Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290869 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #840 -: Март 01, 2016, 01:02:24 pm »
Може и да е от Юпитер, който ти е диспозитор на слънцето и в момента е в квадратура към него. Юпитер е по разширението и идеите :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #841 -: Март 01, 2016, 01:34:42 pm »
Извинявам се, какво трябва да значи това..  ::)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #842 -: Март 04, 2016, 09:14:18 pm »
При мен много учебникарски се проявява транзитът на Сатурн. В 10-ти дом е, а Марс тъкмо "каца" на МС - шефът се обади да ми възложи нова отговорност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #843 -: Март 04, 2016, 09:34:24 pm »
То и аз днес, докато пътувахме - това си мислех за моя предстоящ транзит на Сатурн през МС в 10 дом - сигурно и нови отговорности ....

Възможно ли е да подейства ограничаващо на общ. изяви?  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #844 -: Март 04, 2016, 09:55:07 pm »
То и аз днес, докато пътувахме - това си мислех за моя предстоящ транзит на Сатурн през МС в 10 дом - сигурно и нови отговорности ....

Възможно ли е да подейства ограничаващо на общ. изяви?  ::)

Според мен - не. Ако е в 5ти или 11ти дом, или аспектира луната - да. 10ти дом е най-високо раположеният, най-видимият дом - там (натално, транзитно) всичко се вижда.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #845 -: Март 05, 2016, 11:44:10 am »
Според мен - не. Ако е в 5ти или 11ти дом, или аспектира луната - да. 10ти дом е най-високо раположеният, най-видимият дом - там (натално, транзитно) всичко се вижда.
Да, вижда се, ама си зависи от натала и Сатурнчо какви аспекти заформя...
Тотален срив преживях- загубих високо платена работа, което ми се отрази сериозно на здравето, когато тр Сатурн У5, У6 от 10д заедно с тр СЛВ квадратира Плутон на АСЦ. Тогава тр Меркурий е ретро на МЦ и квадрат с Уран У6 , тр Венера и тр Марс съвпад също в 10д и квадрат с моя Мерк У1, У10

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #846 -: Март 05, 2016, 07:22:49 pm »
Аз веднага след градуса на МС нямам особено какво да ми аспектира, но гледам, че след влизане на Сатурн в 10 дом  - тр. Венера (У2 и съУ7) минава през АЦ и от 1 дом, в Овен - прави тригон с нат.Сатурн. точно в 1 дом и в Овен не й е най-комфотното място, но  ... това е положението.
Над силата е само умението да я владеем!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #847 -: Март 06, 2016, 05:21:12 pm »
Тр. Сатурн тригон Юпи - У5 и куинконс МЦ: гинекологични проблеми, отпуска заради лекциите.
(обожавам университета и колежките, защото макар на моменти да ме дразнят, си прекарвам страхотно с тях и все повече започвам да свиквам с противоположностите, с различните от мен - има на какво да се уча от тях)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #848 -: Март 08, 2016, 09:30:42 am »
Снощи с милия ми Тати пак вдигахме пушилка.  :d030:
Каза,че нищо няма да ми остави като умре,защото всичко щял да разпродаде и да ходят на ескурзии в чужбина!Стреля в тъмното-неговото Слънце съвпада с моята Луна-У1 и няма да продаде нищичко!  :29: А аз му казах,че  не е Бъкингамския Дук и че няма да загубя важна титла и множество имения с армии от прислуга.Леле,колко се ядоса!   :012: :d030: :043:
 За този мил скендъл обвинявам напълно Сатурн опозиция към собственото си място и факта,че ние Овните обичаме да се кюскаме,което е наш най-висш израз на близост и обич.  :96: :D
 
« Последна редакция: Март 08, 2016, 09:40:45 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #849 -: Март 08, 2016, 09:36:27 am »
И МАрс вчера направи ингрес в Стрелец, та е повдигнал "бойния дух"  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #850 -: Март 08, 2016, 09:43:02 am »
И МАрс вчера направи ингрес в Стрелец, та е повдигнал "бойния дух"  ;D
Значи ще обельосам и Марс,който активира гладиаторските битки на планетите в Овен!  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #851 -: Март 08, 2016, 03:35:05 pm »
Снощи с милия ми Тати пак вдигахме пушилка.
Каза,че нищо няма да ми остави като умре,защото всичко щял да разпродаде и да ходят на ескурзии в чужбина!Стреля в тъмното-неговото Слънце съвпада с моята Луна-У1 и няма да продаде нищичко! Овните обичаме да се кюскаме,което е наш най-висш израз на близост и обич. 
Офф, майка ми- стрелкинята, редовно ме вкарваше на бойното поле с подобни приказки, но аз като миролюбива везна един ден си хванах такси, натоварих децата, телевизора и кучето, и тортата, която бях направила за чрд на малката и... на квартира. Точно за 2 часа я намерих по обяви във вестника и се изнесох от бащиния дом. После като порастнаха децата ми започна тях да обработва- обещаваше да остави всичко на голямата, но тя като замина да следва в чужбина се оказа неизгодна инвестиция и майка ми се ориентира към малката, която остана да следва тук- започна нея да подмамва, как един ден щяла да остави прословутата си къща с двора на нея, но и там удари на камък- малката стана австрийка, а на мен, дето всеки от родата ме отряза като краставица по отношение на наследства, пари и т.н. се падна участта да ѝ бърша сега л@йната и да ѝ стопанисвам двора...  Да си изпълни обещанието, че ще ги даде на държавата и ще върви в старчески дом, ама нещо замлъкна на тая тема напоследък  ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #852 -: Март 08, 2016, 04:11:06 pm »
Офф, майка ми- стрелкинята, редовно ме вкарваше на бойното поле с подобни приказки, но аз като миролюбива везна един ден си хванах такси, натоварих децата, телевизора и кучето, и тортата, която бях направила за чрд на малката и... на квартира. Точно за 2 часа я намерих по обяви във вестника и се изнесох от бащиния дом. После като порастнаха децата ми започна тях да обработва- обещаваше да остави всичко на голямата, но тя като замина да следва в чужбина се оказа неизгодна инвестиция и майка ми се ориентира към малката, която остана да следва тук- започна нея да подмамва, как един ден щяла да остави прословутата си къща с двора на нея, но и там удари на камък- малката стана австрийка, а на мен, дето всеки от родата ме отряза като краставица по отношение на наследства, пари и т.н. се падна участта да ѝ бърша сега л@йната и да ѝ стопанисвам двора...  Да си изпълни обещанието, че ще ги даде на държавата и ще върви в старчески дом, ама нещо замлъкна на тая тема напоследък  ;D
  :d030: Тати да прави каквото искат-преди години наследих апартамент от дядо ми Слънце/Плутон съвпад в Рак и от там не може никой с танк да ме извади.Снощи аз се запених, защото баща ми извърши престъпление дори само на думи.Т.е как може да каже,че ще продават всичко и ще ходят на екскурзии с парите на моя Плутон и У8 в 4Д!  :-\  :96:
 Понякога не мислят какво приказват,докато се опитват да ни изнудват.  :08: Като човек бягал от вкъщи (като дете) на квартира те разбирам.Прибрах се на 28 "от улиците". И ти желая след толкова много години без твой дом,най-накрая да имаш късмет и да си се настаниш щастливо в такъв.  :38: :58: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #853 -: Март 08, 2016, 06:33:08 pm »
Прибирането от улиците да не е било около възврата на прогресивната луна? При мен беше точно така - много конфликтни отношения с родителите - отдавам го на ретро Марса на Ис и ретро Сатурн в 5 дом. Множество бягства, на 16г взех първата си квартира, прибирах се в родителския дом точно в 22ч само за нощуване. На 18г след скандал - просто не се прибрах повече и се завърнах на възврата на прогр. Луна - на 27г и нещо.

Моля те, ако не те затруднява да погледнеш къде е била прогр. Луна в този момент и да споделиш как е поставена в натала. Ти май не си криеш картата, но пък ето, че я нямам :( Ще погледна дали я откривам :)  :)
Над силата е само умението да я владеем!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #854 -: Март 08, 2016, 11:16:37 pm »
Възможно ли тр. Сатурн, който е на градус от нат. МЦ (предстои ми Сатурнов възврат в 10-ти дом и в момента е на 5 гр. от нат. Сатурн) да е причина за супер дехидратирана кожа?

Кожата на лицето ми винаги е била комбинирана, а от няколко седмици наблюдавам, че стана супер суха, "изпръхнала", все едно застарява за дни. Имам чувството, че стана като подметка ;D
Използвам хидратиращ гел за измиване на лицето, лек крем на Фитокод (продуктите са щадящи, без вредни съставки и т.н.). Винаги са ми понасяли много добре, а сега изведнъж, като че ли нищо не помага. Наблюдавам същата сухота и по други части на тялото - ръце, крака, а и косата също.

Има ли опасност, благодарение на Сатурн, да се превърна в бабичка преди 30-тата си годишнина :-\?