Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290641 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #915 -: Юни 26, 2016, 11:45:56 pm »
И винаги дава събития към 10-ти дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #916 -: Юни 27, 2016, 12:01:21 am »
Виж как ми напомни навреме, като скъсаш веригите на краката, и земната гравитация, няма дъно, има небе и сам си плащаш цената по 10 дом.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #917 -: Юни 27, 2016, 01:50:40 pm »
При точния съвпад на Сатурн с ИЦ заминах да уча в чужбина преди 9 години и все още съм в чужбина ... за мен скъсване със страната в която съм роден  въпреки , че не съм етнически българин , съм роден в България и много я обичам и ми липсва  :'(
« Последна редакция: Юни 27, 2016, 01:56:10 pm от greg07 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #918 -: Юни 27, 2016, 02:03:42 pm »
Грег, а в същия период как са били активирани Луна и Марс, какво се е случвало с/около Пр. Луна ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #919 -: Юни 27, 2016, 02:28:18 pm »
Забележително-проверих на точния съвпад тр.Сатурн с ИЦ съм заминал за пръв път в чужбина-след един месец намерих работа-най-тежката ,която съм работил някога-нямах избор  :o Досега гледах ингресите на прогресиите в стрелец на Слънцето,но истинската точност е по Сатурн :o.Пр.Слънце е било на градус след к9д в стрелец,пр.Луна 4-5 градуса в 12д,водолей-много изненадващо,непланирано пътуване .Дир.Сатурн е бил точен квадрат с Юпитер .тр.Нептун на к12д .Пр.Меркурий съвпад точен с пр.Нептун .пр.Марс е на 2 градуса след ЮЛВ .Дир.Юпитер точен съвпад със Слънце .
« Последна редакция: Юни 27, 2016, 03:00:10 pm от Bin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #920 -: Юни 27, 2016, 06:09:10 pm »
Видимо от споделеното, всички реагират на Сатурн през 4-ти дом по един и същи начин- приключват етап от живота, свързан пряко с делата по 4-ти и се стартира нов като по-често е принудително. Може би спецификата да се търси в наталното разположение и на Сатурн, и на Луна, уИЦ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #921 -: Юни 27, 2016, 06:29:17 pm »
През Декември.2014 Сатурн е навлязъл в 4 ми дом. Зедно с него там по това време са били транзитни Слънце, Меркурий и Венера. Натално Сатурн е управител на 5 и съуправител на 6 дом и се намира в 9-ти в Телец. Това, което излезе на дневен ред тогава беше повторен ремонт на банята, заради съседи, който казус изведнъж загуби актуалност при връщането му назад в ретрогрдана фаза  :017:
Може би ще има приключване по темите на домовете на управление и местообитание, но аз го очаквам чак при излизането на Сатурн от 4 дом, не по-рано. Докато е в него, все ще има към какво да насочва вниманието. :)

ПП. На К4 стои Нептун. Сатурн го нагазва и наяве излиза проблем с водопровода. Колко буквално :)
« Последна редакция: Юни 27, 2016, 08:32:08 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #922 -: Юни 27, 2016, 06:32:20 pm »
Тр. Сатурн съвпад нат. ИЦ - горе-долу по това време започнах да уча в гимназия, в друг, голям град. Имах трудности със сприятеляването на новото място. Изискваше се от мен да съм много организирана - ставане в 5ч., прибиране към 20ч. Учих много, понякога съм спала само по 2,3 ч. и показах, че мога да бъда една от най-добрите в класа. Изживях истински ужас с компютъра - всички можеха спокойно да работят, а аз даже не знаех как да го включа - изпитах голям срам, но не го показах. След и преди у-ще започнах да ходя в една комп. зала до у-щето, плащах си на жената, която беше там, за да ми покаже основни неща. И така постепенно, след 3, 4 показвания започнах да разбирам и да не ми е толкова страшно.
Нат. Хирон ми е в съвпад с ИЦ - не се размина и без проблеми в дома, по-скоро истерии. Баща ми замина сезонно на работа в чужбина. Останахме само жени. Баба ми имаше проблеми с костите, счупване. Родителите ми бяха дали доста пари на заем и никой не връщаше. Тогава разбрах какво е да няма човек пари дори и за хляб, но ядох няколко дни най-вкусната питка приготвена от баба. По това време майка ми постоянно повтаряше "Нямаме пари". А Бог никога не ни е оставял! За първи път и по това време ме сполетяваха депресивни и кофти мисли.

Сатурн - У11 в 10 дом.
У ИЦ, У7 - Меркурий в риби.
Луна - в 12 дом, риби.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #923 -: Юни 27, 2016, 11:08:39 pm »
При точния съвпад на Сатурн с ИЦ заминах да уча в чужбина преди 9 години и все още съм в чужбина ... за мен скъсване със страната в която съм роден  въпреки , че не съм етнически българин , съм роден в България и много я обичам и ми липсва  :'(

Прогресивната луна е била в Първи дом , квадрат Марс/ Венера, знаеш че при мен са в съвпад.Свързвам го с това , че си плащах квартирата в Белгия, знаеш , че с пари от БГ , ми е било много скъпо въпреки , че сега нищо не е за мен ама тогава ...
Интересно в последните си дни в Бг срещах и голяма ама голяма любов и до сега не съм намирал подобна. Тогава Сатурн е тригонитал Нептун , управител 10 , Венера / Марс са управители 5/6/11/12. Натално Меркурий управител 4 ти ми е в 9 ти на мен по съдба ми е дадено да живея далеч от родното място в чужбина. Слънцето управител 3 ти и то е в 9 ти Водолей.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #924 -: Юни 28, 2016, 01:39:27 am »
Делфин, за червената рокля и чара ти !  ;)  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #925 -: Юни 28, 2016, 10:31:42 am »
Благодаря Рени   :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #926 -: Юли 06, 2016, 07:26:41 pm »
Аз се чудя защо ми е депресивно и отчайващо, а той тр Сатурн квадратирал Луната. Последните 2-3 дни бяха ужасни, чувствам се смазана психически, не виждам светлинка в тунела. Сърдита съм на целия свят. По-бързо да се разпада този аспект, че не ми е добре от него.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #927 -: Юли 06, 2016, 07:32:28 pm »
Аз се чудя защо ми е депресивно и отчайващо, а той тр Сатурн квадратирал Луната. Последните 2-3 дни бяха ужасни, чувствам се смазана психически, не виждам светлинка в тунела. Сърдита съм на целия свят. По-бързо да се разпада този аспект, че не ми е добре от него.

Тренди, кураж, ще се справиш.
При мен съвпада също не беше цвете за мирисане.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #928 -: Юли 06, 2016, 10:12:05 pm »
Trendy, депресивно и отчайващо е по-скоро Нептуново деяние.  ;)
Можеш да пробваш всеки път, когато се засили това усещане с вземане на душ, ако имаш тази възможност, иначе попитай някой/и дали можеш  да  им помогнеш с нещо, да им бъдеш в услуга, така че да не мислиш само за себе си, един вид да забравиш собствените си нужди. Към 10.07. бих те помолила да споделиш, дали все още се чувстваш така или си видяла светлинката. Сатурн/Луна иска усилена работа, да се ангажираш с нещо важно за теб, както и да свършиш нещо, което наистина е трябвало да направиш, но така е станало, че си се отплеснала и ще започнеш да се чувстваш по-добре.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #929 -: Юли 06, 2016, 10:16:26 pm »
Това не е вярно, не оневинявайте сатурн -да депресията я поднася той и е набелязан за взривяване.