Слънчева символика, така би трябвало и ЛФ да носи Лунна символика ,в някакви апокрифи арабите писали че когато ЛФ е в съвпад с Асц. /родените на новолуние могат да предсказват/дали чак пророци не си спомням./ Моя съвпад Слчнце/Луна е с твърде широка орбиса,не виждам такова в мене,важното е че се потвърждава връзка с интуицията

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #61 -: Февруари 22, 2014, 12:23:08 am »
ЛФ се образува като се ,,докара Слънцето на Асц.,като се нанесе дъговото разстояние Слънце/Луна се намира ЛФ,както Асц. носи Слънчева символика, така би трябвало и ЛФ да носи Лунна символика ,в някакви апокрифи арабите писали че когато ЛФ е в съвпад с Асц. /родените на новолуние могат да предсказват/дали чак пророци не си спомням./ Моя съвпад Слчнце/Луна е с твърде широка орбиса,не виждам такова в мене,важното е че се потвърждава връзка с интуицията

Хм ,това е интересна теза.
Имаш съвпад Слънце/Луна ,а когато Уран застене срещу Слънце ,може и да започнеш да предсказваш ;)
А към какво те насочи преди няколко години тр.Уран съвпад Хирон ,това ми е интересно ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #62 -: Февруари 22, 2014, 12:40:14 am »
Извинявам се бях дал отговор но изъезнал ,доскоро не обръщах внимание на хирон,скоро научих за цъла система на тълкуване на аспектите му/Пепеляшкови аспекти/,ще се опитам да си спомня когато Уран е минал какво е било,но утре ,явно ти държиш най вече на Уран,ще го преразгледам тогава,все го свързвам само с краткотрайни ,,проблясъци,,до утре ,чао :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #63 -: Февруари 22, 2014, 02:13:51 am »
Направих ,,възстановка,, ,когато тр. Уран е направил съвпад с Хирон-съдбоносен момент беше и то много зловреден .По време на ,,Саде сати,,-Сатурн тр. е бил на 30 градуса от Луната ,тежък период,тогава беше ,,пика,,.Уран ми е в 7 дом,у12дом направил съвпад на Хирон в 1риби.За по кратко само ще кажа ,че внезапно и неочаквано възникнаха проблеми свързани с ел. ток, не заради мои грешки,които ме накараха да променя квартирата в чужбина/в транситната решетка последния ред е 12 дом-бягство/в момента по телевизора говорят за бягство :57:,/интересно че вновата квартира след много ремонти скъпоструващи,пак заради проблеми с поправяне на ел. инсталация/бяха казали челесно ще се оправи,а се оказа предишните крали ток и е голям проблем да се пусне отново/накрая ми писна и се махнах от чужбина/пак като бягство 12 дом.Не мога да повярвам още колко съдбоносен се е оказал този транзит! ???

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #64 -: Февруари 22, 2014, 11:26:46 am »
Извинявам се бях дал отговор но изъезнал ,доскоро не обръщах внимание на хирон,скоро научих за цъла система на тълкуване на аспектите му/Пепеляшкови аспекти/,ще се опитам да си спомня когато Уран е минал какво е било,но утре ,явно ти държиш най вече на Уран,ще го преразгледам тогава,все го свързвам само с краткотрайни ,,проблясъци,,до утре ,чао :)

Не държа,но той е" причинителят-ускорител"  на казуса . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #65 -: Февруари 23, 2014, 06:02:49 pm »
Уран управлява нарпежението,ел.ток,може да се включи така във виртуалното радио он/оф,но пък му трябва стабилизатор на напрежението,изгори ли виртуалното радио отива в лудницата май :043:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #66 -: Февруари 23, 2014, 07:12:25 pm »
Уран управлява нарпежението,ел.ток,може да се включи така във виртуалното радио он/оф,но пък му трябва стабилизатор на напрежението,изгори ли виртуалното радио отива в лудницата май :043:

Мдааааа....затова преди лудница ,има митница  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Agena

  • Гост
Re: Телепатия
« Отговор #67 -: Април 15, 2014, 08:49:57 pm »
 Неразвитието на телепатията води до изоставане и в останалите модули на езотериката,а те са два ,освен нея-единия е самоосъзнаването,което може да настъпи както от лични опитности,така и от натрупани теоретични познания,и практиката.Телепатия/а също и ясновиждане/,самоосъзнаване и практика са трите фундамента на магията.Ако си мислиш,че развиваш само астрологията например,като теоретични познания,без да се впуснеш в практика,ако само практикуваш,без да четеш и т.н.,сигурно е,че се самозалъгваш,че правиш нещо.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Телепатия
« Отговор #68 -: Април 15, 2014, 09:06:36 pm »
Оххх, как се изкушавам да напиша: "ще си намисля 1 дума, познайте коя е" :)

А защо не са два дяла: самопознание (с практика) и телепатия (с практика)?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Телепатия
« Отговор #69 -: Април 15, 2014, 09:34:45 pm »
Много ми е интересно как се развива практически телепатията, честно. Методът на Папи ми звучи хубаво, дали да не започнем една тема-семинар-практика по телепатия? Папи, намисли си предмет (нещо нормално — чаша, ябълка, не абстракции като "асцендент", "еманация", "аспектиращ" или "есенциален") и ще се пробвам :29:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Телепатия
« Отговор #70 -: Април 15, 2014, 09:57:29 pm »
Чак и тема направих-айде де :)

Еманация все някой ще я познае, ама ако намисля гологан...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #71 -: Април 16, 2014, 03:47:08 pm »
Преди 3 години реших да започна да я развивам, защото констатирах че имам заложби  :012:
Как започна да си "развиваш" телепатията. Ще ми е много интересно ако разкажеш? :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Телепатия
« Отговор #72 -: Април 16, 2014, 06:45:21 pm »
Напоследък нещо изключително досадно - понеже както знаете, хорските животи хич не ме вълнуват. Покрай развиването на някакви други умения явно, в момента в който някой седне близо до мен и аз нямам какво да си мисля, а главата ми е празна, започвам да чета някакви негови мисли. Познати, непознати, няма абсолютно никакво значение, чете се ама така както се чете книжка. Това умение по-скоро бих го развивала от гледна точка именно на това никой да не ми бърка в мозъка по простата причина, че ако разбера, с малко мисловна моя подкрепа ще го хвърля от някой висок етаж.  :012: :012: :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #73 -: Април 16, 2014, 07:01:38 pm »
Това умение по-скоро бих го развивала от гледна точка именно на това никой да не ми бърка в мозъка по простата причина, че ако разбера, с малко мисловна моя подкрепа ще го хвърля от някой висок етаж.  :012: :012: :012:
Страх ме е да общувам с теб! ;D Ама май късно ме хвана шубе, вероятно вече си пратила някой да ме убие, понеже не веднъж прочетох мислите ти по скайпа ... ;D ;D
Последният път доста странно ми стана, когато ти заговорих за водно Слънце + Луна в риби какво става - оказа се, че Тъндър е тълкувала хороскоп със същите планетни разположения. ;D ;D ;D Голям смях падна. ...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #74 -: Април 16, 2014, 07:05:09 pm »
Да ... често ми се случва това с телепатията ....
Даже вчера с теб ... изведнъж се сетих за теб и след няколко секунди гледам, че си ме цитирал в една тема ... :D