Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 291431 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #780 -: Януари 29, 2016, 12:13:17 pm »
Хм, погледнах картата - предсти ти нов асоларна година - т.е. аспектът ще се "фиксира" в соалра. Опитах да построя солар, ако виждам правилно - соларния Сатурн ще попадне във 2 соларен дом ...

Явно Сатурн ще наложи нов ред  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #781 -: Януари 29, 2016, 12:31:54 pm »
Ето го солара Алена , това положение не се търпи просто ...  Размера на данъците, общински и т.н. при положение , че съм бил и безработен в този период е толкова голям , че в БГ за тези пари може да си купиш кола ... толкова съм разстроен , че вече ни астрология , ни нищо ми говори ...
Дължат ми доста пари , които не знам дали ще си върна.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #782 -: Януари 29, 2016, 12:39:21 pm »
Не се фиксирайте върху аспектите в соларната карта чак толкова много. На други неща се обръща внимание в нея. Заети домове, стихии, соларни планети на куспида на натални домове, положение на АСЦ, Слънце и Луна.
Цяла година Сатурн квадрат Луна и огромни разходи.  :012:  Това е транзит, който ще отмине в рамките на тази година.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #783 -: Януари 29, 2016, 12:41:59 pm »
Надявам се да отмине наистина.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #784 -: Януари 29, 2016, 12:56:06 pm »
И на мен Сатъра ми квадратира Луната, но аспекта го усещам на психическо ниво по-скоро. Засегнати са 2-4 дом. Абсолютен непукист станах. Вярно, доста често ми е  потиснато и ме гони депресията, но ранимостта на рибешката ми Луна сякаш изчезна. Не изпитвам нужда и от драми.  :012:

 Във финансов план лекичко ми се разшириха пръстите, но ще наблюдавам как ще съм с парите тази година.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #785 -: Януари 29, 2016, 01:10:17 pm »
Ето го солара Алена , това положение не се търпи просто ...  Размера на данъците, общински и т.н. при положение , че съм бил и безработен в този период е толкова голям , че в БГ за тези пари може да си купиш кола ... толкова съм разстроен , че вече ни астрология , ни нищо ми говори ...
Дължат ми доста пари , които не знам дали ще си върна.
Вярно, че Сатурн във 2д на солара показва затруднения относно финансите, но също така дава строго фиксирани постоянни доходи- без пари няма да останеш, от теб се иска да ги харчиш разумно. сол Меркурий У8 е в сол 3д- сметки, дребни пари, които имаш да даваш и получаваш- в съвпад е с Плутон У1 и Венера У7- от една страна ще имаш сили сам да се справиш и поемеш задълженията, а от друга страна ще имаш подкрепата на жени- сестра, приятелка.
сол Марс у1, У6 в 1д в собствен знак и дом- ще си активен и продутивен по отношение на работни и ежедневни задължения, в секстил с Венера У7- ще ти върви в партньорските отношения, в секстил е с Юпитер У2, съУ5 в 11д- все пак пари за забавления с приятелите няма да ти липсват през годината- не унивай, чака те добра година и твоят дом ще продължи да бъде в чужбина- сол ИЦ в 9д; Слънцето У10 е в 4д до ИЦ е в квадрат с Марс У1- проблемите в смейството и с родителите може да имаш, освен това може да се задълбочиш в подробности относно родословие, семейни традиции и окултни науки.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #786 -: Януари 29, 2016, 01:18:34 pm »
Акрукс , много ти благодаря. Знам , че и твоите са в чужбина, последния път като си тръгвах от БГ така ми се искаше просто да си остана... понякога ми идва в повече , съдба. Последния път България ми се видя фанстатично красива.

Радвай се, че семейството ти е в Испания , на топло и приятно. Тука при нас стана страшно ... след 6 и половина не може да излеш на улицата, щото не знаеш кой ще те ограби изнасили или отвлече. Полицията крие всичко , за да не се разчуе и така.

Много късмет пожелавам на теб и на семейството и през новата година :) Много сбъднати мечти и преборени проблеми :) и не на последно място здраве.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #787 -: Януари 29, 2016, 02:14:42 pm »
Акрукс , много ти благодаря. Знам , че и твоите са в чужбина, последния път като си тръгвах от БГ така ми се искаше просто да си остана... понякога ми идва в повече , съдба. Последния път България ми се видя фанстатично красива.

Радвай се, че семейството ти е в Испания , на топло и приятно. Тука при нас стана страшно ... след 6 и половина не може да излеш на улицата, щото не знаеш кой ще те ограби изнасили или отвлече. Полицията крие всичко , за да не се разчуе и така.

Много късмет пожелавам на теб и на семейството и през новата година :) Много сбъднати мечти и преборени проблеми :) и не на последно място здраве.
Благодаря, Грег! Испания в кварталите, където има повече латино, също е рисковано да замръкне човек- затова и си плащаме високия наем в централната част на града, а иначе има двойно по-евтини и големи квартири, но в онези квадртали-гетата. Цялото семейство не сме на топличко- малката е тиролка, притесняваше се кога ще имат сняг, че нямали курортисти, а като наваля ни пращаше радостна снимки от детската писта  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #788 -: Януари 29, 2016, 02:34:08 pm »
Наистина трябва да се внимава в чужбина. Радвам се  че и другата ти дъщеря си остана в Австрия , помня като каза , че се мести в чужбина , след като работеше в някакъв фитнес в БГ.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #789 -: Февруари 01, 2016, 11:14:16 pm »
Тази твар ми направи тригон с Венерата. Вече е леееко разходящ. Но Сатурн нали е бавен, та явно сега се задейства. Половин градус е орбисът.
Е, за първи път в живота ми не се харесвам. А аз много, ама много се харесвам! Все пак имам съвпад на Луна и Венера в Овен. Наясно съм, че съвсем не съм съвършена, но чистосърдечно си казвам - много се харесвам.
Затова за мен е грандиозно, невероятно събитие дни наред да съм в състояние, в което да не се понасям.
Ту страдам, ту ми е смешно   :-\ ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #790 -: Февруари 02, 2016, 12:58:45 am »
The_One, Луна съвпад Венера е твърд аспект. Нехаресването в периода може да е от тр.Венера в Козирог или по-скоро не те виждат (МС в знак на Венера) другите като "важна".:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #791 -: Февруари 02, 2016, 10:18:36 am »
Отдавна не съм писала, но предвид важните транзити, които ми предстоят мисля да започна да се включвам по-честичко.
Моята карта е много подобна на тази на Yaya. Часът ми само е различен. Сатурн първо ще мине през тригон с Луната, а после ще квадратира собствената си позиция и Слънцето. Като нацели Нептун ще активира едновременно огнения тригон и Тао-квадратурата.
Как ви се струва, съфорумци? Ще оцелея ли? ;)
« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 09:20:22 pm от Love-me »
Serve, love, give

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #792 -: Февруари 02, 2016, 12:57:55 pm »
Как ви се струва, съфорумци? Ще оцелея ли?   :
Поставям карта на текущите транзити.
Както си оцелщла преди 28г, така ще оцелееш и сега, няма страшно!
Може би си имала предвид тригона на тр Сатурн с Луната, сбъркала си светилото от шаш  :) Тригонът е лек и хармоничен аспект, Сатурн У8, У9, У10 ще извърши тригон  с Луната У2, У3, съУ11 и би трябвало вече да усещаш положителното влияние на този аспект по  отношение делата на споменатите домове. Следва съвпадът му с Нептун У11 в 7д- преди две години го имах, като при мен Нептун е У7 в 3д, а Сатурн У5 и се прояви като по-сериозни творчески изяви, а при теб преди това тр Сатурн ще е извършил секстил с Плутон съУ6 в 5д, който ще извърши нужните промени по 5-ти и 6-ти дом по един лек и положителен начин.
И чак тогава идва квадратът му със Сатурн в 5д, а по-късно и със Слънцето У11 в 4д, но заедно с последния квадрат ще тече и тригона му с Марс, тъй че каквито и затруднения да се появят по отношение на дом, семейство, мъже и авторитети в колектива, ще ги преодолееш с лекота и без лоши последици за здравето.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #793 -: Февруари 02, 2016, 02:45:10 pm »
Права си, akruks, като го видя Сатурн, че приближава някое светило и ми настръхва косата. Оправих си грешката, разбира се, че тригонът е към Луната. С него ми започва Китайската Нова година в понеделник. ;) В момента най-силно усещам развитие по делата в 10-ти дом. Точно в понеделник е и кулминацията с един семинар, който ще водя. И новолунието ми е в 10-ти дом в благоприятни аспекти с Луната и Плутон.
Последният по-страшен сблъсък със Сатър ми беше при Сатурновото завръщане през 2010, когато не ми разрешиха да се върна от майчинство, защото нямало място за мен в службата, баба ми почина, а тя беше повече от майка за мен, после започнах работа от вкъщи и ми беше меко казано много депресивен период. Натални Слънце и Луна в 11 дом не търпят работа в изолация. Та, затова сега реших да питам пак ли да се настройвам за тежък период. Да си призная малко се разглезих през последните 4 години, особено по време на тригона му със Слънцето нещата се развиваха спрямо моите желания.
Интересно ми е при съвпада с Нептун и активирането на тригона и тао-квадратурата, толкова аспекти накуп, кое влияние най-силно ще се открои.
Пусто при мен Сатурн прави квадрат едновременно със Слънцето и с наталната си позиция. Добре, че ще има поне нещо положително в лицето на Марс, което отчасти да компенсира. Сега като погледнах преди 13 години при същите квадратури съм започнала първата си работа. Ще видим проявленията му този път. ::)

Благодаря ти за насоките, както винаги оптимистични  :-*
« Последна редакция: Февруари 03, 2016, 11:28:44 am от Love-me »
Serve, love, give

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #794 -: Февруари 02, 2016, 04:51:57 pm »
Love-me, тази година акцента при теб  е 7-ми дом: Марс от 4-ти ще спре съвпад с К7 , а Юпитер у 7-ми е спрял съвпад Сатурн в 5-ти, и двамата по натал са съвпад с възела ти, ти си Рибка и тази година определено ще ти си "припка " надалече ( Уран пак ще мине през Луната ти). :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“