Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290655 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1035 -: Юли 20, 2016, 04:11:01 pm »
Лошото е, че Юпитер ще направи тао квадратура с двете светила, ще реши, че всичко може и всичко е лесно и после, след много кратко време ще дойде Сатурн с косата
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1036 -: Юли 20, 2016, 04:13:29 pm »
Той е роден и близо до лунно затъмнение, струва ми се. Не изключено престоят на Сатурн в последните 5-6 градуса на Стрелец да донесе повече нестабилност и ситуации извън съзнателния му контрол, в които да се проиграват различни алтернативи. В момента, с транзитен Сатурн върху нат. Марс и Асцендент, все още набира инерция.
Като гледам Сатурн до края на 2017 на няколко пъти ще действа брутално в последните 5 градуса на Стрелец. Просто трябва да внимава от есента та тази година до началото на 2018.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1037 -: Юли 21, 2016, 10:41:27 am »
Mateo, Сатурн действа в продължителен период от време и може няколко пъти да повтори някой аспект. Това не означава, че всеки път ще се случва нещо. За определяне на тайминга се гледат и други фактори.

Защо ти е толкова важен тоя? Той ли любопитства какво ще му се случи, на някакъв кръстопът ли е сега?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1038 -: Юли 21, 2016, 11:50:48 am »
Mateo, Сатурн действа в продължителен период от време и може няколко пъти да повтори някой аспект. Това не означава, че всеки път ще се случва нещо. За определяне на тайминга се гледат и други фактори.

Защо ти е толкова важен тоя? Той ли любопитства какво ще му се случи, на някакъв кръстопът ли е сега?
Да ти кажа не съм сигурен дали се чувства на кръстопът в момента. Сатурн си е бавна планета... напред назад лека полека.Относно тайминга има достатъчно начини да се видаят позиците на планетите в определен момент. Мен по специално ми беше интересно съвпада с Ас, и опозицията с Луната. Съвпад с Марс, който е в опозиция на луната също ще е интересен. От цялата тази история ми е интересно ще има ли " Аз мога и сам, нямам нужда от никой" или страховете ще са по-силни... и така ще се влачи още 4-5 години докато Плутон във водолей му каже Стига. Плутон във втори дом, съвпад със Сатурн и в опозиция на Хирон в 8 дом... Трудни 30+ години, безгрижната и удобна младост ще бъдат мираж.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1039 -: Юли 21, 2016, 12:02:08 pm »
Между другото сега забелязвам, че в натала си има Лилит на 26 градуса във втори дом. Нищо не разбирам от нея....

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1040 -: Юли 21, 2016, 12:02:21 pm »
Плутон във втори дом, съвпад със Сатурн и в опозиция на Хирон в 8 дом... Трудни 30+ години, безгрижната и удобна младост ще бъдат мираж.

Не мисля - плутон няма напрегнати аспекти в натала освен съвпада с венера. Плутоновата квадратура може да е по-стресираща в сферата на финансите, но дотогава има доста време и не можем да го предвидим отсега.

За мен от гледна точка на социума нещата няма да са зле - Сатурн е тръгнал надолу, фазата на неизвестност - 1-4 дом, но Юпитер е "горе"; предстои тригон на пр. слънце и луна, не го мисли, няма да е крайно зле.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1041 -: Юли 21, 2016, 12:16:55 pm »
Да ти кажа не съм сигурен дали се чувства на кръстопът в момента. Сатурн си е бавна планета... напред назад лека полека.

Мисълта ми беше каква е целта на изследването в случая? Какво търсим?  :)

На абсолютно непознат човек - без ясно дефиниран проблем - трудно се правят прогнози. Дотук знае ли се, има ли предистория как са работили конкретни транзити в неговата карта, какви са били акцентите в живота?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1042 -: Юли 21, 2016, 12:27:25 pm »
Да, ние питаме, правим предположения за образование, лични отношения, преместване, никаква обратна връзка. Даже възраст не се спомена, че трябва да му гледам бавните планети и да гадая на колко години е.

Бъдете малко по-етични при поставяне на карти.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1043 -: Юли 21, 2016, 12:55:36 pm »
Хубавото на астрологията е, че винаги дава логични обяснения за нещата, които са се случили в миналото... Прогнозирането е доста трудно... има много детайли, ужасно много. Картата е налична, младо 24 годишно момче. Понякога ще поствам определени събития, които са се случили. Понеже темата е за Сатурн, предполагам ще е ви е интересно, как ще действат влиянията му.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1044 -: Юли 21, 2016, 01:06:45 pm »
Хубаво, обаче нали трябва да има някаква обратна връзка?

Дотук нищо не знаем - нито какво му се е случвало преди, нито как работи хороскопът му. И се упражняваме в хипотетични предположения за това как ще проработи еди кой си транзит в хороскопа му, без дори да са ни ясни целта и посоката на това занимание.

Не се заяждам, нямам време за това  ;D. Но нека работим с повече конкретика.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1045 -: Юли 21, 2016, 01:16:25 pm »
Хубаво, обаче нали трябва да има някаква обратна връзка?

Дотук нищо не знаем - нито какво му се е случвало преди, нито как работи хороскопът му. И се упражняваме в хипотетични предположения за това как ще проработи еди кой си транзит в хороскопа му, без дори да са ни ясни целта и посоката на това занимание.

Не се заяждам, нямам време за това  ;D. Но нека работим с повече конкретика.
О и аз не се заяждам, най-малкото, защото разбирам от астрология около 1% от вашите знания. Не е хубаво да се смесва астрология с нумерология, но влиза в шеста лична година, предполагам, че основните промени ще настъпят в партньорските взаимоотношения. Да има и намеса на пари... общ бизнес. Някой беше споделил, че вижда проблеми там. Според мен цялото това движение на Сатурн ще доведе до по-голяма самостоятелност, независимост, било то във връзката или в краен случай извън нея.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1046 -: Юли 21, 2016, 02:14:00 pm »
О и аз не се заяждам, най-малкото, защото разбирам от астрология около 1% от вашите знания. Не е хубаво да се смесва астрология с нумерология, но влиза в шеста лична година, предполагам, че основните промени ще настъпят в партньорските взаимоотношения. Да има и намеса на пари... общ бизнес. Някой беше споделил, че вижда проблеми там. Според мен цялото това движение на Сатурн ще доведе до по-голяма самостоятелност, независимост, било то във връзката или в краен случай извън нея.

е що така?  ???

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1047 -: Юли 21, 2016, 02:41:33 pm »
Това е моя карта от 01.08.2014 г. Смених работа, финансово още се мъча от тогава. Доста приятели, които ми бяха приятели си отидоха от живота ми. Приключих и 5 годишна връзка... Сатурн + Бонус и Плутон....
Може да коментирате. :)
Сатурн в слънце ми даде крила... самоуверен, стабилен, но след това.....
« Последна редакция: Юли 21, 2016, 02:54:50 pm от mateosf »

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1048 -: Юли 21, 2016, 04:23:43 pm »
Мълчанието в момента кано знак за съжаление ли да го приемам?
Спокойно момичета, трудно е, но съм жив!  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1049 -: Юли 21, 2016, 04:39:45 pm »
Мълчанието в момента кано знак за съжаление ли да го приемам?
Спокойно момичета, трудно е, но съм жив!  :)

Не всички имаме възможност за абонаментно обслужване на всички въпроси във форума. Някои работят, ама наистина, а не колкото да отбият номера и да си вземат заплатката.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui