Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290845 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #810 -: Февруари 15, 2016, 07:47:13 pm »
Alena,имаме почти еднаква домификация,скоро-догодина тр.Сатурн ще направи точния съвпад.Проверих последния път при мен когато тр.Сатурн е правил съвпад с МЦ при мен съм полагал клетва за военна служба-майтапа е ,че Сатурн ми е в падение в   1д,овен,у11,12-падението на МЦ се изрази ,че по ,,случайност,, се оказах човека,по който се равняват всички от поделението при маршируването покрай ,,биг босс,,,имаше двама по-дълги от мен ,как се скатаха гадините не разбрах :lol_hitting: ,не мога да разкажа цялата излагация,обаче например,когато трябваше да се слагат щиковете на автоматите,от студа ръцете замръзнали,пружината на щика също, та не се стана като на репетициите,имаше още излагации ,но не ми се разказва :57: .Извод-очаквай да полагаш военна клетва догодина :85:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #811 -: Февруари 15, 2016, 07:55:48 pm »
Сега проверих в ефемеридите-около квадрата на тр.Сатурн с Асц. са ме взели в казармата,след подготовка на МЦ-клетвата,две години казарма в 10д и когато тр.Сатурн на к11-уволнение ,работи си картата ,ей :o

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #812 -: Февруари 15, 2016, 08:07:16 pm »
Хм, при мен е в 5 дом в Лъв в натала, а като спомена казарма - да, мога да кажа, че ме строява в 2 редици и ме дисциплинира, за да си изпълня поставените задачи - тогава, когато ще прави значим аспект. Обичайно се започва с казарма и при точния аспект вече има резултат :) хубав резултат, но след голям зор.

В края на годината ще е на МС. Ще направи опозиция на натален Марс и застава на МС. Юпитер ще е в тригон с АС. Мисля я тази опозиция с Марс и то ъглова - вероятно ще се чувствам изцедена на финала :( Точно тогава Юпитер и Уран - мунданно ще са в опозиция. При мен стават повече фигурите :)
Над силата е само умението да я владеем!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #813 -: Февруари 15, 2016, 08:16:36 pm »
Моля да споделите как се е изявил при Вас транзитен Сатурн на МС?

Кариерен пик.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #814 -: Февруари 15, 2016, 08:36:46 pm »
Моля да споделите как се е изявил при Вас транзитен Сатурн на МС?
Алена, нали знаеш, че всичко е индивидуално- ето, на Уран е донесъл кариерен връх, а на мене тотален срив на кариера и здраве- Сатурн е У6 и на МС прави квадрат с Уран У6 , с АСЦ и Плутон на него

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #815 -: Февруари 15, 2016, 08:50:40 pm »
Алена, нали знаеш, че всичко е индивидуално- ето, на Уран е донесъл кариерен връх, а на мене тотален срив на кариера и здраве- Сатурн е У6 и на МС прави квадрат с Уран У6 , с АСЦ и Плутон на него

Да, имах такъв, но и проблеми със здравето, които ме накараха да преосмисля живота си, което доведе до забавяне точно на МЦ темите. При мен Сатурн е У6.

п.п. Наближавайки МЦ ми беше съобщено, че не мога да имам деца.
« Последна редакция: Февруари 15, 2016, 08:59:10 pm от Uran »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #816 -: Февруари 15, 2016, 09:20:57 pm »
При мен овенски Сатурн ми звучи като военна/овен/,тежест,изпитание,урок/Сатурн/в светлината на прожектора-на клетвата около 6-8хил.човека ми видяха Сатурн в падение ,квадрат със средна точка Марс/Плутон/пак военно звучи :017:/.Има много потвърждения-при влизането в казарама Уран у12 е бил на МЦ,Юпитер у1,9,10 в овен,опозиция Слънце,Марс в козирогв10д .Малко отклонение-случайно забелязах тр.Уран /радиация/е бил при мен на МЦ по време на Чернобил 1май1986.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #817 -: Февруари 15, 2016, 09:25:43 pm »
Хм, akruks, Uran и при двете Ви е У6, при мен е У11, надявам се здравните проблеми по сатурновите теми при мен да са отшумели до тогава. Е, че може и това е тържеството ми :) Честно казано, очаквам нещо в кариерен план, но ще видим - какво ще съм посяла. Сатурн ми дава винаги след къртовски труд :)
Над силата е само умението да я владеем!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #818 -: Февруари 15, 2016, 09:29:46 pm »
Моля да споделите как се е изявил при Вас транзитен Сатурн на МС?
биологичният ми баща започва да посяга и на мен, майка ми ни събира багажа и се местим да живеем при баба и дядо. оттогава не присъства в живота ми.
съвпадът на Уран-Нептун тогава е върху наталния ми Сатурн, който е на 20* преди МЦ

//била съм само на 2, но го споменавам, защото това е най-маркиращото събитие във формирането ми като личност. има време до следващото, първо трябва да премине през целия ми стелиум, ще видим дали ще оцелея:Д

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #819 -: Февруари 15, 2016, 09:31:42 pm »
При мен овенски Сатурн ми звучи като военна/овен/,тежест,изпитание,урок/Сатурн/в светлината на прожектора-на клетвата около 6-8хил.човека ми видяха Сатурн в падение ,квадрат със средна точка Марс/Плутон/пак военно звучи :017:/.Има много потвърждения-при влизането в казарама Уран у12 е бил на МЦ,Юпитер у1,9,10 в овен,опозиция Слънце,Марс в козирогв10д .Малко отклонение-случайно забелязах тр.Уран /радиация/е бил при мен на МЦ по време на Чернобил 1май1986.

Точно овенски-военно пасва :012:

Сега, като каза, че при теб Уран е бил на МС при аварията - то и при мен е бил там - погледнах, че и ретро е бил. Една от хипотезата за зъбните ми проблеми беше точно радиацията. Каква е картинката при мен - ретро Уран на МС в опозиция на натален ретро Марс на ИС. Ами .... започвам да приемам тази хипотеза  ???
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #820 -: Февруари 15, 2016, 09:34:04 pm »
Сатурн на МС през 2007 години ми донесе неочакван подем и кариерен пик. Това беше периодът, в който смених попрището и сама се преквалифицирах. Приключих окончателно с професионалните изяви преди 2007, смених посоката и намерих това, което наистина ми харесва да правя. Годините преди това бяха белязани с лутане, нестабилност, краткотрайни и безперспективни професионални ангажименти, продължителна безработица и финансови проблеми, с усещане за безизходица.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #821 -: Февруари 15, 2016, 11:04:30 pm »
Моля да споделите как се е изявил при Вас транзитен Сатурн на МС?

Както го пише в книжките : смяна обществен и личен статус, смяна на работното място, не на дейността-възход, промяна в доходите ми, учение, грижи около родител, по-голяма отговорност към дома, затворих "една страница" и въобще много наситен с динамика и събития период, но в същото време отсреща е бил Уран. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #822 -: Февруари 16, 2016, 09:10:22 am »
Моля да споделите как се е изявил при Вас транзитен Сатурн на МС?

Може да звучи странно, но ... никак  ???, в смисъл - нищо специално - още повече, че наталния е на 3 гр преди МС. Пет месеца по-късно умира баба ми, с която всъщност живеех, но това са си 5 месеца - тр Сатурн вече е бил далеч от МС.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #823 -: Февруари 16, 2016, 09:22:24 am »
При теб е било на сатурновия възврат, значи. От една страна - транзитът му през МС те поставя в добре позната атмосфера, понеже там ти е в натала. От друга - има завършване на един сатурнов цикъл - все си мисля, че следва да има реколта. Интересно ми е и ще ти погледна картата - на какъв фон се е случило :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #824 -: Февруари 16, 2016, 09:45:26 am »
При мен точно при преминаването на Сатурн през МЦ също не се е случило нищо особено. Докато Сатурн е преминавал през 10 дом имаше сериозни промени при мен, но вече далеч от МЦ. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми